|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
chyba nie widziales nigdy jak gra Ozil dla mnie tez szkoda ze przyszedl do tych strzaskanych na braz nazelowanych panienek. zrobiłbyś gałę całemu stadionowi, jeżeli pozwoliłoby to chodź przez chwile grać i żyć na takim poziomie jak te panienki... ale łatwiej krytykować, ja po prostu nie chcę germanizacji Madryckiego Klubu... wolałbym Lassa w składzie zamiast niego..i tyle..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Kurcze poznalem niedawno fajna dziewczyne, niby wszystko powinno byc ok ale ja mieszkam w Bydgoszczy a pracuje od pon do pt w Wawie a Ona mieszka w Toruniu, to powoduje, ze nasz zwiazek nie ma jednak latwej przyszlosci, co oboje wiemy z ta roznica, ze Ona mowi o tym glosno i jest sklonna zakonczyc zwiazek teraz poki sie nie zaangazowalismy na maxa a ja to w sobie kryje liczac, ze jednak sie jakos ulozy. Co mam robic? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
zacząć pracować w Toruniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Ja mam tak,że wyjeżdżam 120km od Niej (pon-pt) i byśmy byli razem, ale to chyba nie ma sensu męczyć się w taki sposób. Uzgodniliśmy,że potrzebny jest ten "ktoś" w dzień, w nocy. Zasypiać i budzić się razem, być przy sobie cały czas, a tak telefon i tyle, na pewno to nie byłoby to.. My doszliśmy do takiego wniosku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Ja sie rozstalem z swietnia dziewczyna ktora studia odbywa 400km od naszej wspolnej miejscowosci. Ciezka sprawa, na poczatku bylo w miare ok ale z czasem im bardziej sie czlowiek angazowal tym gorzej i ciezej bylo. Zastaanawiajace jest jednak to, ze jak wrocila na wakacje to rozstalismy sie po jakims miesiacu.
Nie polecam.... ale serce nie sluga ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
Wkurwia (smuci) mnie tragedia sąsiada z bloku http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/podpalili-i-wlekli-lukasza-za-motorem_150605.htmlwrociłem własnie z urlopu czytam, i kur.wa nie moge dojśc do siebie ...równy koles ,zawsze pozytywnie nastawiony do zycia .... dlaczego takie skurwiele zyja?, dla takich to dozywocie to za mało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
zrobcie wszystko w calym miescie zeby tych skurwysynow zlapac  a czemu jeszcze nic o tym w tv nie bylo w tych najwiekszych dziennikach? czy moze przeoczylem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
zrobcie wszystko w calym miescie zeby tych skurwysynow zlapac  a czemu jeszcze nic o tym w tv nie bylo w tych najwiekszych dziennikach? czy moze przeoczylem? to za mało ... no mercy....zróbcie sami porządek bo jeszcze sku.rwielom się upiecze jak u Mnie http://www.tvn24.pl/-1,1670479,0,1,unikneli-procesu-za-pobicie-sad-pomylil-daty,wiadomosc.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
zrobcie wszystko w calym miescie zeby tych skurwysynow zlapac  a czemu jeszcze nic o tym w tv nie bylo w tych najwiekszych dziennikach? czy moze przeoczylem? to za mało ... no mercy....zróbcie sami porządek bo jeszcze sku.rwielom się upiecze jak u Mnie http://www.tvn24.pl/-1,1670479,0,1,unikneli-procesu-za-pobicie-sad-pomylil-daty,wiadomosc.html najpierw debile gonią się i leją po Wyżynach i Kapach, potem mordują się na Wzgórzu.. sami debile dookoła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Przygotowania do Kampanii Wrześniowej ruszyły pełną parą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
To nie powinno być w dziale "Co mnie wkurza?" tylko w dziale "Co mnie wkurwia na maksa". Bezsensownej przemocy nigdy nie pojmę.. moim zdaniem takich to powinni wieszać, jak w średniowieczu... na rynku z udziałem publiczności. Nawet nie mogę sobie wyobrazić co czuje rodzina... ;(
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478 |
