Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Mitul #4113450 08/09/2010 06:47
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Mi to się marzy jakiś wyjazd razem z Cejrowskim, na jego stronie mozna o tym więcej poczytać www.cejrowski.com [cejrowski.com] , ciekawe tylko ile sobie życzy za taką przyjemność :-)

Bonus: Unibet
gnacik #4113526 08/09/2010 07:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
@Gnacik, też o tym myślałem. Masz przykładową cenę na 24 dni do Australii ok 26 tysięcy. Ja kiedyś (około rok temu) pisałem z zapytaniem o koszt 16 dniowej wyprawy do Ameryki Płd. bo to mi się bardzo marzy - w odpowiedzi dostałem,że cena wahałaby się w przedziale 13-17 tys.

@Big Ben, ja bardzo chętnie obejrzałbym zdjęcia z Azji i Stanów, to samo tyczy się Szewy i Mitula wink

Ja osobiście preferuję zwiedzanie, poznawanie kraju na własną rękę. Dlatego zawsze jak gdzieś pojadę to wypożyczam samochód i objazd nie tylko zabytków,ale i okolicznych wiosek, miasteczek, poznawanie ludności, ich zwyczajów.
Co prawda trochę skromniej niż Wy jak do tej pory, ale też cieszy wink W tym miesiącu Egipt lub Maroko, bardziej chciałbym do Maroko, ale zobaczymy jak to wyjdzie.
Poza tym planuję trip na Ukrainę samochodem, podobno świetna sprawa.

MagiK #4113540 08/09/2010 07:28
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Gnacik - po co z Cejrowskim? byłem w Wenezueli, zobaczyłem to wszystko co on pokazuje w tych swoich programach, zmodyfikowałem to lekko do wlasnych preferencji i całość wyszła mi zdecydowanie taniej...
w dobie internetu taką podróż spokojnie mozna samemu zorganizować...

Mitul #4113563 08/09/2010 07:42
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Szewa zdecydowanie Azja i nawet się nie waż zastanawiać wink

peffka tongue

_Korver_ #4113751 08/09/2010 15:27
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Chyba mnie przekonaliście, szczególnie że jakiś zarys podróży już mam.

A cena za bungalow na takiej tajskiej wyspie to jedyne 10€ za noc:

[Linked Image]

grin


Szewa #4113766 08/09/2010 16:22
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
[Linked Image]
lokalny SWAT smile

[Linked Image]

nasza wysepka, spedzilismy tam trzy noce na plazy w namiotach, bez jakichkolwiek innych turystow, cala wyspa dla nas (i dla małp które sie wiecznie naprzykrzały :P)

[Linked Image]

jedzonko - jak ktoś lubi owoce morza (ja bardzo :))

[Linked Image]

wioska w sercu dzungli, zero elektrycznosci, ciekawie spedzony wieczor przy ognisku, swiecach i gitarze ;P

To oczywiscie wszystko tajlandia (różne rejony) i chyba jak dotąd najlepsza podróż w moim zyciu

Mitul #4113781 08/09/2010 17:00
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Litwa i obwód kaliningradzki dziesiątki razy z plecakiem nocą polami lasami przez bagna i druty kolczaste byle nie złapali.:)

siwy212 #4113873 08/09/2010 19:20
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
ja nie licząc wypadów na Czechy, Niemcy, Słowację to miałem szczęśćie dwukrotnie być w RPA (mam tam dziadków - Durban). 1 raz byłem w wieku 7 lat na ponad 30 dni. Niezła objazdówka. Potem byłem z bratem w 2002 roku (w wieku 17 lat). Byliśmy aż 72 dni. Johhanesburg, Kruger Park, Pretoria, Smocze Góry i oczywiście Durban i wiele innych. Jedynie do Kapstadu nie pojechaliśmy bo to z Durbanu ponad 2 tys km w 1 stronę. Żałuję że teraz na MŚ nie wypaliło...

