Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 41 z 52 1 2 39 40 41 42 43 51 52
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Originally Posted by hallik
Originally Posted by Rusedski
Originally Posted by hallik
Radwanska to jest dobra na jakies slabsze zawodniczki, a jak sie mierzy z kims mocniejszym to wynik z gory wiadomy. Nigdy nie bedzie wyzej jak TOP 5

akurat tu się nie zgodzę, bo w tym turnieju widzimy jej duży progres

ja jeszcze jej tak serwującej i broniącej nie widziałem, baa potrafi świetnie zaatakować

jeszcze jest młoda smile tylko koniecznie psychologa powinni zatrudnić, który jej wybije z głowy zamartwianie się, że przeciwniczka trafiła np na linię albo po siatce

bo tu jest duży problem, Aga ma pretensje do całego świata, że przeciwniczka trafia w linię, a trzeba to przyjąć i koncentrować się nad następną piłką smile

Karolina tez jest mloda, Azarenka tez jest mloda, zreszta jest wiele mlodych zawodniczek, ktore swoja gra mnie przekonuja a Aga i jej gra jakos do mnie nie przemawia. Ok, porgres moze i jest, ale to strasznie wolno idzie. Psychika - oczywiscie slaba strona Polki, ale przede wszystkim chyba sila fizyczna - mizeria. Iska jak tak sledze jej wyniki to 1/4 max., czasem 1/2 jakiegos turnieju. No i poziom kobiecego tenisa jest teraz slabiutki oj slabiutki.

Azarenka też nic wielkiego jeszcze nie wygrała
Wozniacki jest takim pseudonumerem 1 , niech wygra Szlema to wtedy ją bardziej docenię ...

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
jak pech to pech, ale trudno jest ugrac jednego gema jak sie serwisu nie potrafi wygrac frown

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Vera 1st set 1,45 ooo
Vera 2nd set 1,60 ooo
Vera mecz 1,50 ooo

smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Vera$$$$$$$$$$ vamosSSS pieknie paszczura pojechalas !

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
coraz bardziej chodzi mi marach/tipsa po glowie hmm

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
7+5+6+3=21

no bravo Agnieszka bravo...
2 set to żal...miałem nadzieję, po odłamaniu, ale ona 3- krotnie daje się przełamać .... i jeszcze ta ostatnia piłka

zwyczajny niefart

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
nie widzialem meczu fisha z potro
co tam sie stalo fishowi z kostka?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by dexter_AS
7+5+6+3=21


zwyczajny niefart

Następnym razem postaw na - czarne wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
czy ja wiem czy radwa taki progres ? bo co wygrala z schavione ? ona wszystko wyrzucala sprawdzcie sobie ile radwa miala winnersow
moze serwis poprawila ale to pewnie zludzenie ;p

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Nawet spogaldam na wyniki Agnieszki.. od sieprnia zeszlego roku to nie wygrala ani jednego meczu z zawodniczka wiekszego formatu, bo nie bede mowil ze Bartoli to absolutny TOP. Jak juz gra przeciwko Clijster, Sharapovej, Kuznietsovej, Zvonarievej, Wozniackiej, to zawsze topi mecze. Na palcach jednej reki mozna policzyc jej sukcesy w starciach z takimi zawodniczkami. Na silowni powinna troche posiedziec, jakiegos coacha z prawdziwego zdarzenia sobie zatrudnic, to wtedy moze cos sie ruszy. Do tego czasu o wielkich wynikach wg. mnie moze zapomniec.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Paesy boks

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
jednak chyba radwanska zrobila progres - maly bo maly ale jest
w ogole widziec ja serwujaca asy to cos nowego dla mnie
dzis aga trafila na ulepszona o mocne uderzenie lepsza wersje siebie wiec musiala przegrac

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by cybi
coraz bardziej chodzi mi marach/tipsa po glowie hmm


Mnie już od południa tongue

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
RUsedski Wozniacka jest rocznik 90 laugh jest nawet mlodsza ode mnie ;d wiec czas na wszystko jeszcze ma chociaz szpara wygrala szlema w 17 latach bodajze ;p

Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Originally Posted by bukma
nie widzialem meczu fisha z potro
co tam sie stalo fishowi z kostka?


wczoraj w TB przy wygranym punkcie fisza na 6-3 zrobił sobie coś z kotką... widać było że kulał itd...
dlatego też przy dwóch serwisach Potro nawet nie próbował wchodzić w wymianę tylko chciał od razu zagrać kończący return no ale nie udało się i przy stanie 6-5 Fish miał serwis i myślałem że będzie asik albo jakiś mocny serwis a ten zaserwował bardzo lekko i łatwo a Potro nie wiadomo czemu wywalił w aut i przegrał...
także wczoraj pod koniec TB Fish coś sobie zrobił... czy będzie to odczuwał dzisiaj nie wiem ale wydaje mi się że powinien dlatego wydaje mi się, że Ferrer spokojnie go pojedzie...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by akagi
Originally Posted by dexter_AS
7+5+6+3=21


zwyczajny niefart

Następnym razem postaw na - czarne wink
albo na czerwone Zvonareva @ 1.80 w 1 secie przy remisie smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wlasnie jesli fish ma cos z kostka to nie mogl gorzej trafic bo ferrer wiadomo ze bedzie dlugie wymiany gral i w tym sie go nie zajedzie
kwestia na ile to wczorajsze zajscie bedzie dzis odczuwalne

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Ferru boks

Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Originally Posted by bukma
wlasnie jesli fish ma cos z kostka to nie mogl gorzej trafic bo ferrer wiadomo ze bedzie dlugie wymiany gral i w tym sie go nie zajedzie
kwestia na ile to wczorajsze zajscie bedzie dzis odczuwalne

no wydaje mi się, że jeżeli wczoraj tak go to bolało że był bez radny w końcówce... to dzisiaj powinno go boleć jeszcze bo wczoraj jeszcze adrenalina była to tak tego nie czuł

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by Belm0o
Originally Posted by bukma
wlasnie jesli fish ma cos z kostka to nie mogl gorzej trafic bo ferrer wiadomo ze bedzie dlugie wymiany gral i w tym sie go nie zajedzie
kwestia na ile to wczorajsze zajscie bedzie dzis odczuwalne

no wydaje mi się, że jeżeli wczoraj tak go to bolało że był bez radny w końcówce... to dzisiaj powinno go boleć jeszcze bo wczoraj jeszcze adrenalina była to tak tego nie czuł


wrozenie z fusow.

Strona 41 z 52 1 2 39 40 41 42 43 51 52

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, alfa, JelineK, Sensei, aker), 1,342 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1