|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 41 |
oto dzisiejsze mecze:
Toronto-G.State 2.45 1.6 Philadel.-Miami 2.3 1.7 Atlanta-N.York 1.9 2 Indiana-Utah 1.3 3.4 N.Jersey-Denver 1.81 2.11 Boston-Milwauk. 1.75 2.2 Detroit-Chicago 1.27 4 N.Orle.-Phoenix 2.3 1.67 Dallas-Orlando 1.25 4.2 Portland-Seattle 2.45 1.6 LA.Lak.-Washin. 1.52 2.66
Wszelkie pomocnicze linki znajduja sie w przyklejonym temacie na gorze dzialu US Sport kursy z profa
powodzenia w typowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
PHI - MIA
Shaqu wrócił, trzeba Miami grać. Phila to tylko Ivers i nikt więcej, w meczu z Atlantą Ivers nie popisał się skutecznością, z Miami nie będzie mu łatwiej. Pod tablicami jest jeden król, i choć narazie forma jeszcze niepełna, Shaq zbierze co jego. Wade również powinien rzucić 25-30 pkt. Ławka zdecydowanie dla Miami.
Miami h-2.5 @1.9
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
PHI - MIA
Shaqu wrócił, trzeba Miami grać. Phila to tylko Ivers i nikt więcej, w meczu z Atlantą Ivers nie popisał się skutecznością, z Miami nie będzie mu łatwiej. Pod tablicami jest jeden król, i choć narazie forma jeszcze niepełna, Shaq zbierze co jego. Wade również powinien rzucić 25-30 pkt. Ławka zdecydowanie dla Miami.
Miami h-2.5 @1.9 Popieram ten typ,chociaż nie zagram go,a to tylko z tej przyczyny,ze progres na -hc Heat juz wygrałem,więc nie moge rozpoczynać nowego na to samo zdarzenie...poczekam na porażke swoich ulubieńców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Zastanawiam sie nad postawieniem overa w meczu Heat-76ers. Poza tym dziś 2 krok progresji na over Seattle(na te chwile brak linii i kursu w Pinie).
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
PHI - MIA
Shaqu wrócił, trzeba Miami grać. Phila to tylko Ivers i nikt więcej , w meczu z Atlantą Ivers nie popisał się skutecznością, z Miami nie będzie mu łatwiej. Pod tablicami jest jeden król, i choć narazie forma jeszcze niepełna, Shaq zbierze co jego. Wade również powinien rzucić 25-30 pkt. Ławka zdecydowanie dla Miami.
Miami h-2.5 @1.9 Witam otuż nie zgodze sie z Twoją wypowiedzią , przedstawie tutaj statystyki Webbera z ostatniego spotkania 29 punktow 8 zbiórek 3 asysty tak wiec Phila to nie tylko Ivers ale i wszechstronny Webber , Phila jest nieobliczalna , nie twierdze że wygrają ale juz nokautowali silne ekipy m.in Dallas o ile sie nie myle na swoim parkiecie sa w stanie osiagnac bardzo wiele . Napewno grubo bym Miami nie ruszał ... tak na 1 rzut oka Phoenix wydaje mi sie dobrym typem pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132 |
lakers i dallas myśle że to 2 dobre typy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
no a ja postawie z progresja na SEATTLE, choc co oni w meczu wykombinuja, to nie wiem..
a jakies inne typy to jakos wieczorem pokukam..
pozdrawiam takze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
LAL -3 to beat Wizards <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Super zespolowa gra + geniusz Kobe'iego tworzy obecnie jeden z najlepszych teamów w calej lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po niemrawym początku obecnie jeziorowcy sieją postrach w szeregach kazdej z druzyn. Wybuchł talent Parkera a Odom z Bryantem rozumieją sie niemal bez słów, powrócił Brown, ktorego tutaj sprowadzano w nadzieje na zbawienie i tez byly nr 1 draftu zaczyna sie powoli odnajdywac w zespole z kalifornii. No i wreszcie Jackson udowadnia, ze nie wypalił sie jeszcze jako trener a stare schematy w dalszym ciągu pozwalają na sukcesy. Z pewnością Butler i Atkins będą chcieli sobie poszaleć ale tak dysponowani Lakersi jak w ostatnich tygodniach nie dopuszczą do ich popisów za wiele razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> No i jeszcze Arenas wciąż narzeka na uraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
W dubelku z Mavs jak znalazł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
amk chyba raczej under Sonics. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ja narazie tak wstępnie. Pozniej szrajbne cos konkretnego. Napewno NYK .. konsekwetnie... dzisiaj troche mocniej niz ostatnio.
