mnie dziwi cos o wiele bardziej... jak to mozliwe ze taki dziennikarzyna "sra" ile wlezie w gniazdo Lecha a nie znajdzie sie nikt kto mu to wybije do konca zycia z glowy ????? Przeciez gosc nie zyje chyba z ochrona 24h a wariatow nie brakuje ?? to mnie chyba najbardziej szokuje !!!
Dalej to ciągnięcie ? Sprawa jest prosta menda Żytnicki dopierdala się do Lecha do Wiary Lecha od jakiegoś czasu to jebane Michnikowskie gówno które zazdrości , że mistrz jest w Poznaniu i ma się do kur... nędzy dobrze i gra w 1/16 Ligi Europy .
Inzaghi a nie sadzisz ze to Latar nasral do gniazda swoim zachowaniem? a pismak to tylko rozdmuchal?
to raczej pismak(i) nasrał najpierw do gniazda Lecha, a Litar to rozdmuchał, po czym pismak niezadowolony, iż nie ma dostępu do Lecha (bojkot GW), rozdmuchuje byle gówno się stanie...
Dalej to ciągnięcie ? Sprawa jest prosta menda Żytnicki dopierdala się do Lecha do Wiary Lecha od jakiegoś czasu to jebane Michnikowskie gówno które zazdrości , że mistrz jest w Poznaniu i ma się do kur... nędzy dobrze i gra w 1/16 Ligi Europy .
No przecież! To takie proste I tego się trzymajcie
Dalej to ciągnięcie ? Sprawa jest prosta menda Żytnicki dopierdala się do Lecha do Wiary Lecha od jakiegoś czasu to jebane Michnikowskie gówno które zazdrości , że mistrz jest w Poznaniu i ma się do kur... nędzy dobrze i gra w 1/16 Ligi Europy .
No przecież! To takie proste I tego się trzymajcie
Terror skoro tak się napierdalasz to powiedz czemu ta żydowska gazeta nie potrafiła napisać nic dobrego o akcjach Wiary Lecha i dlaczego nie poruszyli tego goracego tematu zaraz po meczu Polski z WKS tylko teraz przed meczem z Braga ? Nie uwierze w to , że podobne zajście nie miało miejsca nigdy na innym stadionie , polecam ogólnie do poczytania felietony pedała Żytnickiego to może coś zrozumiesz.
A i jeszcze jedno przypominam sobie jedną sytuacje kiedy to Kwaśniewski kandydując na prezydenta miał konkurenta Wałęse i otóż ten pan nie chciał podać ręki swojemu "koledze" i ładnei stwierdził , że może mu podać nogę i to mówiła była głowa państwa no ale masa ludzi ceni Wałęse za to co zrobił dla Polski . Każdy popełnia błędy ale nie można przez jeden idcydent o którym notabene nie macie pojęcia prócz głupiego nagrania wyrażacie frustracje niczym moczący się 13 latek .
mnie dziwi cos o wiele bardziej... jak to mozliwe ze taki dziennikarzyna "sra" ile wlezie w gniazdo Lecha a nie znajdzie sie nikt kto mu to wybije do konca zycia z glowy ????? Przeciez gosc nie zyje chyba z ochrona 24h a wariatow nie brakuje ?? to mnie chyba najbardziej szokuje !!!
Mnie ta cała sytuacja mocno śmieszy. O co takie wielkie halo? Opluł kobietę? Straszne, przecież w naszym kraju tak szanuje się kobiety, że to niemalże zamach stanu "Sprytnie" (w jego ocenie) prowokował tego prostaka w dresiku, który w mediach nazywany jest normalnym, przeciętnym obywatelem. Bo przecież w Polsce to standard,że jak facet idzie na mecz z rodziną to zakłada odświętny dres, a kiedy dochodzi do groźnego starcia - on sam vs kilku/kilkunastu chłopa - naraża swoich bliskich, w tym dziecko.
Nie bronię Litara, bo zachował się jak zwykły cham, ale czego się spodziewać po szefie 'kibiców'? Ktoś kto chodzi na mecze wie,że taka sytuacja to chleb powszedni. Nie chodzi mi o sytuację na Lechu, bo wydaje mi się,że w całym kraju jest podobnie. Sam znam sytuację na (L) od kilku ładnych lat i kto pamięta akcje "Różyka" to wie o czym mówię. "Staruch" to już poziom wyżej, ale też ma swoje odpały.
Natomiast jeżeli chodzi o gówno to wiadomo,że to prowokacja. Szkoda mi trochę tego pismaka, bo on uważa że to jego 5 minut, a niedługo będzie pewnie tego żałował.
musial sie Litar strasznie im narazic skoro az taka prowokacje mu urzadzili
bącki: a ty wiesz co propagujesz swoim awatarem?
ONR "Falanga" czyli RNR, grupa mająca charakter bojówki, czerpiąca wzory z faszyzmu włoskiego, niemieckiego i hiszpańskiego, organizująca ekscesy antysemickie. To ta grupa posługiwała się "salutem rzymskim" oraz kanciastym symbolem uproszczonego ramienia trzymającego miecz.
A co babcia klozetowa z dworca Poznań Główny sądzi o całej sprawie? Kogo obchodzą opinie jakichś baranów. Wkleili wypociny paru bałwanów - akurat te, które im pasują. Nie wiem jakim trzeba być durniem, żeby czytać takie szmatławce.