Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Nie moge edytować.
Oferta na IMŚJ ma byc dodana do oferty do godziny 14:00 - Marta z Livechat wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Jakoś specjalnie nie czuje dzisiejszego gp takze lekko zagrałem dubelka, dogram na live poszczegolne biegi jak zoabcze ktore pole bedzie nosilo (pewnie 1 jak rok temu gdzie 15 biegów z 23 zakonczylo sie wygrana zawodnika z 1 pola).
Narazie poszło :
Holta - Emil 1 1.72
Hans- Holder 1 1.65
boks

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Ja mam Tomka z Andersenem 1 1.5
I Holte z Nickim 1 1.6

Co do torów w mallila Dobrze chodzą AiC

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Właśnie głównie A ma być sporym handicapem na starcie..

Dzisiaj liczę, że możemy się pokusić o trzech Polaków w finale.
Tomek, Jarek i Holta.

Osobiście zagrałem dwie pary:

Gollob - Andersen 1
Holta - Bjerre 1

Miałem jeszcze grać Lindgrena z Harrisem ale ostatecznie zrezygnowałem na rzecz Makarovej(tenis tongue )

Mam nadzieje, że Rysiek nie powtórzy "wyczynu" z tamtego roku wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
edit.. smirk

Mam nadzieje, że Rysiek jest zdrowy w 100% i nie powtórzy "wyczynu" z tamtego roku..

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Szlag.. niech ktoś jutro skasuje ten mój post..

Czy moglby mi ktoś wysyłać co serie wyniki tych dwóch par.. ?
Bo mam być kierowcą na weselu i kolo 20 bede musial wyjechać..
Poratuje ktos z bramki sms ?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Kolodziej - Ulamek 1 @ 1,35 cool

Kurs moze nie powala ale w normalnych okolicznosciach wydaje sie byc 99% powodzeniem wink
Koldi co prawda ostatnio "spuscil" troche z tonu ale na Ulamka to jeszcze i tak dlugo dlugo za wysokie progi.
To niepowtarzalna szansa dla Janusza aby wjesc do cyklu GP a kiedy jak nie teraz w sezonie szczytowej formy.
Ulamek ostatnio ma nawet problemy z punktowaniem na wlasnym torze, to co dopiero w Vojens i o taka stawke.

Iversen - Madsen 1 @ 1,70 cool

Dunczyk obiekt w Vojens zna dobrze i lubi.
W niedawnym finale DPŚ zanotował calkiem udany występ (2,w,2,3,2)
a stawka byla duzo bardziej wymagajaca.
Warto dodać, że Niels już raz wygrał GP Challenge i miało to miejsce właśnie w... Vojens! smile
Madsen jest niewatpliwie talentem ale jesli chodzi o GP to wg mnie jeszcze za wczesnie na niego.
Swoje frycowe musi zaplacic wink

kursy z milenium

Powodzenia boks

Pozdrawiam
GT

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Powodzenia szary tygrysie w typach, ale dla mnie czarnym koniem dzisiejszych zawodów jest Leon i nie zdziwie się jak będzie on w pierwszej trójce razem z Koldim smile

Sam zagrałem :

Walasek - Madsen 2 @ 2.00
Jonasson - Ułamek 1 @ 1.66


Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Tobie rowniez powodzenia smile
Nie mam nic przeciwko jego miejscu w 1 trojce - jesli tylko za Iversenem tongue
Chociaz w to nie wierze i jak dla mnie wydaje sie niemozliwe tongue
Niektorzy jednak mowia impossible is nothing wiec zobaczymy, oby zawody odbyly sie i to w warunkach niewypaczajacych wyniki - te nowe tlumiki smirk i jak wiadomo pogoda w Vojens pozostawia wiele do zyczenia...

Czolowka wg mnie dzis:
Koldi, Harris, Iversen
Fredka, Jonasson, Zorro

cos w tym stylu wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Czemu nie możliwe? GPCh od lat rządzi się swoimi prawami, a w tym roku stawka jest wyjątkowo wyrównana.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Przez tą pogodę i tłumiki może być różnie dlatego nie szalejcie ze stawkami raczej smile
Oby tylko Janek do tej trójki się załapał bo naprawdę mu się należy za ten sezon jazda w GP na stałe smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
czemu?
bo wedlug mojej skromnej opini jest za slaby zeby w takiej stawce wejsc do 3 smile
wyrownana stawka moze i jest ale on do niej nie nalezy jesli chodzi o walke o pierwsze 3 pozycje tongue
Madsen jest chimeryczny, potrafi pojechac wysmienicie jak i beznadziejnie..
Jest mlody i brak mu doswiadczenia w tak powaznych imprezach -
to tlyko moja opinia..
Ale chyba jest dosc obiektywna..

Unibet: Madsen 1-3 @ 8,00 smile
pobierzcie skoro wg was jest szansa smile

kibicuje Wam i zycze powodzenia jesli tylko to nie wchodzi w moje zaklady hehe wink

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by legolas
Przez tą pogodę i tłumiki może być różnie dlatego nie szalejcie ze stawkami raczej smile
Oby tylko Janek do tej trójki się załapał bo naprawdę mu się należy za ten sezon jazda w GP na stałe smile

zgode w 100% piwo Janek piwo

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Panowie nie rozśmieszajcie mnie z tym Madsenem smile
on zajmie jedno z ostatnich miejsc smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Quote
Unibet: Madsen 1-3 @ 8,00 smile
pobierzcie skoro wg was jest szansa

Dawno pobrane. Oczywiście bez szaleństw, ale value dość spore. Ja bym szanse wycenił gdzieś na 20-25%. Madsen równie dobrze może być 14, jak i 1. Osobiście bardzo mu kibicuję.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Natomiast w kwestii Iversena, to owszem lubi jeździć w Vojens, ale jest nadal mocno poturbowany ostatnimi wypadkami. W Szwecji w początkowej fazie wyglądał OK, no ale nie wiem czy będzie dziś jechał na 100%. A GPCh tego wymaga.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Originally Posted by bajbus
Panowie nie rozśmieszajcie mnie z tym Madsenem smile
on zajmie jedno z ostatnich miejsc smile

Jedno z ostatnich miejsc w pierwszej piątce wink

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by buszmen
Natomiast w kwestii Iversena, to owszem lubi jeździć w Vojens, ale jest nadal mocno poturbowany ostatnimi wypadkami. W Szwecji w początkowej fazie wyglądał OK, no ale nie wiem czy będzie dziś jechał na 100%. A GPCh tego wymaga.


nie, bedzie jechal na 30% to tylko walka awnas o gp.. laugh
prosze Cie badz powazny wink tu kazdy bedzie jechal na 100%...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
No nie wiem czy można jechać na 100%, nie będąc w 100% sprawnym. Ale jak Ty jesteś taki pewny co do zdrowia Puka, to ok, ja się nie znam.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
nie bierz tego do siebie smile moze i masz racje piwo moim zdaniem nawet z malymi problemami fizycznymi bedzie lepszy niz Madsen..
juz niedlugo pojada to sie okaze smile

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, $-man, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1