Pacers i Dallas z handi takze do przemyślenia.
Ponadto Wash z handi i Sonics.
Jesli chodzi o Miami... to dośc dziwna sytuacja. Jestem przekonany, ze jezeli przegraliby 1 z 2 ostatnich spotkan.. to dzisiaj dawalbym na Miami i to grubo. Jednak wygrali ostatnie spotkania... 3 zwyciestwa z rzedu...czy 4 to nie za dużo ? ale z drugiej strony dominacja pod koszem przy remisie na obwodzie... bede musial jeszcze przemyslec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 595
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 595 |
co myslicie o dzisiejszym meczu Detroit?? Prosze o opinie. Co uważacie za najpewniejesze spotkanie dzisiejszej nocy?? Pozdro All
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
jednak teraz troche popatrzylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moje propozycje:
Indiana-Utah over 171,5
Detroit-Chicago 1 (pora przerwac wyjazdowe zwyciestwa bykow)
N.Orle.-Phoenix under 196
Philadel.-Miami 2
Portland-Seattle 2
LA.Lak.-Washin 1
co o tym myslicie? chcialbym wybrac z tego tak dwa, trzy mecze..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
2 krok progresji na under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Supersonics
POR TrailBlazers - SEA Supersonics Typ:under 190,0 Kurs:1,95 Buk:Pinnacle Stawka:80/100
Last edited by amkwish; 16/12/2005 15:40.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749 |
jednak teraz troche popatrzylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moje propozycje:
Indiana-Utah over 171,5
Detroit-Chicago 1 (pora przerwac wyjazdowe zwyciestwa bykow)
N.Orle.-Phoenix under 196
Philadel.-Miami 2
Portland-Seattle 2
LA.Lak.-Washin 1
co o tym myslicie? chcialbym wybrac z tego tak dwa, trzy mecze.. [color:"red"] [/color] Witam kolego.Z tego co tu przeczytalem to zagralbym:Indiana-Utah under171,5/Detroit ale kurs slaby,NO-Suns over196,76-Miami 1 jakos nie przekonujea mnie Zary ewentualnie remis,Portland-Seatle czarna magia,LA-Wash Jeziorowcy,musza odrabiac straty z poczatku sezonu a ze sa w gazie .Jeszcze jedno niech cie nie zmyli ilosc postow.Powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 595
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 595 |
Na dzis moze cos takiego: Toronto Raptors-Golden State Wariors 2 Philadelphia-Miami 2
Co sądzicie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
co sadzicie o tych parach: bosh-murphy 1
billups-hinrich 1
bryant-arenas 1
iversson-wade 1
pomozcie
[color:"red"] Po raz kolejny apeluję ,przypominam i proszę !!! [/color]
[color:"blue"] Temat dzienny to nie jest poradnia. Tu nie pisze sie opinii na zamówienie. Nie masz zdania na temat konkretnego meczu....poczekaj....pewnie pojawi sie jakis post na ten temat.
Nie śmiećcie w tematach postami typu "CO SĄDZICIE" prosze po raz enty.
Poza tym,pomyślcie....czy "wymuszona" opinia jest tak naprawdę w 100% godna tego,by wg niej postapić ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
[color:"red"] Nie piszę kogo tycza się powyższe uwagi,userzy potrafią czytać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Wierzcie mi,ze żaden z nas,modów,nie chciałby dawać ostrzeżeń za "niemerytoryczność" postów ale w skrajnych przypadkach bedziemy to robić,oby jak najrzadziej[/color]
Last edited by amkwish; 16/12/2005 15:48.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
PHI - MIA
Shaqu wrócił, trzeba Miami grać. Phila to tylko Ivers i nikt więcej , w meczu z Atlantą Ivers nie popisał się skutecznością, z Miami nie będzie mu łatwiej. Pod tablicami jest jeden król, i choć narazie forma jeszcze niepełna, Shaq zbierze co jego. Wade również powinien rzucić 25-30 pkt. Ławka zdecydowanie dla Miami.
