|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
zgadzam się w 100% że panie z Niemiec zrobią swoje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Baaaaardzo rzadko mamy z Riva inny punkt widzenia ale chyba dzisiaj tak jest  Wspominajac o ekipach ktore powalcza o zwyciestwo moim zdaniem zapomnial o Niemcach !!! Tutaj zgadzam sie z kardynal20, uwazam ze Niemcy moga spokojnie to wygrac bo maja calkiem niezly sklad, bardzije boje sie o Wolfa niz Gossner ale moze dlatego ze Wolf juz nieraz zawalil sztafete a to wszystko dopiero przed Miriam Mysle tez ze Rosja bedzie wysoko znaczy sie w 3 a to chociazby dlatego ze musza zmazac plame z ostatnich zawodow sztafetowych i to zarowno panie jak i panowie mimo iz panowie to juz dali czadu na calego - byc za Polska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Kardynal ma sporo racji.. ja sam postanowilem nie ruszac zakladow z ekipa niemiec bo sa dzis dla mnie wielka niewiadoma. Jakby nie patrzec Bachmann i Grossner wsrod pan maja zdecydowana przewaga w biegu. Jezeli nie zawala strzelnicy to po 2 zmianach Niemcy powinni prowadzic. Mozna gdzies w necie pograc zaklad kto bedzie prowadzil po 2 zmianach? bo tego nie widze poki co Lider po 1. etapie ? NIEMCY @ 7.00 bet365 lekko pograne  a jednak pisales w tym samym momencie co ja wiec cofam to ze sie nie zgadzamy  Prosze nie piszcie juz o typach 10/10 czy lokatach  w Biatlonie nie ma czegos takiego i uwierzcie juz nie takie rzeczy widzialem ... Ja dzis pogram dwa typy ktore sa moim zdaniem value, pewnie nie wejda ale po takich kursach to w innej dyscyplinie nie wiem co bym musial wytypowac a tu szansa jakas jest  Slowenia win @18 Tobet Ukraina win @18 Tobet
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Tak, Niemcy potrafia sprezyc sie na sztafety kazdej masci. Ale tutaj tylko 6km + 7,5km, wiec troche slabsi w biegu (nie mowie o naszych czlapajacych) moge sie sprezyc. Gossner i Bachmann zbyt duzej przewagi nie powinny zrobic na swoich kolkach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Dzis dla mnie fatalne zawody i caly czas nie moge sie z tym pogodzic  juz 2 typy w Pokluce przegralem o 2 sek. ale dzis dopelnila sie czara goryczy ... Przegrac o 0,3 sek. kurs @18 to nic tylko usiasc i plakac  to sa te chwile kiedy nie zal straconej stawki ale potencjalnego zysku ... i nawet nie pociesza mnie to @2.55 na miejsce w 3 Ukrainy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
W zeszły czwartek szwedzka policja znalazła w jednym z hoteli w Oestersund torebkę zawierającą środki dopingowe. Podczas zawodów inaugurujących sezon mieszkały tam reprezentacji Białorusi, Niemiec oraz Rosji. Na razie nie wiadomo do kogo należały specyfiki. Śledztwo prowadzą szwedzcy policjanci. Nie jest też pewne kiedy będą znane jego rezultaty.