a mnie wkurza to ze bedac tydzien na wypoczynku nad morzem pogoda była do pizdy ze kąpiel w morzu zaliczyłem tylko 2 razy. Oczywiscie wracam do chaty i 29stopni. Zejebioza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Złapią ich dostaną po 25lat adwokat urwie z 5 albo i więcej jak sędziego będzie dobrze znał, skrócą do 15 za dobre sprawowanie (czyt.znęcanie się nad tymi co trafią za kraty przypadkiem bądź za pierdoły) odsiedzą po góra 10-12lat jak napiszą o przedterminowe skrócenie kary. Żarcie za darmo, tv, siłownia, ping-pong, książki, konsola, fajki od frajerów szybko im zleci. Policja w naszym kraju nie obroni cię przed bandytami do tego prawo jest takie ułomne że nie warto samemu się bronić bo może skończyć się wyrokiem w zawieszeniu taka obrona. Kolega dostał rok zawiasów za pobicie gości którzy wybili mu szybę w samochodzie a ja kiedyś miałem 1,5roku za złamaną rękę u syna adwokaciny który zażądał ode mnie portfela i komórki. W Stanach mógłbym go odstrzelić w Polsce niestety nawet śliną nie można się bronić bo jak co nie daj boże napastnik zachoruje a ma układy w sądzie bądź prokuraturze to jeszcze oskarżą cię o narażenie życia i skończy się wyrokiem w zawieszeniu + odszkodowaniem. Łódzka ośmiornica paul powiedziałaby że to dziki kraj ;p.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2009
Posty: 101 |
kurwa jaka smierc... ja pierdole dwoch psycholi sie s[otkalo i takie rzeczy .... ciekawe czy to jego kumple... sie w glowie nie miesci...gorzje niz psa... takich to powinni karac smiercią bo jak taki wyjdzie to znowu zacznie.... narkotyki tam byly na miejscy, i beda mieli alibi ze to niby swirowali po tym kurwa mac takie rzeczy.... średniowiecze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2009
Posty: 101 |
po prosty skurwysyny... ci co sie bawili ciałem i ci z pod spodu http://www.tvn24.pl/-1,1670479,0,1,unikneli-procesu-za-pobicie-sad-pomylil-daty,wiadomosc.html
jeszcze mendy machają sobie do kamery z usmiechuem, 4 lata i jeszcze sprawy nie ma... i tacy smieja sie ze wszystkiego... ale mi sie cisnienie podnioslo ja pierdole
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
Kurcze poznalem niedawno fajna dziewczyne, niby wszystko powinno byc ok ale ja mieszkam w Bydgoszczy a pracuje od pon do pt w Wawie a Ona mieszka w Toruniu, to powoduje, ze nasz zwiazek nie ma jednak latwej przyszlosci, co oboje wiemy z ta roznica, ze Ona mowi o tym glosno i jest sklonna zakonczyc zwiazek teraz poki sie nie zaangazowalismy na maxa a ja to w sobie kryje liczac, ze jednak sie jakos ulozy. Co mam robic?  cho do Torunia, fajne miasto a co to za dziewczyna? może znam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
sorry chłopaki że tak wtrąciłem z tym postem bo nie zdążyłem przeczytać następnych o tym morderstwie. Ja ostatnio rozmawiałem z kolegą - gdyby coś się (odpukać) stało komuś z mojej rodziny przez jakiś idiotów to nawet jak bym miał iść siedzieć - zdarł bym skórę, obciął jaja i poćwiartował ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
sorry chłopaki że tak wtrąciłem z tym postem bo nie zdążyłem przeczytać następnych o tym morderstwie. Ja ostatnio rozmawiałem z kolegą - gdyby coś się (odpukać) stało komuś z mojej rodziny przez jakiś idiotów to nawet jak bym miał iść siedzieć - zdarł bym skórę, obciął jaja i poćwiartował ... Pare lat temu sąd w Pakistanie skazał wielokrotnego morderce dzieci. Wyrok brzmial : powieszenie, pocwiartowanie zwłok i rozpuszczenie resztek tej kreatury w kwasie. Oczywiscie zaraz zaczęły sie protesty politpoprawnych ciot, zr to...nieludzkie. W Pakistanie nie chciałbym zyc i mieszkać, ale za wyzej opisane bestialstwo chetnie usłyszałbym podobny wyrok, ferowany przez polski sąd. Póki co obowiazuje jednak zasada, ze prawo ofiary nic nie znaczy w porównaniu z prawami dla zwyrodnialców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Michale......osobiście bym mógł taki wyrok wykonać 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|