Miami h-2.5 @1.9 Witam otuż nie zgodze sie z Twoją wypowiedzią , przedstawie tutaj statystyki Webbera z ostatniego spotkania 29 punktow 8 zbiórek 3 asysty tak wiec Phila to nie tylko Ivers ale i wszechstronny Webber , Phila jest nieobliczalna , nie twierdze że wygrają ale juz nokautowali silne ekipy m.in Dallas o ile sie nie myle na swoim parkiecie sa w stanie osiagnac bardzo wiele . Napewno grubo bym Miami nie ruszał ... tak na 1 rzut oka Phoenix wydaje mi sie dobrym typem pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Dostanie czape od Haslema i po Weberze. Nie lubie tego slowa ale dzis Miami to pewniaczek, bo jeszcze w Phi nie ma kto powalczyc na tablicach. Do Shaqa, dochodzi Haslem, Mourning i Walker i pod tablicami Phi zostanie zmieciona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[/quote]Dostanie czape od Haslema i po Weberze. Nie lubie tego slowa ale dzis Miami to pewniaczek, bo jeszcze w Phi nie ma kto powalczyc na tablicach. Do Shaqa, dochodzi Haslem, Mourning i Walker i pod tablicami Phi zostanie zmieciona. [/quote]
Ja,fan Mimi,powinienem witac takie teksty jak Twój z otwartym sercem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />,ale....nie przekonaleś mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Póki co to Haslem moze za Weberem nosić buty i piłki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486 |
No więc na dzisiaj widzę to tak: 1) zwycięstwo Sonics (po wczorajszej przegranej dzisiaj muszą oddać to co zabrali, no i myślę, że 3 porażki z rzędu chyba wystarczą 2) zwycięstwo Miami, chociaż 3 ostatnie wygrane (jedna po OT) sugerowałaby raczej grać na ich przegraną, ale liczę, że to zagram w następnym spotkaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 3) zwycięstwo LA Lakers, ostatnio dwie wygrane na wyjeździe, teraz pierwszy mecz w domu i w razie wpadki, 18.12 kolejny mecz w domu z Houston (a na nich już wczoraj postanowiłem zagrać progresję na porażkę) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> 4) no i amk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> "zmuszony" do progresji na under Sonics.
Dzisiaj dużo ciekawych spotkań, ale nie można przecież grać wszystkiego, więc na razie tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
No chyba, że coś mnie jeszcze najdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
SuperSonics 10 meczy pod rząd OVER, starczy już tego, wczoraj grałem under i wtopiłem, dziś znowu oby po raz ostatni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
SuperSonics @ TrailBlazers UNDER 190.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Ja dziś postawiłem na Miami z handi. Iverson sam meczu nie wygra. Naprzeciw siebie będzie miał może nie rewelacyjnego w obronie ale za to szybkiego i zwinnego Wade'a. A, że Wade sporo też rzuca to w obronie Alen będzie musiał też się wspiąć na wysokości i na pewno istnieje takie ryzyko, że nie wytrzyma całego spotkania kondycyjnie. Poza tym "drugie działo" sixers czyli Webber zagra dziś naprzeciw Haslema, który może w ofensywie nie błyszczy ale za to świetnie zbiera i dobrze broni.
Mnie wnioski same się nasunęły. Shaq jak zwykle będzie podwajany, pewnie przez parę Dalembert - Webber a to stwarza czyste pozycje strzeleckie dla reszty.
P.S. Nie wiem co to miała być za zagrywka, że Webber i Iverson nie uczestniczyli w treningu. Być może trener dał im odpocząć przed ważnym meczem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
ja chcialem zagrac na phile z handi, ale jak zobaczylem ze tylko 3 pkt to sie od razu rozesmialem, liczylem na troche wiecej...a 3 pkt to jak dla mnie za malo. Moze za drobniaki zagram na phile, bo nie lubie grac typow ktore graja wszyscy. Dobrze na pierwszy rzut oka wyglada linia w tym meczu: 199 pkt...hmmm...musle ze over, phila brnic to za bardzo nie umie wiec jesli chca powalczyc, to powinni ostro nawrzucac Miami. Do zwyciestwa nie wiem czy wystarczy (mam nadzieje ze wystarczy:)) ale do overka powinno.
