Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Zapomnieli dodać,że FortunaWin jest zarejestrowana na .........Malcie laugh

"Fortunawin Ltd, registered in Malta under Reg. No. C 48339, is authorized by the Lotteries and Gaming Authorities (LGA) of Malta to offer remote gaming. The company holds the following licences: LGA/CL1/632/2009 Effective date 26.02.2010 and LGA/CL3/632/2009 Effective date 26.02.2010.

Fortunawin Gaming Limited, registered in Malta under Reg. No. C 48340, is authorized by the Lotteries and Gaming Authorities (LGA) of Malta to offer remote gaming. The company holds the following licence: LGA/CL2/632/2009 Effective date 26.02.2010.

Both Fortunawin Ltd. and Fortunawin Gaming Ltd have their Registered Office and Business Adress at San Juan 8, St. George´s Road, St. Julians STJ 3203, Malta 1011 and are regulated by the Lotteries and Gaming Authority of Malta."

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
Zastanawia mnie jedna rzecz skoro liczymy już tylko na odroczenie topora bez nadziei łaskawe ustawy wyparowanie. Skoro ustawa ma iść do notyfikacji gdy jej kształt będzie ostateczny (komisje, senat, poprawki) to czy zostanie ona tam wysłana przed ostatecznym głosowaniem? czy też już po głosowaniu. Natomiast jeśli po głosowaniu to czy w życie będzie mogła wejść zanim otrzyma tą notyfikację czy też od razu po podpisaniu przez prezydenta, a przed odpowiedzią z KE.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Zakłady bukmacherskiem są hazardem i nałogiem ale jak firma zarejestruje działalność w Polsce z domena pl to juz to nie jest hazard i nałóg smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by Lopez
Zakłady bukmacherskiem są hazardem i nałogiem ale jak firma zarejestruje działalność w Polsce z domena pl to juz to nie jest hazard i nałóg smile
Trafiłeś w samo sedno laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Pójdźmy dalej. Na dzień dzisiejszy jestem nieświadomym czyhających na mni9e zagrożeń hazardzistą. Po ustawie zrezygnuje w znacznym stopniu z grania będąc świadomym że moje szanse na profity po kursach obarczonych marżą i podatkiem są niewielkie. Kto zaś dalej będzie grał - ci którym zwisa czy grają po 1.6 czy 1.9 , ważne by grać. Widać nasz kochany rząd ma ambicje, wyselekcjonować pierwszy sort hazardzistów.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wkurwia postawa KE, bo gdyby to Amazon.co.uk miał zaprzestać sprzedawania książek czy DVD do Polski to nie byłoby szans na to. A że hazard to wszystkim robią się miękkie nogi i wspólny rynek już nie jest taki wspólny...

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Wkurwia i to na maxa
A najsmieszniejsze jest to,że te jełopy z KE mogą się odezwać dopiero na kilka dni przed deadline ustawy smirk

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
wszystkie internetowe fora powinny się skrzyknąć i zbojkotować ziemniaki przez miesiąc. to było by piękne.

dodam nieskromnie od siebie, że w ziemniaku może byłem z PIĘĆ razy w życiu.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Marszałek Sejmu, po zasięgnięciu opinii Prezydium
Sejmu, proponuje, aby Sejm skierował ten projekt
ustawy do Komisji Finansów Publicznych w celu
rozpatrzenia.
W dyskusji zgłoszono wniosek o skierowanie projektu
ustawy dodatkowo do Komisji Kultury Fizycznej,
Sportu i Turystyki.
Jeśli nie usłyszę sprzeciwu, będę uważał, że Sejm
przyjął propozycję zaopiniowaną przez Prezydium
Sejmu, a wniosek o dodatkowe skierowanie tego projektu
ustawy poddam pod głosowanie.
Sprzeciwu nie słyszę.
Kto z pań i panów posłów jest za przyjęciem wniosku
o skierowaniu rządowego projektu ustawy o zmianie
ustawy o grach hazardowych oraz niektórych
innych ustaw, zawartego w druku nr 3860, dodatkowo
do Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki,
zechce podnieść rękę i nacisnąć przycisk.
Kto jest przeciw?
Kto się wstrzymał?
W głosowaniu wzięło udział 410 posłów. 211 było
za, przeciw &#8211; 197, 2 wstrzymało się.
Stwierdzam, że Sejm wniosek przyjął.


Klepnęli tę dodatkową komisję.
Ale jaki podział głosów ...

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Podobno to PO było przeciw a Kosecki z 15 posłamo PO wyszli z głosowania

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/InfoForPPID?OpenAgent&35688&PO

całe PO przeciw
cały PIS za
cały PSL za
cały SLD za

poza tymi co sie wstrzymali

Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
Originally Posted by Art300
Klepnęli tę dodatkową komisję.
Ale jaki podział głosów ...
To źle/dobrze?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Głosujmy więc na Peło laugh to jedny słuszny wybór.

Miała być to inna partia niż inny ścierwa okazała się tym samym gównem.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Oli ja rozumiem twoje wkurwienie [bez owijania w bawelne]. Glosowalem na PO tak jak i ty [tak wnioskuje z twoich postow], ale nie musisz na kazdym kroku wysmiewac tego calego PO, to niczego nie zmieni, jestesmy w dupie co tu duzo ukrywac frown

Jest jakas deska ratunku?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Nie muszę? Jako wyborce mam prawo oczerniać to gówno.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
No masz, ale to tez jest troche irytujace, ze czytam ten i wczesniejszy temat regularnie i widze w nim twoj post i kazdy jest w takim stylu jak ten poprzedni. Tez nie zaglosuje na tych szmaciarzy kolejny raz.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
na PO napieprzamy w temacie Polityka smile

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by Tetfol
na PO napieprzamy w temacie Polityka smile

chcesz dostać bana ? grin

To nie wina PO to wina PISu laugh a tak naprawdę to wina branży laugh

Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
Wy tu pitu-pitu a nawet nie wiecie w jakim bagnie siedzicie:

"Tak na marginesie, pragnę poinformować Wysoką Izbę, że gdybyśmy porozmawiali z psychologami czy z psychoterapeutami, którzy zajmują się np. leczeniem uzależnień, to większość z nich powie, że nie spotkała się w swojej karierze czy praktyce psychoterapeutycznej z przypadkiem pełnego wyleczenia z uzależnienia od hazardu. Wyleczyli alkoholików, wyleczyli narkomanów, wyleczyli bardzo wielu przedstawicieli innych grup, ale nie udało im się wyleczyć nikogo z uzależnienia hazardu. To jest sprawa, którą my, jako ustawodawcy, powinniśmy mieć na uwadze, mówiąc o ochronie nie tylko nieletnich, ale też społeczeństwa w ogóle przed tego typu rzeczą."

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Juz ktos cos podobnego wklejal grin
Wypadaloby tylko zadac temu gosciowi, ktory te slowa powiedzial i zapytac go czy murzynem nieuleczalnie uzaleznionym jest ten, kto gra w necie czy ten, kto dobry uzalezniony, ktory bedzie gral w firmie zarejestrowanej w Polsce laugh

Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, burbon, aker, Lukasz111), 1,723 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,276
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1