|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Radwanska to jest dobra na jakies slabsze zawodniczki, a jak sie mierzy z kims mocniejszym to wynik z gory wiadomy. Nigdy nie bedzie wyzej jak TOP 5 akurat tu się nie zgodzę, bo w tym turnieju widzimy jej duży progres ja jeszcze jej tak serwującej i broniącej nie widziałem, baa potrafi świetnie zaatakować jeszcze jest młoda  tylko koniecznie psychologa powinni zatrudnić, który jej wybije z głowy zamartwianie się, że przeciwniczka trafiła np na linię albo po siatce bo tu jest duży problem, Aga ma pretensje do całego świata, że przeciwniczka trafia w linię, a trzeba to przyjąć i koncentrować się nad następną piłką  Karolina tez jest mloda, Azarenka tez jest mloda, zreszta jest wiele mlodych zawodniczek, ktore swoja gra mnie przekonuja a Aga i jej gra jakos do mnie nie przemawia. Ok, porgres moze i jest, ale to strasznie wolno idzie. Psychika - oczywiscie slaba strona Polki, ale przede wszystkim chyba sila fizyczna - mizeria. Iska jak tak sledze jej wyniki to 1/4 max., czasem 1/2 jakiegos turnieju. No i poziom kobiecego tenisa jest teraz slabiutki oj slabiutki. Azarenka też nic wielkiego jeszcze nie wygrała Wozniacki jest takim pseudonumerem 1 , niech wygra Szlema to wtedy ją bardziej docenię ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528 |
jak pech to pech, ale trudno jest ugrac jednego gema jak sie serwisu nie potrafi wygrac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Vera 1st set 1,45  Vera 2nd set 1,60  Vera mecz 1,50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803 |
Vera$$$$$$$$$$ vamosSSS pieknie paszczura pojechalas !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
coraz bardziej chodzi mi marach/tipsa po glowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686 |
7+5+6+3=21
no bravo Agnieszka bravo... 2 set to żal...miałem nadzieję, po odłamaniu, ale ona 3- krotnie daje się przełamać .... i jeszcze ta ostatnia piłka
zwyczajny niefart
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
nie widzialem meczu fisha z potro co tam sie stalo fishowi z kostka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
7+5+6+3=21
zwyczajny niefart Następnym razem postaw na - czarne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
czy ja wiem czy radwa taki progres ? bo co wygrala z schavione ? ona wszystko wyrzucala sprawdzcie sobie ile radwa miala winnersow moze serwis poprawila ale to pewnie zludzenie ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Nawet spogaldam na wyniki Agnieszki.. od sieprnia zeszlego roku to nie wygrala ani jednego meczu z zawodniczka wiekszego formatu, bo nie bede mowil ze Bartoli to absolutny TOP. Jak juz gra przeciwko Clijster, Sharapovej, Kuznietsovej, Zvonarievej, Wozniackiej, to zawsze topi mecze. Na palcach jednej reki mozna policzyc jej sukcesy w starciach z takimi zawodniczkami. Na silowni powinna troche posiedziec, jakiegos coacha z prawdziwego zdarzenia sobie zatrudnic, to wtedy moze cos sie ruszy. Do tego czasu o wielkich wynikach wg. mnie moze zapomniec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Paesy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
jednak chyba radwanska zrobila progres - maly bo maly ale jest w ogole widziec ja serwujaca asy to cos nowego dla mnie dzis aga trafila na ulepszona o mocne uderzenie lepsza wersje siebie wiec musiala przegrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
coraz bardziej chodzi mi marach/tipsa po glowie  Mnie już od południa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
RUsedski Wozniacka jest rocznik 90  jest nawet mlodsza ode mnie ;d wiec czas na wszystko jeszcze ma chociaz szpara wygrala szlema w 17 latach bodajze ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
nie widzialem meczu fisha z potro co tam sie stalo fishowi z kostka? wczoraj w TB przy wygranym punkcie fisza na 6-3 zrobił sobie coś z kotką... widać było że kulał itd... dlatego też przy dwóch serwisach Potro nawet nie próbował wchodzić w wymianę tylko chciał od razu zagrać kończący return no ale nie udało się i przy stanie 6-5 Fish miał serwis i myślałem że będzie asik albo jakiś mocny serwis a ten zaserwował bardzo lekko i łatwo a Potro nie wiadomo czemu wywalił w aut i przegrał... także wczoraj pod koniec TB Fish coś sobie zrobił... czy będzie to odczuwał dzisiaj nie wiem ale wydaje mi się że powinien dlatego wydaje mi się, że Ferrer spokojnie go pojedzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
7+5+6+3=21
zwyczajny niefart Następnym razem postaw na - czarne  albo na czerwone Zvonareva @ 1.80 w 1 secie przy remisie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
wlasnie jesli fish ma cos z kostka to nie mogl gorzej trafic bo ferrer wiadomo ze bedzie dlugie wymiany gral i w tym sie go nie zajedzie kwestia na ile to wczorajsze zajscie bedzie dzis odczuwalne
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Ferru 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
wlasnie jesli fish ma cos z kostka to nie mogl gorzej trafic bo ferrer wiadomo ze bedzie dlugie wymiany gral i w tym sie go nie zajedzie kwestia na ile to wczorajsze zajscie bedzie dzis odczuwalne no wydaje mi się, że jeżeli wczoraj tak go to bolało że był bez radny w końcówce... to dzisiaj powinno go boleć jeszcze bo wczoraj jeszcze adrenalina była to tak tego nie czuł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
wlasnie jesli fish ma cos z kostka to nie mogl gorzej trafic bo ferrer wiadomo ze bedzie dlugie wymiany gral i w tym sie go nie zajedzie kwestia na ile to wczorajsze zajscie bedzie dzis odczuwalne no wydaje mi się, że jeżeli wczoraj tak go to bolało że był bez radny w końcówce... to dzisiaj powinno go boleć jeszcze bo wczoraj jeszcze adrenalina była to tak tego nie czuł wrozenie z fusow.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|