Poza ym gram dzis na swoj ulubiony zespol czyli Lakers. Jestem pod pozytywnym wrazeniem tego co wyprawiaja ostatnio. Nie wiem czy to juz phil tak szybko ich poukladal, ale napewno widac juz jego reke. Kobe zostal troche utempeowany, i gra tez to co potrafi najlepiej...wrszcie jest prawdziwym liderem, a nie wychodzi tylko po to zeby rzuci 40 pkt. Druga linia tez daje niezle wsparcie: Odom (wiele zbiorek, asyst, swoje tez zawsz dorzuci), Parker, Brown. Wizards za to bardzo przecietnie i na wyjazdach nigdy nie byli rewelacujni. Tak wiec po dlugim wstepie, dzis w nocy Lakers gram z handi za gubsze to moj typ dnia.
jescze chyba zagram dallas z handi. z Orlando powinni sobie u siebie pradzic i handi przeskoczyc, lepsze ekipy juz u siebie ogrywali.
Troche sie rozpisalem ale mam nadzieje z komus moje wypociny ozjasnia umysl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
[/quote]Dostanie czape od Haslema i po Weberze. Nie lubie tego slowa ale dzis Miami to pewniaczek, bo jeszcze w Phi nie ma kto powalczyc na tablicach. Do Shaqa, dochodzi Haslem, Mourning i Walker i pod tablicami Phi zostanie zmieciona. Ja,fan Mimi,powinienem witac takie teksty jak Twój z otwartym sercem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />,ale....nie przekonaleś mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Póki co to Haslem moze za Weberem nosić buty i piłki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> [/quote]Ale pisalem naprawde powaznie. Weber za Haslemem. Bez zartow. Chyba za duzo osob zyje Weberem sprzed 1,5 - 2 sezonow kiedy byl za Timem chyba najlepszym zawodnikiem na tej pzoycji. Niestety aktualnie to cien tego zawodnika i naprwde jedeny mecz na wysokim poziomie w tym sezonie zagral przeciwko Minesocie. W kazdym badz razie napewno dzialcze 76ers liczyli na wieej sprowadzajac tego zawodnika, bo zdecydowanie czesciej zawodzi niz zachwyca. Ba grajac w Phi nie zagral chyab ani jednego takiego naprawde wysmienitego meczu. Bynajmnie nie pamietam. Przede wszsystkim gra bardzo nieskutecznie. I juz nie chodzi tylko o mecz z SA gdzie mial skutecznosc ponizej 30% i dal sie czapna 5 czy 6 razy. W obecnym sezzonie gra na skutecznosci ledwo 40to procentowej. A wracajac juz do meczu, to skoro Miami w tym sezonie ograli ich 10 pkt grajac w 7 to teraz po powrocie Shaqa powinno byc jeszcze lepiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
ok zrozumialem:) postaram sie poprawic..
stawiam over w Indianie i dubelek Dietroit z LA, aleoczywiscie nie za majatek..
takie cos nie zostanie skasowane?
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
ok zrozumialem:) postaram sie poprawic..
stawiam over w Indianie i dubelek Dietroit z LA, aleoczywiscie nie za majatek..
takie cos nie zostanie skasowane?
pozdrawiam Spox <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ideałem byłbytaki post,w którym(choćby w jednym zdaniu) uzasadniłbyś swoje predykcje. Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Panowie,wybaczcie,ale troche mnie dziwi ten owczy ped na wygrana Heat.
3 dni temu napisałem tu ,ze teraz jest czas zarobic na wygranej Miami i.....2 razy wygrali. Progres na handi również wszedł,więc.....dosyć;-))) Ale...to było 3 dni temu !
Stawiacie ten typ jako nr 1 dzisiejszej nocy,a ja twierdzę,że łatwych pieniedzy w NBA nie ma.
Jestem fanem Miami,wiec siła rzeczy tej druzynie poświecam najwiecej uwagi. Wrócił Gruby,ale zespołu nadal nie ma. Pat się musi troche naszarpać na ławce,zanim posprzata stajnie Augiasza po van Gundym.
w porównaniu z ubiegłym sezonem to moi ulubieńcy sa na dzisiaj po prostu za słabi,by robic ich numerem jeden w typowaniu całej nocy.
Sam Iverson na nich wystarczy,a jak Mama z trybun go zmotywuje ,to rzuci i 50 pts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dla mnie głównym typem w tym meczu jest over, choc wygrana Miami przywitam z radością.
