|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Zapomnieli dodać,że FortunaWin jest zarejestrowana na .........Malcie "Fortunawin Ltd, registered in Malta under Reg. No. C 48339, is authorized by the Lotteries and Gaming Authorities (LGA) of Malta to offer remote gaming. The company holds the following licences: LGA/CL1/632/2009 Effective date 26.02.2010 and LGA/CL3/632/2009 Effective date 26.02.2010. Fortunawin Gaming Limited, registered in Malta under Reg. No. C 48340, is authorized by the Lotteries and Gaming Authorities (LGA) of Malta to offer remote gaming. The company holds the following licence: LGA/CL2/632/2009 Effective date 26.02.2010. Both Fortunawin Ltd. and Fortunawin Gaming Ltd have their Registered Office and Business Adress at San Juan 8, St. George´s Road, St. Julians STJ 3203, Malta 1011 and are regulated by the Lotteries and Gaming Authority of Malta."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Zastanawia mnie jedna rzecz skoro liczymy już tylko na odroczenie topora bez nadziei łaskawe ustawy wyparowanie. Skoro ustawa ma iść do notyfikacji gdy jej kształt będzie ostateczny (komisje, senat, poprawki) to czy zostanie ona tam wysłana przed ostatecznym głosowaniem? czy też już po głosowaniu. Natomiast jeśli po głosowaniu to czy w życie będzie mogła wejść zanim otrzyma tą notyfikację czy też od razu po podpisaniu przez prezydenta, a przed odpowiedzią z KE.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Zakłady bukmacherskiem są hazardem i nałogiem ale jak firma zarejestruje działalność w Polsce z domena pl to juz to nie jest hazard i nałóg 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Zakłady bukmacherskiem są hazardem i nałogiem ale jak firma zarejestruje działalność w Polsce z domena pl to juz to nie jest hazard i nałóg  Trafiłeś w samo sedno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Pójdźmy dalej. Na dzień dzisiejszy jestem nieświadomym czyhających na mni9e zagrożeń hazardzistą. Po ustawie zrezygnuje w znacznym stopniu z grania będąc świadomym że moje szanse na profity po kursach obarczonych marżą i podatkiem są niewielkie. Kto zaś dalej będzie grał - ci którym zwisa czy grają po 1.6 czy 1.9 , ważne by grać. Widać nasz kochany rząd ma ambicje, wyselekcjonować pierwszy sort hazardzistów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wkurwia postawa KE, bo gdyby to Amazon.co.uk miał zaprzestać sprzedawania książek czy DVD do Polski to nie byłoby szans na to. A że hazard to wszystkim robią się miękkie nogi i wspólny rynek już nie jest taki wspólny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Wkurwia i to na maxa A najsmieszniejsze jest to,że te jełopy z KE mogą się odezwać dopiero na kilka dni przed deadline ustawy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
wszystkie internetowe fora powinny się skrzyknąć i zbojkotować ziemniaki przez miesiąc. to było by piękne.
dodam nieskromnie od siebie, że w ziemniaku może byłem z PIĘĆ razy w życiu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Marszałek Sejmu, po zasięgnięciu opinii Prezydium Sejmu, proponuje, aby Sejm skierował ten projekt ustawy do Komisji Finansów Publicznych w celu rozpatrzenia. W dyskusji zgłoszono wniosek o skierowanie projektu ustawy dodatkowo do Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki. Jeśli nie usłyszę sprzeciwu, będę uważał, że Sejm przyjął propozycję zaopiniowaną przez Prezydium Sejmu, a wniosek o dodatkowe skierowanie tego projektu ustawy poddam pod głosowanie. Sprzeciwu nie słyszę. Kto z pań i panów posłów jest za przyjęciem wniosku o skierowaniu rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o grach hazardowych oraz niektórych innych ustaw, zawartego w druku nr 3860, dodatkowo do Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, zechce podnieść rękę i nacisnąć przycisk. Kto jest przeciw? Kto się wstrzymał? W głosowaniu wzięło udział 410 posłów. 211 było za, przeciw – 197, 2 wstrzymało się. Stwierdzam, że Sejm wniosek przyjął.
Klepnęli tę dodatkową komisję. Ale jaki podział głosów ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Podobno to PO było przeciw a Kosecki z 15 posłamo PO wyszli z głosowania
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251 |
Klepnęli tę dodatkową komisję. Ale jaki podział głosów ... To źle/dobrze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Głosujmy więc na Peło  to jedny słuszny wybór. Miała być to inna partia niż inny ścierwa okazała się tym samym gównem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Oli ja rozumiem twoje wkurwienie [bez owijania w bawelne]. Glosowalem na PO tak jak i ty [tak wnioskuje z twoich postow], ale nie musisz na kazdym kroku wysmiewac tego calego PO, to niczego nie zmieni, jestesmy w dupie co tu duzo ukrywac  Jest jakas deska ratunku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Nie muszę? Jako wyborce mam prawo oczerniać to gówno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
No masz, ale to tez jest troche irytujace, ze czytam ten i wczesniejszy temat regularnie i widze w nim twoj post i kazdy jest w takim stylu jak ten poprzedni. Tez nie zaglosuje na tych szmaciarzy kolejny raz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
na PO napieprzamy w temacie Polityka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
na PO napieprzamy w temacie Polityka  chcesz dostać bana ?  To nie wina PO to wina PISu  a tak naprawdę to wina branży 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251 |
Wy tu pitu-pitu a nawet nie wiecie w jakim bagnie siedzicie:
"Tak na marginesie, pragnę poinformować Wysoką Izbę, że gdybyśmy porozmawiali z psychologami czy z psychoterapeutami, którzy zajmują się np. leczeniem uzależnień, to większość z nich powie, że nie spotkała się w swojej karierze czy praktyce psychoterapeutycznej z przypadkiem pełnego wyleczenia z uzależnienia od hazardu. Wyleczyli alkoholików, wyleczyli narkomanów, wyleczyli bardzo wielu przedstawicieli innych grup, ale nie udało im się wyleczyć nikogo z uzależnienia hazardu. To jest sprawa, którą my, jako ustawodawcy, powinniśmy mieć na uwadze, mówiąc o ochronie nie tylko nieletnich, ale też społeczeństwa w ogóle przed tego typu rzeczą."
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Juz ktos cos podobnego wklejal  Wypadaloby tylko zadac temu gosciowi, ktory te slowa powiedzial i zapytac go czy murzynem nieuleczalnie uzaleznionym jest ten, kto gra w necie czy ten, kto dobry uzalezniony, ktory bedzie gral w firmie zarejestrowanej w Polsce 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|