Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 40 1 2 3 4 39 40
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Polska U21 - Hiszpania U21 Typ 2

Co prawda z 15.06.2010 ale od tamtej pory w temacie bez zmian :
"Zdaniem Zamilskiego problem braku zdolnej młodzieży będzie się jeszcze pogłębiał - u nas jest problem, żeby wybrać 11 piłkarzy z 38 mln ludzi. Wszyscy plują na temat szkolenia, ale z drugiej strony na boiskach "orlikowych" nic się nie dzieje. Są puste. Młodzież mamy cherlawą. Nie ma co nawet próbować porównywać się do Hiszpanów albo Holendrów. Litwa, Łotwa czy Estonia też nam uciekają, nawet z nimi coraz trudniej nam wygrać."

smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
No Górnik będzie miał ciepło, najpierw wy, potem my. wink
Szczerze powiedziawszy to sam jestem w mile rozczarowany nie tylko wynikami, ale i grą GKSu. Nowak już trenuje z drużyną, ale nie wiem jak on rozwiąże swój problem. Cetnar wypadł do końca roku, ale środek z Kamilem Poźniakiem, Jakiem Golem i Grześkiem Baranem prezentuje się znakomicie. Mate i Popi rządzą w obronie. Sapel to wychowanek, więc plamy nie da. Narazie Mały, Wróbelek i Żewłak ładują bramy aż miło smile
Jednak podobnie jak buki (~2,00 na GKS w meczu z Lechią) przekonania co do dalszego pozytywnego rozwoju wydarzeń nie mam. Oby tongue

Aaa i jeszcze w 1/16 PP z Concordią Piotrków laugh Lepiej być nie mogło pod względem zarówno kibicowskim, jak i sportowym. cool

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
wbj Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
stadion Pasów jak najbardziej na plus tylko raczej na chwile obecną nie jesteście wstanie go zapełnić

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
to co craax`i, ostatnia porazka niby u siebie a potem idziecie na mistrza ? co?

z Górnikiem chyba po dupie dostaniecie, co nie ? ogolą was jak te lale...

5 meczy 0 pkt, fajnie wygladaloby

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by wbj
stadion Pasów jak najbardziej na plus tylko raczej na chwile obecną nie jesteście wstanie go zapełnić
a Ty wyrocznia czy kto ? narazie patrzac nikt swojego nowego stadionu nie zapelnia za czesto

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Ojro
to co craax`i, ostatnia porazka niby u siebie a potem idziecie na mistrza ? co?

z Górnikiem chyba po dupie dostaniecie, co nie ? ogolą was jak te lale...

5 meczy 0 pkt, fajnie wygladaloby

zaklad ?
wjedzcie nam pod kasy bo odwet zapowiadaliscie juz dawno a teraz nie gramy u siebie wink

Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Narazie mam cos takiego Zlatan strzeli , Holandia -1 , Hiszpania u21 @2.7 i to chyba wystarczy na dzis smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Originally Posted by tyks
Narazie mam cos takiego Zlatan strzeli , Holandia -1 , Hiszpania u21 @2.7 i to chyba wystarczy na dzis smile
tyks a jakie kursy na innych zawodników Szwecji, że strzelą ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ale grzecznie lezeliscie w tym autokarze wtedy smile

z drugiej strony, kto madry wiezie kibicow gosci ul. roosvelta smirk

uciekam, nara i duzo kasa dzis

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Ojro
ale grzecznie lezeliscie w tym autokarze wtedy smile

z drugiej strony, kto madry wiezie kibicow gosci ul. roosvelta smirk

uciekam, nara i duzo kasa dzis
grzecznie czy nie grzecznie jak nikt nie pozwolil wysiasc, ale juz 100 m dalej bylismy wszyscy pod kasami a TORCIDA za daleko miala mad to tlum musial uciekac

nara i widac zakladu nie przyjales cool

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Craxx jakieś przemyslenia na hokej Slowacki ?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
w fortunie jest tylko Zlatan a w expie Zlatan i P Wernbloom ze strzeli @2

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by wojbest1987
Craxx jakieś przemyslenia na hokej Slowacki ?
dzis tylko Slovan

Martinowi nie ufam bo ich trener mnie nie przekonywal nigdy na poczatki sezonow, zobaczymy czy dzis ogra sredni Poprad bo potencjal jest

Trencin niby sie ustatkowal ale ja Zvolenu sie zawsze boje, oni maja dobra mysla hokejowa a kurs troszke niski

Banska Bystryca kusila ale zrezygnowalem

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Slovan,Hiszpania U21, Mikhail i Kim i podziekowal, moze doloze jakies peffy 1.15 z kwali jeszcze

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Originally Posted by Luvstruck
craax, widzisz mówiłem, sytuacja z Ulatowskim i startem sezonu się powtarza, tym razem w Cracovii.
My za to najlepszy początek sezonu w historii tongue
Oby potem role się nie zmieniły.

Zainwestowałem w Danię w weekend bodajże, teraz żałuje ...

czemu żałujesz tej duńskiej inwestycji?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
a ja dzis nie gram bo i tak wtopy beda tongue

lepiej poczekac na sobote grin

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
wbj Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Originally Posted by craax
Originally Posted by wbj
stadion Pasów jak najbardziej na plus tylko raczej na chwile obecną nie jesteście wstanie go zapełnić
a Ty wyrocznia czy kto ? narazie patrzac nikt swojego nowego stadionu nie zapelnia za czesto

obym się miło zaskoczył 25 września wink otwarcie stadionu na dodatek mecz przyjaźni... aż jestem ciekawy wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
a co bedzie w sobote ? dzien bez wtop czy jak ?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by craax
a co bedzie w sobote ? dzien bez wtop czy jak ?

w sobote zawsze sa peffki zyla zlota ooo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by wbj
Originally Posted by craax
Originally Posted by wbj
stadion Pasów jak najbardziej na plus tylko raczej na chwile obecną nie jesteście wstanie go zapełnić
a Ty wyrocznia czy kto ? narazie patrzac nikt swojego nowego stadionu nie zapelnia za czesto

obym się miło zaskoczył 25 września wink otwarcie stadionu na dodatek mecz przyjaźni... aż jestem ciekawy wink
jedna trybuna zamknieta wiec kompletu nie zobaczysz, ktos madry wymyslil koncert Malenczuka przed meczem, jedni sa za inni przeciw nic sie nie zrobi, predzej my zapelnimy swoj niz Wisla swoj, choc oba kluby pewnie tego nie zrobia ( ewentualnie walczac o puchary lub mistrza a to grozi tylko sasiadce narazie )

Strona 2 z 40 1 2 3 4 39 40

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, rymoholik, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,826 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,692
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1