|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Polska U21 - Hiszpania U21 Typ 2 Co prawda z 15.06.2010 ale od tamtej pory w temacie bez zmian : "Zdaniem Zamilskiego problem braku zdolnej młodzieży będzie się jeszcze pogłębiał - u nas jest problem, żeby wybrać 11 piłkarzy z 38 mln ludzi. Wszyscy plują na temat szkolenia, ale z drugiej strony na boiskach "orlikowych" nic się nie dzieje. Są puste. Młodzież mamy cherlawą. Nie ma co nawet próbować porównywać się do Hiszpanów albo Holendrów. Litwa, Łotwa czy Estonia też nam uciekają, nawet z nimi coraz trudniej nam wygrać." 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360 |
No Górnik będzie miał ciepło, najpierw wy, potem my.  Szczerze powiedziawszy to sam jestem w mile rozczarowany nie tylko wynikami, ale i grą GKSu. Nowak już trenuje z drużyną, ale nie wiem jak on rozwiąże swój problem. Cetnar wypadł do końca roku, ale środek z Kamilem Poźniakiem, Jakiem Golem i Grześkiem Baranem prezentuje się znakomicie. Mate i Popi rządzą w obronie. Sapel to wychowanek, więc plamy nie da. Narazie Mały, Wróbelek i Żewłak ładują bramy aż miło  Jednak podobnie jak buki (~2,00 na GKS w meczu z Lechią) przekonania co do dalszego pozytywnego rozwoju wydarzeń nie mam. Oby  Aaa i jeszcze w 1/16 PP z Concordią Piotrków  Lepiej być nie mogło pod względem zarówno kibicowskim, jak i sportowym. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664 |
stadion Pasów jak najbardziej na plus tylko raczej na chwile obecną nie jesteście wstanie go zapełnić
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
to co craax`i, ostatnia porazka niby u siebie a potem idziecie na mistrza ? co?
z Górnikiem chyba po dupie dostaniecie, co nie ? ogolą was jak te lale...
5 meczy 0 pkt, fajnie wygladaloby
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
stadion Pasów jak najbardziej na plus tylko raczej na chwile obecną nie jesteście wstanie go zapełnić a Ty wyrocznia czy kto ? narazie patrzac nikt swojego nowego stadionu nie zapelnia za czesto
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
to co craax`i, ostatnia porazka niby u siebie a potem idziecie na mistrza ? co?
z Górnikiem chyba po dupie dostaniecie, co nie ? ogolą was jak te lale...
5 meczy 0 pkt, fajnie wygladaloby zaklad ? wjedzcie nam pod kasy bo odwet zapowiadaliscie juz dawno a teraz nie gramy u siebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
Narazie mam cos takiego Zlatan strzeli , Holandia -1 , Hiszpania u21 @2.7 i to chyba wystarczy na dzis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360 |
Narazie mam cos takiego Zlatan strzeli , Holandia -1 , Hiszpania u21 @2.7 i to chyba wystarczy na dzis  tyks a jakie kursy na innych zawodników Szwecji, że strzelą ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ale grzecznie lezeliscie w tym autokarze wtedy z drugiej strony, kto madry wiezie kibicow gosci ul. roosvelta  uciekam, nara i duzo  dzis
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ale grzecznie lezeliscie w tym autokarze wtedy z drugiej strony, kto madry wiezie kibicow gosci ul. roosvelta  uciekam, nara i duzo  dzis grzecznie czy nie grzecznie jak nikt nie pozwolil wysiasc, ale juz 100 m dalej bylismy wszyscy pod kasami a TORCIDA za daleko miala  to tlum musial uciekac nara i widac zakladu nie przyjales 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Craxx jakieś przemyslenia na hokej Slowacki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
w fortunie jest tylko Zlatan a w expie Zlatan i P Wernbloom ze strzeli @2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Craxx jakieś przemyslenia na hokej Slowacki ? dzis tylko Slovan Martinowi nie ufam bo ich trener mnie nie przekonywal nigdy na poczatki sezonow, zobaczymy czy dzis ogra sredni Poprad bo potencjal jest Trencin niby sie ustatkowal ale ja Zvolenu sie zawsze boje, oni maja dobra mysla hokejowa a kurs troszke niski Banska Bystryca kusila ale zrezygnowalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Slovan,Hiszpania U21, Mikhail i Kim i podziekowal, moze doloze jakies peffy 1.15 z kwali jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396 |
craax, widzisz mówiłem, sytuacja z Ulatowskim i startem sezonu się powtarza, tym razem w Cracovii. My za to najlepszy początek sezonu w historii  Oby potem role się nie zmieniły. Zainwestowałem w Danię w weekend bodajże, teraz żałuje ... czemu żałujesz tej duńskiej inwestycji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
a ja dzis nie gram bo i tak wtopy beda  lepiej poczekac na sobote 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664 |
stadion Pasów jak najbardziej na plus tylko raczej na chwile obecną nie jesteście wstanie go zapełnić a Ty wyrocznia czy kto ? narazie patrzac nikt swojego nowego stadionu nie zapelnia za czesto obym się miło zaskoczył 25 września  otwarcie stadionu na dodatek mecz przyjaźni... aż jestem ciekawy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a co bedzie w sobote ? dzien bez wtop czy jak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
a co bedzie w sobote ? dzien bez wtop czy jak ? w sobote zawsze sa peffki zyla zlota 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
stadion Pasów jak najbardziej na plus tylko raczej na chwile obecną nie jesteście wstanie go zapełnić a Ty wyrocznia czy kto ? narazie patrzac nikt swojego nowego stadionu nie zapelnia za czesto obym się miło zaskoczył 25 września  otwarcie stadionu na dodatek mecz przyjaźni... aż jestem ciekawy  jedna trybuna zamknieta wiec kompletu nie zobaczysz, ktos madry wymyslil koncert Malenczuka przed meczem, jedni sa za inni przeciw nic sie nie zrobi, predzej my zapelnimy swoj niz Wisla swoj, choc oba kluby pewnie tego nie zrobia ( ewentualnie walczac o puchary lub mistrza a to grozi tylko sasiadce narazie )
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|