znowu to samo ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
[ Linked Image] Stadion Schalke zniszczony przez śnieg!Jak widać nawet najbardziej nowoczesne obiekty są bezradne w starciu z naturą. Fragment dachu stadionu Schalke 04 Gelsenkirchen, Veltins Arena, nie wytrzymał pod naporem śniegu. Gdyby do zdarzenia doszło 30 grudnia, wówczas skutki zarwania dachu byłyby o wiele bardziej opłakane. Właśnie tego dnia miał się odbyć World Team Challenge, organizowane od dziewięciu lat, nieprzerwanie na stadionie Schalke, drużynowe zawody biathlonistów. - Ochrona kibiców i uczestników sportowego widowiska, jest dla nas najważniejsza - powiedział Rudriger Mengede zarządzający obiektem. - Dlatego nie mieliśmy innego wyboru, jak odwołanie wszystkich najbliższych imprez z powodów bezpieczeństwa - dodał. Dach stadionu Schalke jest wykonany z włókna szklanego i teflonu. Zalegający śnieg, oraz obfite niedzielne opady spowodowały jego zarwanie. W styczniu śnieg również uszkodził dach, przez co przełożono kilka spotkań Bundesligi. Nie wiadomo, jak długo potrwają prace naprawcze, ale niewykluczone, że wzmacnianie konstrukcji może się przedłużyć nawet do połowy stycznia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
wracamy na tray biathlonowe, Panowie Francja top 3 - sztafeta po raz drugi w tym sezonie, w pierwszym wystepie Francuzi zajeli 3 pozycje w skladzie z Beatrixem i Habertem... dzis w ich miejsce pobiegnie Simon FOurcade i Boeuf - bez watpienia nie jest to zamiana in minus... do tego Martin + Jay na pierwszwej zmianie i zastanawiam sie czy nie sa oni w stanie zakrecic sie nawet kolo zwyciestwa.. wszystko zalezy od tego czy w okresie swiateczno-noworocznym bracia Fourcade doszli do dobrej formy biegowej - jezeli tak to sa oni glownym dla mnie faworytem do dzisiejszego zwyciestwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884 |
BUBson uwazam typ rowniez za ciekawy, a jak jest Twoja opinia co to tego typu. CZE - SŁOW 1?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Sam osobiscie czeka na info odnosnie pogody i ewentualnych zmian w skladach, czego nienawidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
michael89 - masz racje, juz chyba cos zaczynaja zmieniac, bo kurs na Norwegie w Bwin polecial na @4,00... rosalinho, z takimi pytaniami to na QC, poza tym nie wiem co uwazasz za SŁOW  jezeli Slowacje to Czesi powinni ich pyknac, co do Slowenii - gram na Slowencow i mam nadzieje ze Bauer na 1ej zmianie oszczedzi sobie kolek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
teraz dopiero otworzylem oferte w Fortunie i przyznam zainteresowala mnie jak rzadko kiedy... Rosja top 2 @1,65 - u wiekszosci to Rosjanie sa faworytami dzisiejszych zawodow, biegna praktycznie w najsilniejszym skladzie, podczas gdy inne zespoly mieszaja... osobiscie jakos nie przekonuja mnie Austriacy, Rosjanie z Francuzami (o ile bracia F. w formie) powinni walczyc o zwyciestwo, a taki kurs na top 2 bardzo mi sie podoba Francja - Ukraina 1 @1,42 - nie bede sie powtarzal, powiem tylko ze buki chyba sie kieruja ze skoro Ukrainki potrafia walczyc z najlepszymi to i panowie dadza... a moim zdaniem nie dadza Rosja 1-2 @1,65 Francja - Ukraina 1 @1,42 ako - @2,31 ponadto mniej pewne choc wpadlo mi w oczy: Rosja - Norwegia 1 @1,42 - jezeli Norwegowie lada moment nie zmienia skladu to powinno izzi Francja top 5 - @1,20 Czechy - Szwajcaria 1 @1,55 wazne mam pytanko - ktos wie do ktorej mozna zmieniac sklady?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
wazne mam pytanko - ktos wie do ktorej mozna zmieniac sklady?Napewno jest to gdzies opisane w regulaminie, ale teraz nie mam na to czasu.. na oko jak obserwuje biathon kilka lat.. to nie przypominam sobie aby zmieniali pozniej jak 10 min przed zawodami, ale moge sie myslic. Co do typow na dzis.. ponownie nie ufam Rosjanom.. w tym samym skladzie w Hochfilzen byli na 14 miejscu z 6 karnymi.. dzis napewno tak slabego wyniku nie zalicza, ale.. Z rosjanami po przerwie noworocznej bywa roznie.. znajac metalnosc tego narodu i to ze oni sezon traktuja z przemruzeniem oka nastawajac sie na MS w Khanty nie postawie dzis na nich ani zlotowki. Dla mnie faworytem nr 1 sa Austryjacy. Dzis w najsilniejszym skladzie.. w skaldzie ktory w Vancouver mialby zloto gdyby w koncowce Sumann sie nie zakrecil, choc i srebro bylo swietnym wynikiem. W Oberhofie zawsze dobrze im sie startowalo.. Dalej.. grozni napewno bede Francuzi.. tak jak pisal Boubson.. dzis zmiany in plus w porownaniu z Hochfilzen gdzie byli a 3 miejscu z 2 rundami karnymi co nie zdarza im sie czesto. No i gospodarze o nich nie mozna zapominac.. sklad ciekawy mocniejszy jak w Hochfilzen kolo top 3 powinni sie zakrecic. Ja standrdowo bede takze kibicowal Ukraincom 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
