Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 28 1 2 17 18 19 20 21 27 28
Inzaghi78 #4422795 02/02/2011 23:35
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Inzaghi a nie sadzisz ze to litar nasral do gniazda swoim zachowaniem? a pismak to tylko rozdmuchal?

Bonus: Unibet
Inzaghi78 #4422806 02/02/2011 23:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Inzaghi78
mnie dziwi cos o wiele bardziej...
jak to mozliwe ze taki dziennikarzyna "sra" ile wlezie w gniazdo Lecha a nie znajdzie sie nikt kto mu to wybije do konca zycia z glowy ????? Przeciez gosc nie zyje chyba z ochrona 24h a wariatow nie brakuje ??
to mnie chyba najbardziej szokuje !!!



[Linked Image]

lupus #4422814 02/02/2011 23:46
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425

kazow #4422912 03/02/2011 00:35
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by kazow
Inzaghi a nie sadzisz ze to litar nasral do gniazda swoim zachowaniem? a pismak to tylko rozdmuchal?


to tez prawda

[T]-error #4423137 03/02/2011 02:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Dalej to ciągnięcie ? Sprawa jest prosta menda Żytnicki dopierdala się do Lecha do Wiary Lecha od jakiegoś czasu to jebane Michnikowskie gówno które zazdrości , że mistrz jest w Poznaniu i ma się do kur... nędzy dobrze i gra w 1/16 Ligi Europy .

kazow #4423296 03/02/2011 02:56
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Originally Posted by kazow
Inzaghi a nie sadzisz ze to Latar nasral do gniazda swoim zachowaniem? a pismak to tylko rozdmuchal?

to raczej pismak(i) nasrał najpierw do gniazda Lecha, a Litar to rozdmuchał, po czym pismak niezadowolony, iż nie ma dostępu do Lecha (bojkot GW), rozdmuchuje byle gówno się stanie... wink

Jakubosiu #4423300 03/02/2011 02:56
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by Jakubosiu
Dalej to ciągnięcie ? Sprawa jest prosta menda Żytnicki dopierdala się do Lecha do Wiary Lecha od jakiegoś czasu to jebane Michnikowskie gówno które zazdrości , że mistrz jest w Poznaniu i ma się do kur... nędzy dobrze i gra w 1/16 Ligi Europy .

No przecież! To takie proste smile
I tego się trzymajcie laugh

[T]-error #4423669 03/02/2011 04:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Originally Posted by [T
-error]
Originally Posted by Jakubosiu
Dalej to ciągnięcie ? Sprawa jest prosta menda Żytnicki dopierdala się do Lecha do Wiary Lecha od jakiegoś czasu to jebane Michnikowskie gówno które zazdrości , że mistrz jest w Poznaniu i ma się do kur... nędzy dobrze i gra w 1/16 Ligi Europy .

No przecież! To takie proste smile
I tego się trzymajcie laugh


Terror skoro tak się napierdalasz to powiedz czemu ta żydowska gazeta nie potrafiła napisać nic dobrego o akcjach Wiary Lecha i dlaczego nie poruszyli tego goracego tematu zaraz po meczu Polski z WKS tylko teraz przed meczem z Braga ? Nie uwierze w to , że podobne zajście nie miało miejsca nigdy na innym stadionie , polecam ogólnie do poczytania felietony pedała Żytnickiego to może coś zrozumiesz.


A i jeszcze jedno przypominam sobie jedną sytuacje kiedy to Kwaśniewski kandydując na prezydenta miał konkurenta Wałęse i otóż ten pan nie chciał podać ręki swojemu "koledze" i ładnei stwierdził , że może mu podać nogę i to mówiła była głowa państwa no ale masa ludzi ceni Wałęse za to co zrobił dla Polski . Każdy popełnia błędy ale nie można przez jeden idcydent o którym notabene nie macie pojęcia prócz głupiego nagrania wyrażacie frustracje niczym moczący się 13 latek .

KeeP #4423697 03/02/2011 04:24
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Niektórym z Was pozostaje tylko współczuć, iż nie dostrzegacie jak bardzo media potrafią manipulować.

Tymczasem od dzisiaj rozpoczęła się sprzedaż otwarta karnetów na mecze Lecha. Sprzedają się nie najgorzej..