Pozdrawiam
amk
PS.Salvador.....nie zartowałem,Udonis to jest dopiero materiał na grajka,ale jeszcze nie grajek dużego formatu:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
Panowie,wybaczcie,ale troche mnie dziwi ten owczy ped na wygrana Heat.
Stawiacie ten typ jako nr 1 dzisiejszej nocy,a ja twierdzę,że łatwych pieniedzy w NBA nie ma. o przepraszam nie wszyscy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja gram na over, podobnie jak ty amkwish, no i jak napisalem zaryzykuje na phile, choc bedzie ciezko. Moze troche z przekory postawie dzis na slabszych, a oza tym nie gram tego co graja wszyscy bo chyba wiemy jak to sie czesto konczy. Nie zdziwie sie jak wygra Miami, no ale jak wygra phila i bedzie overek to jutro pije dobra whiskey <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dobrze ze jest po 22 prynajmniej dzieci tego nie sluchaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
...a i jeszcze jeden typ ktory mi sie przed chcila urodzil w glowie...Atlanta z New Yorkiem. Gram dzis na Atlante kurs 2,0...uzasadnienie, jedno a wlasciwie dwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dzis atlanta ma mi oddac to co zabrala w meczu z cleveland <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no i sami przyznacie ze graja ostatnio coraz lepiej wygrali z san antonio, cleveland, no i dlugo sie z nimi meczyla Philadelphia. Jak bedzie zobaczymy o 4 nad ranem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.No to juz na dzis wszystko.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Witam,
dziś drugi krok progresji dla:
Seattle SuperSonics : under191,5 Golden State Warriors : under204 Chicago Bulls : under194,5 New York Knicks : under193,5 na serię Utah : Indiana Pacers-6,5
reszta w obróbce (najpierw trzeba się zapoznać min. z Waszymi opiniami i typami)
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
No to ja dzis oprocz Miami daje tak:
Atlanta Hawka - New York Knicks/1/2,-
Hym, po raz kolejny spytam sie (fakt sam siebie) co Atlanta jeszcze musi zrobic by zaczac byc traktoana powaznie? Niewiem. naprawde niewem. Fakty poczatek slaby, ale pozniej juz nie bylo tak zle. Mysle, ze to by ta druzyna grala naprawde dobra koszykowke wymaga czasu, ale NYK sa niewatpliwie sa w ich zasiegu. Ich forma zwyzkuje, coraz mniej slabych punktopw bo ostatnio dobzre nawet zagral Lue. Chyba jedynie ten Ivey na rozegraniu to slaby pkt. Smith ostatnio solidnie w defensywie, ten pachulica niby wszedzie niechciany ale jakos poki co dupy nie daje. Z kolei Harringtona moze pozazdroscic niemal kazda druzyna, dobry na obwodzie, dobry w walce pod koszem. No i na koniec Joe. Swietny defensor, niezykle pena reka. Pod jego nieobecnosc na pczatku zaeszlorocznych playoff przegrywalo nawet Suns. No i dobra lawka, zaryzykuje nawet ze jedna z lepszych w lidze. A NYK to druzyna chimeryczna, nierowna. Moze wygrac jakas kwartre wysoko, by potem cala przewage roztwonic. Niemal wsstko zalezy od Marburego. A ja wypadnien naprzeciwko Joe to zobaczymy.
Los Angeles Lakers - Washington Wizards/1/1,45
Czarodzieje bronia fatalnie, a w ofensywie wszsytko alezy od Arenasa, ktory rozgrytwa, podaje i rzuca w tym seoznie najczesciej niecelni. Niedawno w jakims meczu mial 1/11 za 3. Juz nie pamietam jakim ale widac wyraznie ze Wash nie tworza zgranego teamu. Lakers za to zupelnie odwrotnie, wreszcie sa druzyna a nie Kobym + reszta. Biorac pod uwage ostatnie mecze obu druzyn to faworyt i zwyciezca moze byc tylko jeden.
Toronto Raptors - Golden State Warriors/2/1,46
Pierwszy mez tych druzyn iedzy soba chyba cos mowi i wskazuje zdecydowanego faworyta. Dodajac do tego glod wygranej po ostatnich wcale nie wyraznych porazkach przeciwko faworytom ligi mysle ze dzis GS odniesie przekonywujace zwyciestwo.