wazne mam pytanko - ktos wie do ktorej mozna zmieniac sklady?Napewno jest to gdzies opisane w regulaminie, ale teraz nie mam na to czasu.. na oko jak obserwuje biathon kilka lat.. to nie przypominam sobie aby zmieniali pozniej jak 10 min przed zawodami, ale moge sie myslic. Co do typow na dzis.. ponownie nie ufam Rosjanom.. w tym samym skladzie w Hochfilzen byli na 14 miejscu z 6 karnymi.. dzis napewno tak slabego wyniku nie zalicza, ale.. Z rosjanami po przerwie noworocznej bywa roznie.. znajac metalnosc tego narodu i to ze oni sezon traktuja z przemruzeniem oka nastawajac sie na MS w Khanty nie postawie dzis ani zlotowki na Rosjan. Dla mnie faworytem nr sa Austryjacy. Dzis w najsilniejszym skladzie.. w skaldzie ktory w Vancouver mialby zloto gdyby w koncowce Sumann sie nie zakrecil, choc i srebro bylo swietnym wynikiem. W Oberhofie zawsze dobrze im sie startowalo.. Dalej.. grozni napewno bede Francuzi.. tak jak pisac Boubson.. dzis zmiany in plus w porownaniu z Hochfilzen gdzie byli a 3 miejscu z 2 rundami karnymi co nie zdarza im sie czesto. No i gospodarze o nich nie mozna zapominac.. sklad ciekawy mocniejszy jak w Hochfilzen kolo top 3 powinni sie zakrecic. Ja standrdowo bede takze kibicowal Ukraincom  tak gwoli scisłości to Rosjanie jutro maja Święta Bożegonarodzenia,także u nich cały czas okres swiąteczny trwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Teraz kilka slow ode mnie  rowniez nie ufam Rosjanom, Boubson pisze ze w najmocniejszym skladzie i zgoda ale ten sklad zrobil najwieksza plame w historii rosyjskiego biatlonu bedac za Polakami  Dla mnie faworytem podobnie jak i Rivy jest Austria - ciagle mocni i jeszcze dzis pobiegnie Eder ktory jest lepszy w moim odczuciu niz Eberhard wiec dodatkowo wzmocnieni !! Niemcy mnie mocno ostatnio zawiedli wiec dzis im nie zaufam  A ja tak jak Riva Ukrainie bede dzis standardowo kibicowal Sloweni  Znow gram pod kurs 6,75 za miejsce w 3 to lekka przesada bo Slowency maja spokojnie na to papiery tylko wreszcie musza przestac strzelac w niebo a tam kazdy ma takie predyspozycje niestety ale kurs mocno przesadzony jak dla mnie no i na koncu moja perelka ... Szwecja- Bulgaria 1 1,75 UB bez jaj szwedzi mocno oslabieni ale Bulgarzy to nie ta liga, wszystko sie moze zdarzyc ale na dzis nie widze pewniejszego zdarzenia. Nawet czlapiacy Szwedzi moga ograc niedoswiadczonych Bulgarow  nie mowie juz o swirze Szwecja -Wlochy za 2,95  kur.... Wlosi przeciez tez lubia pobiegac karniaki a kurs jakby Szwedzi mieli Szczurka w skladzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
jak sie nie myle to Villermouz`owi i Sylvie Becaert urodzila sie coreczka  ciekawe czy ta sytuacja go zmotywuje czy bedzie myslami gdzies indziej. Ja akurat zaufalbym Czechom... w tipsporcie (chyba) jest para ze Szwajcarami. Mysle, ze nie powinno byc wiekszych problemow. Mysle ze nasi poludniowi sasiedzi powinni byc znowu w TOP 8. Polacy  coz by tu o nich napisac. Czekam jak sie pokaze Sikora i tyle. Wg mnie Polak w tej czesci sezonu powinien zlapac lepsza forme. Wygrywa ktos z: Francja, Niemcy Dogi: Ukraina, Czechy, Slowenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Chcialbym przy okazji pozdrowic analitykow Unibetu  i zaznaczyc ze juz nigdy tak wczesnie nie ujrza typu bo mimo iz najpierw gram a pozniej pisze to troche przesadzili  niecale 30 minut i z 1.75 zrobilo sie 1.45 ale skoro mam taka sile to wiem co robic jak bede chcial grac doga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
Chcialbym przy okazji pozdrowic analitykow Unibetu  i zaznaczyc ze juz nigdy tak wczesnie nie ujrza typu bo mimo iz najpierw gram a pozniej pisze to troche przesadzili  niecale 30 minut i z 1.75 zrobilo sie 1.45 ale skoro mam taka sile to wiem co robic jak bede chcial grac doga  nie powiem bo po tym co napisałeś sam sporo zagrałem i z 1.65 na 1.50 spadło;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Inzaghi szwecja byla po 1.75? szok? Aktualnie widze 1.45, a przyxznam szczerze, ze zapomnialem o ofercie ub
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|