|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Mi to się marzy jakiś wyjazd razem z Cejrowskim, na jego stronie mozna o tym więcej poczytać www.cejrowski.com [ cejrowski.com] , ciekawe tylko ile sobie życzy za taką przyjemność :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
@Gnacik, też o tym myślałem. Masz przykładową cenę na 24 dni do Australii ok 26 tysięcy. Ja kiedyś (około rok temu) pisałem z zapytaniem o koszt 16 dniowej wyprawy do Ameryki Płd. bo to mi się bardzo marzy - w odpowiedzi dostałem,że cena wahałaby się w przedziale 13-17 tys. @Big Ben, ja bardzo chętnie obejrzałbym zdjęcia z Azji i Stanów, to samo tyczy się Szewy i Mitula  Ja osobiście preferuję zwiedzanie, poznawanie kraju na własną rękę. Dlatego zawsze jak gdzieś pojadę to wypożyczam samochód i objazd nie tylko zabytków,ale i okolicznych wiosek, miasteczek, poznawanie ludności, ich zwyczajów. Co prawda trochę skromniej niż Wy jak do tej pory, ale też cieszy  W tym miesiącu Egipt lub Maroko, bardziej chciałbym do Maroko, ale zobaczymy jak to wyjdzie. Poza tym planuję trip na Ukrainę samochodem, podobno świetna sprawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
Gnacik - po co z Cejrowskim? byłem w Wenezueli, zobaczyłem to wszystko co on pokazuje w tych swoich programach, zmodyfikowałem to lekko do wlasnych preferencji i całość wyszła mi zdecydowanie taniej... w dobie internetu taką podróż spokojnie mozna samemu zorganizować...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Szewa zdecydowanie Azja i nawet się nie waż zastanawiać  peffka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Chyba mnie przekonaliście, szczególnie że jakiś zarys podróży już mam. A cena za bungalow na takiej tajskiej wyspie to jedyne 10€ za noc: [ Linked Image] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
[ Linked Image] lokalny SWAT  [ Linked Image] nasza wysepka, spedzilismy tam trzy noce na plazy w namiotach, bez jakichkolwiek innych turystow, cala wyspa dla nas (i dla małp które sie wiecznie naprzykrzały :P) [ Linked Image] jedzonko - jak ktoś lubi owoce morza (ja bardzo :)) [ Linked Image] wioska w sercu dzungli, zero elektrycznosci, ciekawie spedzony wieczor przy ognisku, swiecach i gitarze ;P To oczywiscie wszystko tajlandia (różne rejony) i chyba jak dotąd najlepsza podróż w moim zyciu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
Litwa i obwód kaliningradzki dziesiątki razy z plecakiem nocą polami lasami przez bagna i druty kolczaste byle nie złapali.:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341 |
ja nie licząc wypadów na Czechy, Niemcy, Słowację to miałem szczęśćie dwukrotnie być w RPA (mam tam dziadków - Durban). 1 raz byłem w wieku 7 lat na ponad 30 dni. Niezła objazdówka. Potem byłem z bratem w 2002 roku (w wieku 17 lat). Byliśmy aż 72 dni. Johhanesburg, Kruger Park, Pretoria, Smocze Góry i oczywiście Durban i wiele innych. Jedynie do Kapstadu nie pojechaliśmy bo to z Durbanu ponad 2 tys km w 1 stronę. Żałuję że teraz na MŚ nie wypaliło...
Dwa lata temu też zjechałem w lecie i zimie Bałkany. Łącznie ponad 30 dni (Zagrzeb, Doboj, Sarajevo, Mostar, Dubrovnik) było zajebiście. Gorąco polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 799
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2008
Posty: 799 |
Ja wstępnie miałem lecieć w lutym/marcu na Dominikanę. Ale w międzyczasie pojawia się opcja wypadu do Azji Płd-Wsch. a konkretniej Tajlandia, Kambodża, Wietnam. I teraz mam małą zagwozdkę, bo nie wiem co wybrać. Tzn. prędzej czy później odwiedzę oba miejsca (i nie tylko  ), ale nie wiem co wybrać jako pierwsze. Byłem w Wietnamie 3 razy i w Tajlandii. Polecam te dwa kraje ludzie są mili tylko upał nie do zniesienia. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
Sposród tysiecy zdjęć trudno jest zdcydować co pokazać w pierwszej kolejności. Jako... że to forum bukmacherskie, fotka związana ze sportem [ Linked Image] na finał ligi NHL powołano samego króla kosza, a że to inna dyscyplina , to i tak nie miało znaczenia na deser widok z największego budynku w Chicago, Willis Tower [img] http://img191.imageshack.us/img191/1959/img9039u.jpg [/img]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
to nie będę gorszy  najwyższy budynek w Szanghaju, niestety nie potrafię robić takich ładnych zdjęć jak to z Chicago... no i ten wszechobecny Szanghajski smog powoduje ze zdjecie nieporównywalnie gorsze :/ ale za to wyżej niż Chicago  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
potrafisz Mitul  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
hehe, niezłe, nigdy sie nie bawiłem w obrabianie zdjęć ... ale fajnie wyszło całkiem  photoshop czy coś innego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
hehe, niezłe, nigdy sie nie bawiłem w obrabianie zdjęć ... ale fajnie wyszło całkiem  photoshop czy coś innego ? ...a to błąd, bo niekiedy wydawało by się stracona fotka nabiera nowego kolorytu. photoshop, na nim sie znam, troszkę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Może nie tak egzotycznie, jak koledzy wyżej, ale również ciekawie: Turcja. Zaczynamy od...bukmachera [ Linked Image] Później wycieczka przez 'centrum' Alanyi [ Linked Image] krajobrazy górskie [ Linked Image] oraz słynne Pamukkale [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
wczoraj powro z USA, pierwsza wycieczka zagraniczna, Bym wrzucil widok na Manhattan z Empire State Building, ale Big wrzucil z wyzszego wiezowca( najwyzszego w USA) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Self-Confident wrzucaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
No dobra: byk na Wall Street: [ Linked Image] widok na dolny Manhattan, ta zieleń to oczywiście Central Park: [ Linked Image] wik na Manhattan z łódki na Liberty Island: [ Linked Image] Polskie ślady na Ellis Island: [ Linked Image] Prócz całkiem dobrego explorowania NY, byłem w Botonie, Filadelfii, Waszyngtonie, 1000 Island, Wodospad Niagara, Albany (Stolica stanu Nowy York, pewnie mało kto wiedział) i jakieś inne małe miejscowości na wschodzie USA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|