Portland Trail Blazers - Seattle SuperSonics/2/1,53
Bardzo sympatyczny kurs. Portland wyraznie odstaje od calej stawki. Wprawdzie jeszcze nie sa, ale jestem przekonany ze juz niedlugo beda czerwona latarnia ligi bo sklad, szczegolnie pod nieobecnsoc Milesa maja bardoz slaby. A Settle takie eczy musi wygrywac jesli mysli o pierwszej osemce dywizji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Wszystko OK tylko martwi mnie jedno otwarcie na Atlantę było -1 a potem linia błyskawicznie (pomiędzy 17:00 a 17:30) skoczyła na +1 i tak się utrzymuje do teraz (hm, czyżby to Europa...? ale raczej nie sądzę...)
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Wszystko OK tylko martwi mnie jedno otwarcie na Atlantę było -1 a potem linia błyskawicznie (pomiędzy 17:00 a 17:30) skoczyła na +1 i tak się utrzymuje do teraz (hm, czyżby to Europa...? ale raczej nie sądzę...)
pzdr Rafał,zwroć uwagę,ze trendy na Hawks tak chodzą. Po prostu racjonalne apele Salvadora (tu sie z Nim zgadzam w 100%)pozostaja głosem mniejszości. Moim zdaniem,na dzień dzisiejszy,NYK to (obok Raptors) najsłabsza ekipa Najlepszej Ligi Świata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />,ale.....też cos wygrac musi,wiec dla mnie ten mecz no bet. Gdybym jednak musiał grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />,to grałbym Hawks.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337 |
Nie ma takiego ryzyka, że Iverson nie wytrzyma spotkania kondycyjnie. Poza tym Iverson raczej nie będzie krył Wade, jak już to Paytona. Wadem zajmie się chyba Iguodala, który jest dobrym obrońcą. Oczywiście Wade swoje rzuci, ale mam nadzieję że Iguodala będzie mu to utrudniał. Poza tym Miami grają jak nie drużyna. Każdy gra sam. Więc stawiam na Philly.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
Ja dzis gram NJ - under oraz minusowy spread. Powiedzmy, ze Netsi maja patent na Denver, ktore dzis najprawdopodobniej bez Marcusa - nie musze pisac jaka on ma wartosc dla zespolu. Dodatkowo Denver troche cieniuje na wyjazdach, nie graja zle, ale najlepsza koszykowke oni graja na wlasych deskach. Nie sadze, zeby wynik byl bardzo wysoki, dlatego UNDER 191.5 wydaje sie byc odpowiedni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Lekko rowniez dzis rusze minusowy hcp na Seattle i Golden State, Ci pierwsi to bardzo ofensywna koszykowka, a graja oni dzis z Portland, ktore ani rewelacyjnie nie broni, potencjalu w ataku tez u nich nie widze... minusowy spread jak najbardziej do przeskoczenia, moze nie skonczy sie tak jak w meczu z Phonix, ale -4 dzis spokojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Warriors tez raczej dzis powinno dac rade, tu troszke lzej zagramy, Toronto nie jest az takie slabe, widze u nich przeblyski, fakt - sam Bosh nic nie zdziala, ale kiedy koledzy mu pomagaja, druzyna potrafi dosc dobrze punktowac, ale to na grajkow z Golden State nie wystarczy, Ci graja fajna, skuteczna koszykowke, po ostatnich niefartach druzna Warriors dzis znow odniesie zwyciestwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Dla mnie raczej też no bet, ...chyba że zajdą jakieś niespodziewane okoliczności (np. linia wróci na Atlantę)
wygrzebałem i zaczynam jeszcze jeden progres Phoenix over196,5 i tu dobrze się składa gdyż jeśli nie wejdzie to jutro spotkają mi się w Memphis dwa typki w raz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Panowie,wybaczcie,ale troche mnie dziwi ten owczy ped na wygrana Heat.
3 dni temu napisałem tu ,ze teraz jest czas zarobic na wygranej Miami i.....2 razy wygrali. Progres na handi również wszedł,więc.....dosyć;-))) Ale...to było 3 dni temu !
Stawiacie ten typ jako nr 1 dzisiejszej nocy,a ja twierdzę,że łatwych pieniedzy w NBA nie ma.
