Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 23 1 2 5 6 7 8 9 22 23
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Originally Posted by Rivaldinho
Rafal Dobrucki - Patryk Dudek 1 1.95 betsafe

wierze dzis w rehabilitacje Rafała smile
Ja gram w druga strone. Duzers boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
widze ze obiektywnie nie pogadamy smile

ale wlokniarz ostatni nie bedzie

dla mnie wrocek tarnow

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Originally Posted by kardynal20
odnosnie czai bardzo fajny chlopak ma dopiero 17 lat a zadatki na solidnego zuzlowac

ma to czego nie ma wiekszosc juniorow odwage


tak odwaga i to w tym wieku to najlepszy wyznacznik mozliwosci i umiejetnosci zuzlowca napewno cos z niego bedzie oby nie na powazkach

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Originally Posted by magic321
Originally Posted by kardynal20
odnosnie czai bardzo fajny chlopak ma dopiero 17 lat a zadatki na solidnego zuzlowac

ma to czego nie ma wiekszosc juniorow odwage


tak odwaga i to w tym wieku to najlepszy wyznacznik mozliwosci i umiejetnosci zuzlowca napewno cos z niego bedzie oby nie na powazkach

Tam nie chowają tylko za to,że wsiadł na motor żużlowy.
Teraz kluby się budzą,że nie szkolą młodzieży tylko wolą płacić miliony za juniorów z zagranicy.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
wogole jacy oporni do wiedzy

fakt faktem gram CKM +24 bo dla mnie przesada

i niech mi ktos cos dorzuci do dubla

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Originally Posted by kardynal20
wogole jacy oporni do wiedzy

fakt faktem gram CKM +24 bo dla mnie przesada

i niech mi ktos cos dorzuci do dubla

czaja over 15?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
so do leszna wychodzi mi gdzies
54-36
53-37

i troche opor przed -14

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
jak znjade to pogram

widziales go kiedys na zywca??

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
w toto chyba jest +26 tylko słaby kurs ja dzisiaj nie czuję meczy. Kusi Tarnów ale eksperci też tak typują więc raczej odpuszczam.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Gorzow -10 po po 8 biegach kurs 2.00 moim zdaniem bedzie juz wynik w okolicach 16 pkt ( pod warunkiem ze juniorzy Stali dojada do mety)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
ja mam +24 za 1,9 wiec mnie pasuje

jakos z tym tarnowem `nie moge rozgryzc przeciez niby falubaz powinien to wygrac

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Originally Posted by magic321
Gorzow -10 po po 8 biegach kurs 2.00 moim zdaniem bedzie juz wynik w okolicach 16 pkt ( pod warunkiem ze juniorzy Stali dojada do mety)

kurs dobry tez tak przeliczalem

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by kardynal20
jakos z tym tarnowem `nie moge rozgryzc przeciez niby falubaz powinien to wygrac

Ja ten mecz sobie zostawiam na live podobnie jak Rzeszów.

Pograna Bydzia i over 11 crumpa starczy wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
Originally Posted by iti
A kto jest slabszy? Rzeszow, Wrocek maja liderow i juniorow. A Czewa ani tego, ani tego.

W Rzeszowie to ja widze lidera, a nie liderów i skład na poziomie pierwszoligowym z solidnym młodzieżowcem.

Wrocek nieobliczalny..

Tarnów-bezjajeczni Sebek i Bjarne, dobry ligowiec-Kasprzak i dwa znaki zapytania-Lindgren i Vaculik senior.Skład na papierze całkiem mocny, ale coś mi mówi, że ta drużyna wiele nie zwojuje.Zwykłe przeczucie

Częstochowa chyba najsłabsza z tej trójki ale jeżeli Łagutowie będą takim objawieniem, jaki hałas wokół nich powstaje, to przy dobrych wiatrach pokonamy Rzeszów i Tarnów.A moze i Wrocek smile


to dopiero poczatek sezonu i nie biore odpowiedzialności za moje słowa laugh

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Widze exp musiał dostac po paluchach za ostatnie u/o na zawodników i tylko na mecze dał kursy + hc

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Polonie Bydgoszcz można dodać do kombo ?

w sensie czy izzi ? wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by spiwoor
Originally Posted by iti
A kto jest slabszy? Rzeszow, Wrocek maja liderow i juniorow. A Czewa ani tego, ani tego.

W Rzeszowie to ja widze lidera, a nie liderów i skład na poziomie pierwszoligowym z solidnym młodzieżowcem.

Wrocek nieobliczalny..

Tarnów-bezjajeczni Sebek i Bjarne, dobry ligowiec-Kasprzak i dwa znaki zapytania-Lindgren i Vaculik senior.Skład na papierze całkiem mocny, ale coś mi mówi, że ta drużyna wiele nie zwojuje.Zwykłe przeczucie

Częstochowa chyba najsłabsza z tej trójki ale jeżeli Łagutowie będą takim objawieniem, jaki hałas wokół nich powstaje, to przy dobrych wiatrach pokonamy Rzeszów i Tarnów.A moze i Wrocek smile


to dopiero poczatek sezonu i nie biore odpowiedzialności za moje słowa laugh
Napisalem -ow i tu i tu, a chodzilo mi o Crumpa i Lamparta.
Harris moze pozytywnie zaskoczyc, ale to nie jest na ta chwile lider.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Green Arrow
Widze exp musiał dostac po paluchach za ostatnie u/o na zawodników i tylko na mecze dał kursy + hc
A jakie pary mieli wtedy?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by iti
Originally Posted by Green Arrow
Widze exp musiał dostac po paluchach za ostatnie u/o na zawodników i tylko na mecze dał kursy + hc
A jakie pary mieli wtedy?
Tzn u/o.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Crump over 11 po kursie 2.00

Strona 7 z 23 1 2 5 6 7 8 9 22 23

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, alfa, aker, rymoholik, betowiec, Sensei, forty, bukma, Lukasz111, burbon, $-man, 11kera11), 2,729 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,965
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1