|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174 |
01.05 17:00 KS ROW Rybnik - Lotos Wybrzeże Gdańsk 1 ?????????????????????????????????????????????????????????/ bajbus grac 1 Jakieś za ?? ja bym nie ryzykował  trzech szwedów może zrobić ok 30 pkt. Darcy w dużej formie a i Hlipek ładnie jeździ od początku sezonu, powinien być mecz na styku a forma karpova niewiadoma... Karpov ma nie jechać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Ale jak Vacul nie pojedzie z juniorki to ich gorzów pozamiata na tych pozycjach
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Właśnie czy Vacul jest już Polaczkiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Z tego co mi wiadomo to nie jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
ITI jak tam Rzeszów powalczy dzisiaj ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
siemka, działa wam tobet?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587 |
siemka, działa wam tobet? działa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Właśnie czy Vacul jest już Polaczkiem? sam jesteś Polaczkiem , trochę szacunku emigrancie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
tanow to ma padake z juniorami
sam myslalemo ich zwyciestwie ale Ci juniorzy niszcza troche koncepcje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Właśnie czy Vacul jest już Polaczkiem? sam jesteś Polaczkiem , trochę szacunku emigrancie A kim on jest ?? Pojechałeś mi ostro szacun
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
ITI jak tam Rzeszów powalczy dzisiaj ?? Dodatnie handi +10 czy cos kolo tego pewnie wejdzie, ale na juniorce tracimy jakakolwiek przewsge jaka robi Crump jako lider["pewniak"]. Jezeli Crumpa dotknie syndrom dnia po GP to bedzie mega ciezko o wszystko. Ja pewnie pogram jedynke, bo w foliowych nie wierze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
szkoda klawiatury na polemikę z tobą, tak czy siak nie zrozumiesz ignorancie Tarnów wygra, a +8 z pocałowaniem ręki wziąłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
szkoda klawiatury na polemikę z tobą, tak czy siak nie zrozumiesz ignorancie Tarnów wygra, a +8 z pocałowaniem ręki wziąłem  Żyj swoim światem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
widze ze legolas jako jedyny ze mna za Tarnowem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
na hpc w granicach 8,5 pkt ja spokojnie to biore
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
gdzieś punktów trzeba szukać, a jak jest 0 na koncie to tym bardziej, Rzeszów też był skazywany na pożarcie w 1 kolejce.... dziś czuję, że będzie podobnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Gollob jest w lepszej formie niz w meczu z foliowymi, Tarnow nie ma zadnej przewagi na juniorce. Jest w Gorzowie Zmarzlik, ktory ogra tych tarnowskich amatorow do lat 21. No i nie ma Hansa, a Mroczka gorzej teoretycznie pojechac nie powinien. No i Tarnow nie ma takiej lidera, ktory moglby skutecznie walczyc z Gollobem i Nickim w calym meczu, a nie pojedynczych biegach. A foliowi mieli Krampa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
takiego* lidera mialo byc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Gollob jest w lepszej formie niz w meczu z foliowymi, Tarnow nie ma zadnej przewagi na juniorce. Jest w Gorzowie Zmarzlik, ktory ogra tych tarnowskich amatorow do lat 21. No i nie ma Hansa, a Mroczka gorzej teoretycznie pojechac nie powinien. No i Tarnow nie ma takiej lidera, ktory moglby skutecznie walczyc z Gollobem i Nickim w calym meczu, a nie pojedynczych biegach. A foliowi mieli Krampa  to masz w sportingbecie cos ponad 1,6 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
gdzieś punktów trzeba szukać, a jak jest 0 na koncie to tym bardziej, Rzeszów też był skazywany na pożarcie w 1 kolejce.... dziś czuję, że będzie podobnie. Rzeszów'96 też do połowy sezonu mial 0 na koncie. W sezonie'08 do dwumeczu zarnowem raptem 2 na Wrocławiu. Tarnów nie przekonuje mnie na pozycjach 6i7 i dlatego maja 0p. A wpierwszej kolejce to włąsnie pierwszy bieg ustawił dalsza część bo te 5 punktów wisiało przez 3/4 meczu. Tytaj moze sie zaczac 1:5 i będą musieli od poczatku odrabiac
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|