Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 23 1 2 9 10 11 12 13 22 23
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Teoretycznie się wszystko zgadza iti , ale tylko teoretycznie smile
Unia dziś wygra i tego się trzymam.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
główna strona tobetu odpala, a jak w zakłady chce wejsc to juz kicha :/

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Originally Posted by legolas
Teoretycznie się wszystko zgadza iti , ale tylko teoretycznie smile
Unia dziś wygra i tego się trzymam.


Unia dzis nie wygra smile ale handi obroni

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
Originally Posted by DJ_wAgLiK
główna strona tobetu odpala, a jak w zakłady chce wejsc to juz kicha :/

Widać bronią się przed węglikiem:)

jak dla mnie to dzis chrzanowski z handicapem -1 robi watta
Dobry typ chyba tez unia t. +4,5 (zaluje ze wyzszego handi niema na necie jak narazie)


Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
o ktorej godz. kursy wystawia bet365?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
kolo 14

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
a teraz niech sie ktos wypowie z tyc miast na temat pogody

gdzie napewno pojada a gdzie sa watpliwosci

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
w Gnieźnie słonecznie, ale bez rewelacji, troche chumrek i 16 stopni

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by kardynal20
a teraz niech sie ktos wypowie z tyc miast na temat pogody

gdzie napewno pojada a gdzie sa watpliwosci

Z wczorajszej prognozy pogody wynika, że ew tylko tarnów miał byc "zagrożony"

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
chodz na gg Kyrszko

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
we Wrocławiu słonecznie pojadą na pewno. Żadnego zagrożenia deszczem.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Originally Posted by norbax
01.05 17:00 KS ROW Rybnik - Lotos Wybrzeże Gdańsk 1
?????????????????????????????????????????????????????????/
bajbus grac 1
Za Karpova pewnie ZZ bedzie
Rybnik powinien wygrac smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Originally Posted by bajbus
Originally Posted by norbax
01.05 17:00 KS ROW Rybnik - Lotos Wybrzeże Gdańsk 1
?????????????????????????????????????????????????????????/
bajbus grac 1
Za Karpova pewnie ZZ bedzie
Rybnik powinien wygrac smile
ps. tylko pogoda nie pewna od rana kropi deszcz smile

Dołączył: Feb 2008
Posty: 20
stranger
stranger
Dołączył: Feb 2008
Posty: 20
Witam wszystkich
Więc zacznijmy typowanie,a na początek Ekstraliga.
Wrocław-Rzeszów
Tu spodziewam się dość wyrównanego meczu z lekkim wskazaniem na Spartę.
Wroclaw-Rzeszow 1.35 12.00 2.90
J.Crump (11,5 pkt) 2.00 1.60
Crump po wczorajszej wpadce będzie gryzł tor by sie zrehabilitować.
Falubaz vs Częstochowa
Tuttaj chyba nic nie trzeba pisać.
R.Dobrucki-G.Laguta(+3) 2.05 6.00 1.65
Z.Gora-Czestochowa(+26) 1.90 12.00 1.80
ryzyk fizyk
TArnów vs Gorzów
Jeśli Tarnów nic nie przekombinuje z torem to powinni poradzić sobie z Gorzowem.
Tarnow(+4)-Gorzow 1.90 12.00 1.80
N.K.Iversen-M.Zagar 1.70 6.00 2.00
S.Ulamek-K.Kasprzak(+1) 1.75 6.00 1.95
Toruń vs Leszno
Pierwszy mecz z Wrocławiem nie bardzo wyszedł aniołom z powodów zbyt malej ilości treningów,ale teraz myśle ze Leszno nie bedzie miało co powiedzieć podobnie jak w Gorzowie,Do tego mocno obity Kołodziej.
Torun-Leszno(+8) 1.85 12.00 1.85
Ch.Holder-J.Kolodziej 1.85 6.00 1.85
J.Hampel-J.Kolodziej 1.65 6.00 2.05

Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
Originally Posted by cerberek
Witam wszystkich
Więc zacznijmy typowanie,a na początek Ekstraliga.
Wrocław-Rzeszów
Tu spodziewam się dość wyrównanego meczu z lekkim wskazaniem na Spartę.
Wroclaw-Rzeszow 1.35 12.00 2.90
J.Crump (11,5 pkt) 2.00 1.60
Crump po wczorajszej wpadce będzie gryzł tor by sie zrehabilitować.
Falubaz vs Częstochowa
Tuttaj chyba nic nie trzeba pisać.
R.Dobrucki-G.Laguta(+3) 2.05 6.00 1.65
Z.Gora-Czestochowa(+26) 1.90 12.00 1.80
ryzyk fizyk
TArnów vs Gorzów
Jeśli Tarnów nic nie przekombinuje z torem to powinni poradzić sobie z Gorzowem.
Tarnow(+4)-Gorzow 1.90 12.00 1.80
N.K.Iversen-M.Zagar 1.70 6.00 2.00
S.Ulamek-K.Kasprzak(+1) 1.75 6.00 1.95
Toruń vs Leszno
Pierwszy mecz z Wrocławiem nie bardzo wyszedł aniołom z powodów zbyt malej ilości treningów,ale teraz myśle ze Leszno nie bedzie miało co powiedzieć podobnie jak w Gorzowie,Do tego mocno obity Kołodziej.
Torun-Leszno(+8) 1.85 12.00 1.85
Ch.Holder-J.Kolodziej 1.85 6.00 1.85
J.Hampel-J.Kolodziej 1.65 6.00 2.05

słaba analiza. "ryzyk fizyk" hah. jak bedziesz gral typy na podstawie ryzyk fizyk to bankrut 100%

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
ja wybrałem dubelek
Tarnów-Gorzów(8-0) 1 @1.65 takie handi powinni utrzymać, cool
Holder-koldi 1 @1.8 , australijczyk musi być liderem wsród aniołów boks a Janusz po wczorajszym dzwonie może dziś być trochę niedysponowany, bo pewno dopiero dziś poczuje że wczoraj zszedł z motoru przy setce na liczniku.. grin

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
1 Wlokniarz Czestochowa +22 @ 2.00
2 Piotr Swiderski +2 (vs Lee Richardson -2) @ 1.80
Zakłady akumulowane

nie rozumie kursu na swiderskiego
zawodnika wlasnego toru

zielonka wygra pogoromu nie bedzie, sam cieslak powiedzial w wywiadzie ze wlokniarz napewno zdobedzie wiecej niz te 32 pkt z 1 meczu smile
dobry mecz na zanizenie troche ksm

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Tarnów własnie traci atut wlasnego toru

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
pada?

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Originally Posted by kardynal20
1 Wlokniarz Czestochowa +22 @ 2.00
2 Piotr Swiderski +2 (vs Lee Richardson -2) @ 1.80
Zakłady akumulowane

nie rozumie kursu na swiderskiego
zawodnika wlasnego toru

zielonka wygra pogoromu nie bedzie, sam cieslak powiedzial w wywiadzie ze wlokniarz napewno zdobedzie wiecej niz te 32 pkt z 1 meczu smile
dobry mecz na zanizenie troche ksm
to samo ale na świdra było 1.95/nastąpił spadek hc biore ale w drugą strone na zielonke 80j. + 20j. na dokładsny hc

Strona 11 z 23 1 2 9 10 11 12 13 22 23

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rymoholik, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, burbon, betowiec, Lukasz111, Akhu, $-man, 11kera11, aker), 2,774 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,670
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1