Ode mnie tyle, dziękuje. Szkoda nerwów.

lupus #4423929 03/02/2011 05:28
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Inzaghi78
mnie dziwi cos o wiele bardziej...
jak to mozliwe ze taki dziennikarzyna "sra" ile wlezie w gniazdo Lecha a nie znajdzie sie nikt kto mu to wybije do konca zycia z glowy ????? Przeciez gosc nie zyje chyba z ochrona 24h a wariatow nie brakuje ??
to mnie chyba najbardziej szokuje !!!



[Linked Image]


Może niech mu ten film wyślą na odwagę żeby wiedział z kim tańczy laugh laugh

ultra1978 #4423970 03/02/2011 05:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Mnie ta cała sytuacja mocno śmieszy.
O co takie wielkie halo? Opluł kobietę? Straszne, przecież w naszym kraju tak szanuje się kobiety, że to niemalże zamach stanu laugh
"Sprytnie" (w jego ocenie) prowokował tego prostaka w dresiku, który w mediach nazywany jest normalnym, przeciętnym obywatelem.
Bo przecież w Polsce to standard,że jak facet idzie na mecz z rodziną to zakłada odświętny dres, a kiedy dochodzi do groźnego starcia - on sam vs kilku/kilkunastu chłopa - naraża swoich bliskich, w tym dziecko.

Nie bronię Litara, bo zachował się jak zwykły cham, ale czego się spodziewać po szefie 'kibiców'? Ktoś kto chodzi na mecze wie,że taka sytuacja to chleb powszedni. Nie chodzi mi o sytuację na Lechu, bo wydaje mi się,że w całym kraju jest podobnie. Sam znam sytuację na (L) od kilku ładnych lat i kto pamięta akcje "Różyka" to wie o czym mówię. "Staruch" to już poziom wyżej, ale też ma swoje odpały.

Natomiast jeżeli chodzi o gówno to wiadomo,że to prowokacja.
Szkoda mi trochę tego pismaka, bo on uważa że to jego 5 minut, a niedługo będzie pewnie tego żałował.

lupus #4424006 03/02/2011 06:23
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by lupus
[quote=Inzaghi78]

[Linked Image]

uu az szkoda bic frown

mat2000 #4424855 03/02/2011 20:39
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179

Fro_Lech #4424864 03/02/2011 20:44
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
I te race... laugh
Już trudno się rozeznać którego klubu kibole są głupsi..

eini #4424873 03/02/2011 20:46
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
eini - Ty jak już coś od Siebie dodasz to...

daj spokój, nie pisz nic.

akagi #4427477 04/02/2011 20:01
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
klik [poznan.gazeta.pl]
wg. mnie Litar powinien podac sie do dymisji.

Bartheezz #4427483 04/02/2011 20:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Bartheezz #4427487 04/02/2011 20:06
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
Originally Posted by Bartheezz
klik [poznan.gazeta.pl]
wg. mnie Litar powinien podac sie do dymisji.


No kurwa, zaraz pejsy spreparuja ze papiez benedykt 16 potepia zachowanie litara i wyslal list do redakcji gowna wybiorczego

bącki05 #4427520 04/02/2011 20:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
musial sie Litar strasznie im narazic skoro az taka prowokacje mu urzadzili smile


bącki: a ty wiesz co propagujesz swoim awatarem?

ONR "Falanga" czyli RNR, grupa mająca charakter bojówki, czerpiąca wzory z faszyzmu włoskiego, niemieckiego i hiszpańskiego, organizująca ekscesy antysemickie. To ta grupa posługiwała się "salutem rzymskim" oraz kanciastym symbolem uproszczonego ramienia trzymającego miecz.


Bartheezz #4427527 04/02/2011 20:21
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by Bartheezz
klik [poznan.gazeta.pl]
wg. mnie Litar powinien podac sie do dymisji.

A co babcia klozetowa z dworca Poznań Główny sądzi o całej sprawie? Kogo obchodzą opinie jakichś baranów. Wkleili wypociny paru bałwanów - akurat te, które im pasują. Nie wiem jakim trzeba być durniem, żeby czytać takie szmatławce.

Strona 19 z 28 1 2 17 18 19 20 21 27 28

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1