Dwa lata temu też zjechałem w lecie i zimie Bałkany. Łącznie ponad 30 dni (Zagrzeb, Doboj, Sarajevo, Mostar, Dubrovnik) było zajebiście. Gorąco polecam.

Szewa #4113897 08/09/2010 19:38
Dołączył: Mar 2008
Posty: 799
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 799
Originally Posted by Szewa
Ja wstępnie miałem lecieć w lutym/marcu na Dominikanę. Ale w międzyczasie pojawia się opcja wypadu do Azji Płd-Wsch. a konkretniej Tajlandia, Kambodża, Wietnam. I teraz mam małą zagwozdkę, bo nie wiem co wybrać. Tzn. prędzej czy później odwiedzę oba miejsca (i nie tylko grin ), ale nie wiem co wybrać jako pierwsze.
Byłem w Wietnamie 3 razy i w Tajlandii. Polecam te dwa kraje ludzie są mili tylko upał nie do zniesienia. smile

bet_master #4113999 08/09/2010 21:43
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Sposród tysiecy zdjęć trudno jest zdcydować co pokazać w pierwszej kolejności. Jako... że to forum bukmacherskie, fotka związana ze sportem

[Linked Image]

na finał ligi NHL powołano samego króla kosza, a że to inna dyscyplina , to i tak nie miało znaczenia grin



na deser widok z największego budynku w Chicago, Willis Tower

[img]http://img191.imageshack.us/img191/1959/img9039u.jpg [/img]

bet_master #4114002 08/09/2010 21:46
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729

Big #4114041 08/09/2010 22:50
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
to nie będę gorszy tongue

najwyższy budynek w Szanghaju, niestety nie potrafię robić takich ładnych zdjęć jak to z Chicago... no i ten wszechobecny Szanghajski smog powoduje ze zdjecie nieporównywalnie gorsze :/

ale za to wyżej niż Chicago tongue

[Linked Image]

bet_master #4114093 08/09/2010 23:26
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
potrafisz Mitul tongue

[Linked Image]

Big #4114117 08/09/2010 23:49
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
hehe, niezłe, nigdy sie nie bawiłem w obrabianie zdjęć ...

ale fajnie wyszło całkiem tongue

photoshop czy coś innego ?

Mitul #4114153 09/09/2010 00:26
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Originally Posted by Mitul
hehe, niezłe, nigdy sie nie bawiłem w obrabianie zdjęć ...

ale fajnie wyszło całkiem tongue

photoshop czy coś innego ?

...a to błąd, bo niekiedy wydawało by się stracona fotka nabiera nowego kolorytu. photoshop, na nim sie znam, troszkę. smile

Mitul #4114179 09/09/2010 00:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Może nie tak egzotycznie, jak koledzy wyżej, ale również ciekawie:
Turcja.
Zaczynamy od...bukmachera wink
[Linked Image]

Później wycieczka przez 'centrum' Alanyi

[Linked Image]

krajobrazy górskie

[Linked Image]

oraz słynne Pamukkale

[Linked Image]

[Linked Image]

MagiK #4114188 09/09/2010 00:54
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
wczoraj powro z USA, pierwsza wycieczka zagraniczna, Bym wrzucil widok na Manhattan z Empire State Building, ale Big wrzucil z wyzszego wiezowca( najwyzszego w USA) smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Self-Confident wrzucaj wink

MagiK #4114232 09/09/2010 01:32
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
No dobra:

byk na Wall Street:

[Linked Image]

widok na dolny Manhattan, ta zieleń to oczywiście Central Park:

[Linked Image]

wik na Manhattan z łódki na Liberty Island:

[Linked Image]

Polskie ślady na Ellis Island:

[Linked Image]

Prócz całkiem dobrego explorowania NY, byłem w Botonie, Filadelfii, Waszyngtonie, 1000 Island, Wodospad Niagara, Albany (Stolica stanu Nowy York, pewnie mało kto wiedział)
i jakieś inne małe miejscowości na wschodzie USA.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
ale sie text wrzucil :/

Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, alfa, betowiec, rafal08, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon), 3,036 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,748
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1