Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 16 1 2 5 6 7 8 9 15 16
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by john
Özil oficjalnie piłkarzem Realu

puke puke puke puke

po jaki ch.j nam ten kartofel...?!

chyba nie widziales nigdy jak gra Ozil

dla mnie tez szkoda ze przyszedl do tych strzaskanych na

braz nazelowanych panienek.

zrobiłbyś gałę całemu stadionowi, jeżeli pozwoliłoby to chodź przez chwile grać i żyć na takim poziomie jak te panienki...

ale łatwiej krytykować, ja po prostu nie chcę germanizacji Madryckiego Klubu... wolałbym Lassa w składzie zamiast niego..i tyle..

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by Shanti
grałeś na obronie? laugh

Tak... smirk laugh laugh laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Kurcze poznalem niedawno fajna dziewczyne, niby wszystko powinno byc ok ale ja mieszkam w Bydgoszczy a pracuje od pon do pt w Wawie a Ona mieszka w Toruniu, to powoduje, ze nasz zwiazek nie ma jednak latwej przyszlosci, co oboje wiemy z ta roznica, ze Ona mowi o tym glosno i jest sklonna zakonczyc zwiazek teraz poki sie nie zaangazowalismy na maxa a ja to w sobie kryje liczac, ze jednak sie jakos ulozy. Co mam robic? smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
zacząć pracować w Toruniu grin

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Ja mam tak,że wyjeżdżam 120km od Niej (pon-pt) i byśmy byli razem, ale to chyba nie ma sensu męczyć się w taki sposób. Uzgodniliśmy,że potrzebny jest ten "ktoś" w dzień, w nocy. Zasypiać i budzić się razem, być przy sobie cały czas, a tak telefon i tyle, na pewno to nie byłoby to.. My doszliśmy do takiego wniosku smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Ja sie rozstalem z swietnia dziewczyna ktora studia odbywa 400km od naszej wspolnej miejscowosci. Ciezka sprawa, na poczatku bylo w miare ok ale z czasem im bardziej sie czlowiek angazowal tym gorzej i ciezej bylo.
Zastaanawiajace jest jednak to, ze jak wrocila na wakacje to rozstalismy sie po jakims miesiacu.

Nie polecam.... ale serce nie sluga ;-)

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Wkurwia (smuci) mnie tragedia sąsiada z bloku frown
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/podpalili-i-wlekli-lukasza-za-motorem_150605.html
wrociłem własnie z urlopu czytam, i kur.wa nie moge dojśc do siebie ...równy koles ,zawsze pozytywnie nastawiony do zycia ....
dlaczego takie skurwiele zyja?, dla takich to dozywocie to za mało puke frown

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
zrobcie wszystko w calym miescie zeby tych skurwysynow zlapac puke

a czemu jeszcze nic o tym w tv nie bylo w tych najwiekszych dziennikach? czy moze przeoczylem?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Krystian
zrobcie wszystko w calym miescie zeby tych skurwysynow zlapac puke

a czemu jeszcze nic o tym w tv nie bylo w tych najwiekszych dziennikach? czy moze przeoczylem?

to za mało ...
no mercy....zróbcie sami porządek bo jeszcze sku.rwielom się upiecze jak u Mnie

http://www.tvn24.pl/-1,1670479,0,1,unikneli-procesu-za-pobicie-sad-pomylil-daty,wiadomosc.html

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Krystian
zrobcie wszystko w calym miescie zeby tych skurwysynow zlapac puke

a czemu jeszcze nic o tym w tv nie bylo w tych najwiekszych dziennikach? czy moze przeoczylem?

to za mało ...
no mercy....zróbcie sami porządek bo jeszcze sku.rwielom się upiecze jak u Mnie

http://www.tvn24.pl/-1,1670479,0,1,unikneli-procesu-za-pobicie-sad-pomylil-daty,wiadomosc.html

najpierw debile gonią się i leją po Wyżynach i Kapach, potem mordują się na Wzgórzu.. sami debile dookoła smirk

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Przygotowania do Kampanii Wrześniowej ruszyły pełną parą blush

Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Originally Posted by Bet3654
Wkurwia (smuci) mnie tragedia sąsiada z bloku frown
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/podpalili-i-wlekli-lukasza-za-motorem_150605.html
wrociłem własnie z urlopu czytam, i kur.wa nie moge dojśc do siebie ...równy koles ,zawsze pozytywnie nastawiony do zycia ....
dlaczego takie skurwiele zyja?, dla takich to dozywocie to za mało puke frown

To nie powinno być w dziale "Co mnie wkurza?" tylko w dziale "Co mnie wkurwia na maksa". Bezsensownej przemocy nigdy nie pojmę.. moim zdaniem takich to powinni wieszać, jak w średniowieczu... na rynku z udziałem publiczności. Nawet nie mogę sobie wyobrazić co czuje rodzina... ;(

Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
a mnie wkurza to ze bedac tydzien na wypoczynku nad morzem pogoda była do pizdy ze kąpiel w morzu zaliczyłem tylko 2 razy. Oczywiscie wracam do chaty i 29stopni. Zejebioza.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Bet3654
Wkurwia (smuci) mnie tragedia sąsiada z bloku frown
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/podpalili-i-wlekli-lukasza-za-motorem_150605.html
wrociłem własnie z urlopu czytam, i kur.wa nie moge dojśc do siebie ...równy koles ,zawsze pozytywnie nastawiony do zycia ....
dlaczego takie skurwiele zyja?, dla takich to dozywocie to za mało puke frown
Złapią ich dostaną po 25lat adwokat urwie z 5 albo i więcej jak sędziego będzie dobrze znał, skrócą do 15 za dobre sprawowanie (czyt.znęcanie się nad tymi co trafią za kraty przypadkiem bądź za pierdoły) odsiedzą po góra 10-12lat jak napiszą o przedterminowe skrócenie kary. Żarcie za darmo, tv, siłownia, ping-pong, książki, konsola, fajki od frajerów szybko im zleci.
Policja w naszym kraju nie obroni cię przed bandytami do tego prawo jest takie ułomne że nie warto samemu się bronić bo może skończyć się wyrokiem w zawieszeniu taka obrona. Kolega dostał rok zawiasów za pobicie gości którzy wybili mu szybę w samochodzie a ja kiedyś miałem 1,5roku za złamaną rękę u syna adwokaciny który zażądał ode mnie portfela i komórki. W Stanach mógłbym go odstrzelić w Polsce niestety nawet śliną nie można się bronić bo jak co nie daj boże napastnik zachoruje a ma układy w sądzie bądź prokuraturze to jeszcze oskarżą cię o narażenie życia i skończy się wyrokiem w zawieszeniu + odszkodowaniem.
Łódzka ośmiornica paul powiedziałaby że to dziki kraj ;p.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 101
L
member
member
L Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 101
Originally Posted by Bet3654
Wkurwia (smuci) mnie tragedia sąsiada z bloku frown
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/podpalili-i-wlekli-lukasza-za-motorem_150605.html
wrociłem własnie z urlopu czytam, i kur.wa nie moge dojśc do siebie ...równy koles ,zawsze pozytywnie nastawiony do zycia ....
dlaczego takie skurwiele zyja?, dla takich to dozywocie to za mało puke frown
kurwa jaka smierc... ja pierdole dwoch psycholi sie s[otkalo i takie rzeczy .... ciekawe czy to jego kumple... sie w glowie nie miesci...gorzje niz psa... takich to powinni karac smiercią bo jak taki wyjdzie to znowu zacznie....


narkotyki tam byly na miejscy, i beda mieli alibi ze to niby swirowali po tym
kurwa mac takie rzeczy.... średniowiecze...

Dołączył: Apr 2009
Posty: 101
L
member
member
L Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 101
po prosty skurwysyny... ci co sie bawili ciałem i ci z pod spodu
http://www.tvn24.pl/-1,1670479,0,1,unikneli-procesu-za-pobicie-sad-pomylil-daty,wiadomosc.html

jeszcze mendy machają sobie do kamery z usmiechuem, 4 lata i jeszcze sprawy nie ma... i tacy smieja sie ze wszystkiego...
ale mi sie cisnienie podnioslo
ja pierdole

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Originally Posted by Linc
Kurcze poznalem niedawno fajna dziewczyne, niby wszystko powinno byc ok ale ja mieszkam w Bydgoszczy a pracuje od pon do pt w Wawie a Ona mieszka w Toruniu, to powoduje, ze nasz zwiazek nie ma jednak latwej przyszlosci, co oboje wiemy z ta roznica, ze Ona mowi o tym glosno i jest sklonna zakonczyc zwiazek teraz poki sie nie zaangazowalismy na maxa a ja to w sobie kryje liczac, ze jednak sie jakos ulozy. Co mam robic? smile


cho do Torunia, fajne miasto laugh

a co to za dziewczyna? może znam tongue

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
sorry chłopaki że tak wtrąciłem z tym postem bo nie zdążyłem przeczytać następnych o tym morderstwie. Ja ostatnio rozmawiałem z kolegą - gdyby coś się (odpukać) stało komuś z mojej rodziny przez jakiś idiotów to nawet jak bym miał iść siedzieć - zdarł bym skórę, obciął jaja i poćwiartował ...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Adammm
sorry chłopaki że tak wtrąciłem z tym postem bo nie zdążyłem przeczytać następnych o tym morderstwie. Ja ostatnio rozmawiałem z kolegą - gdyby coś się (odpukać) stało komuś z mojej rodziny przez jakiś idiotów to nawet jak bym miał iść siedzieć - zdarł bym skórę, obciął jaja i poćwiartował ...

Pare lat temu sąd w Pakistanie skazał wielokrotnego morderce dzieci.
Wyrok brzmial : powieszenie, pocwiartowanie zwłok i rozpuszczenie resztek tej kreatury w kwasie.

Oczywiscie zaraz zaczęły sie protesty politpoprawnych ciot, zr to...nieludzkie.

W Pakistanie nie chciałbym zyc i mieszkać, ale za wyzej opisane bestialstwo chetnie usłyszałbym podobny wyrok, ferowany przez polski sąd.

Póki co obowiazuje jednak zasada, ze prawo ofiary nic nie znaczy w porównaniu z prawami dla zwyrodnialców.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Michale......osobiście bym mógł taki wyrok wykonać grin

Strona 7 z 16 1 2 5 6 7 8 9 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, $-man, rymoholik, alfa, Lukasz111, forty), 663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,028
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1