|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Rafal Dobrucki - Patryk Dudek 1 1.95 betsafe wierze dzis w rehabilitacje Rafała  Ja gram w druga strone. Duzers 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
widze ze obiektywnie nie pogadamy  ale wlokniarz ostatni nie bedzie dla mnie wrocek tarnow
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
odnosnie czai bardzo fajny chlopak ma dopiero 17 lat a zadatki na solidnego zuzlowac
ma to czego nie ma wiekszosc juniorow odwage tak odwaga i to w tym wieku to najlepszy wyznacznik mozliwosci i umiejetnosci zuzlowca napewno cos z niego bedzie oby nie na powazkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
odnosnie czai bardzo fajny chlopak ma dopiero 17 lat a zadatki na solidnego zuzlowac
ma to czego nie ma wiekszosc juniorow odwage tak odwaga i to w tym wieku to najlepszy wyznacznik mozliwosci i umiejetnosci zuzlowca napewno cos z niego bedzie oby nie na powazkach Tam nie chowają tylko za to,że wsiadł na motor żużlowy. Teraz kluby się budzą,że nie szkolą młodzieży tylko wolą płacić miliony za juniorów z zagranicy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
wogole jacy oporni do wiedzy
fakt faktem gram CKM +24 bo dla mnie przesada
i niech mi ktos cos dorzuci do dubla
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
wogole jacy oporni do wiedzy
fakt faktem gram CKM +24 bo dla mnie przesada
i niech mi ktos cos dorzuci do dubla czaja over 15?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
so do leszna wychodzi mi gdzies 54-36 53-37
i troche opor przed -14
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
jak znjade to pogram
widziales go kiedys na zywca??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
w toto chyba jest +26 tylko słaby kurs ja dzisiaj nie czuję meczy. Kusi Tarnów ale eksperci też tak typują więc raczej odpuszczam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Gorzow -10 po po 8 biegach kurs 2.00 moim zdaniem bedzie juz wynik w okolicach 16 pkt ( pod warunkiem ze juniorzy Stali dojada do mety)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ja mam +24 za 1,9 wiec mnie pasuje
jakos z tym tarnowem `nie moge rozgryzc przeciez niby falubaz powinien to wygrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Gorzow -10 po po 8 biegach kurs 2.00 moim zdaniem bedzie juz wynik w okolicach 16 pkt ( pod warunkiem ze juniorzy Stali dojada do mety) kurs dobry tez tak przeliczalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
jakos z tym tarnowem `nie moge rozgryzc przeciez niby falubaz powinien to wygrac Ja ten mecz sobie zostawiam na live podobnie jak Rzeszów. Pograna Bydzia i over 11 crumpa starczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
A kto jest slabszy? Rzeszow, Wrocek maja liderow i juniorow. A Czewa ani tego, ani tego. W Rzeszowie to ja widze lider a, a nie lider ów i skład na poziomie pierwszoligowym z solidnym młodzieżowcem. Wrocek nieobliczalny.. Tarnów-bezjajeczni Sebek i Bjarne, dobry ligowiec-Kasprzak i dwa znaki zapytania-Lindgren i Vaculik senior.Skład na papierze całkiem mocny, ale coś mi mówi, że ta drużyna wiele nie zwojuje.Zwykłe przeczucie Częstochowa chyba najsłabsza z tej trójki ale jeżeli Łagutowie będą takim objawieniem, jaki hałas wokół nich powstaje, to przy dobrych wiatrach pokonamy Rzeszów i Tarnów.A moze i Wrocek  to dopiero poczatek sezonu i nie biore odpowiedzialności za moje słowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Widze exp musiał dostac po paluchach za ostatnie u/o na zawodników i tylko na mecze dał kursy + hc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Polonie Bydgoszcz można dodać do kombo ? w sensie czy izzi ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
A kto jest slabszy? Rzeszow, Wrocek maja liderow i juniorow. A Czewa ani tego, ani tego. W Rzeszowie to ja widze lider a, a nie lider ów i skład na poziomie pierwszoligowym z solidnym młodzieżowcem. Wrocek nieobliczalny.. Tarnów-bezjajeczni Sebek i Bjarne, dobry ligowiec-Kasprzak i dwa znaki zapytania-Lindgren i Vaculik senior.Skład na papierze całkiem mocny, ale coś mi mówi, że ta drużyna wiele nie zwojuje.Zwykłe przeczucie Częstochowa chyba najsłabsza z tej trójki ale jeżeli Łagutowie będą takim objawieniem, jaki hałas wokół nich powstaje, to przy dobrych wiatrach pokonamy Rzeszów i Tarnów.A moze i Wrocek  to dopiero poczatek sezonu i nie biore odpowiedzialności za moje słowa  Napisalem -ow i tu i tu, a chodzilo mi o Crumpa i Lamparta. Harris moze pozytywnie zaskoczyc, ale to nie jest na ta chwile lider.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Widze exp musiał dostac po paluchach za ostatnie u/o na zawodników i tylko na mecze dał kursy + hc A jakie pary mieli wtedy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Widze exp musiał dostac po paluchach za ostatnie u/o na zawodników i tylko na mecze dał kursy + hc A jakie pary mieli wtedy? Tzn u/o.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Crump over 11 po kursie 2.00
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|