Jestem fanem Miami,wiec siła rzeczy tej druzynie poświecam najwiecej uwagi. Wrócił Gruby,ale zespołu nadal nie ma. Pat się musi troche naszarpać na ławce,zanim posprzata stajnie Augiasza po van Gundym.
w porównaniu z ubiegłym sezonem to moi ulubieńcy sa na dzisiaj po prostu za słabi,by robic ich numerem jeden w typowaniu całej nocy.
Sam Iverson na nich wystarczy,a jak Mama z trybun go zmotywuje ,to rzuci i 50 pts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dla mnie głównym typem w tym meczu jest over, choc wygrana Miami przywitam z radością.
Pozdrawiam
amk
PS.Salvador.....nie zartowałem,Udonis to jest dopiero materiał na grajka,ale jeszcze nie grajek dużego formatu:-) i to mi sie podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Kapitalny post w wykonaniu amkwish <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> nie ruszałem tego meczu , ciekawe jaki bedzie jego rezultat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
A ja muszę coś zagrać w meczu miami co by się lepiej na syfrze oglądało i jak na razie wychodzi mi Miami, ale mecz dopiero za 2 godz. z okładem więc jeszcze jest czas
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973 |
Witam
Widze ze wszyscy uparli sie na Miami ( CANAL + i typerzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) Dzis tyle ciekawych meczy i jest z czego wybarac Toronto Raptors 2.75 +4,5 1,92 Tylko jeden mecz wygrany na wlasnym parkiecie to zdecydowanie za malo jak na druzyne z przyszloscia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Utah Jazz 3.56 + 6,5 1,92 i over 171 1,90 Juz w tym sezonie ( preesezon) graly obie ekipy z soba i Jazzmani dwukrotnie przegraly tyle tylko ze w obu tych neczach gral wielki defensor pt; Ron A. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> ps. ciekawe w jakiej druzynie go zobaczymy ponownie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Milwaukee Bucks 2,24 + 2,5 1,92 Niewiem ile jest prawdy w tym ze P.PIRCE jest lekko niedysponowany ale to i tak nie zmienia faktu ze w koszykowce Bostonu jest wiecej chaosu niz poukladanej gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pozdro i powodzenia
PS. co do meczu PHI-MIA to na dzis postawilem ze WADE bedzie lepszy od IVERSONA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Toronto Raptors - Golden State Warriors 2 1,50
Bilans Toronto na własnym parkiecie 1-10, bilans Golden na wyjeździe 5-3. Nie przypominam sobie abym przez ostatnie 2 lata chociaż raz zagrał na zwycięstwo Golden. Jednak dziś zagram. Toronto w tym sezonie, jak już wszyscy doskonale wiedzą, prezentuje się fatalnie. Mnie najbardziej zawodzi J.Rose (obawiam się tylko aby dzisiejszej nocy się nie przebudził). Drużyna ma 1 wybijającego się zawodnika - Ch.Bosh. Jest kilku młodych zdolnych zawodników (Villanueva, Calderon) jednak trzeba przyznać, że sa to zawodnicy gorsi od swoich odpowiedników w zespole rywali. Liczę na dobry mecz w wykonaniu B.Davisa, który dzięki swoim asystom i celnym rzutom poprowadzi swój zespół do zwycięstwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
zaczynam grać progresje .. już ekipy dawno po 15 meczach tak wiec do dzieła. 1j=1pln
1 etap
Golden: OOO OOO: -> Toronto-Golden under 204 /1.95 /5j
New York: UU OO: -> Atlanta-NewYork over 193.5 /1.95 /5j
Phoenix: UUUU: -> Oklahoma-Phoenix over 106.5 /1.91 /5j
Orlando: UO: -> Dallas-Orlando over 187 /1.91 /5j
---------- Bilans: 0:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
W Atlancie rzucaja jak wściekli dopiero 1 kwarta a tu już 70 pkt. Coś czuję under ale w 2-iej połowie (no chyba że buki ustawią niską linię, jak będzie w okolicach 100 to biorę)
A i jednak Miami za drobne dla lepszej oglądalności
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
chlopaki w atlancie sobie trening strzelecki urzadzili...tam wogole ktos broni w tym meczu...:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Mysle, ze spokojnie i bez obaw mozna zaczac progres na under SEA. Dzisiejszy ich oponent ma serie OOUOOU co w obliczu OOOOOOOOOO sprawia, ze moze dzis pasc underek. Jako pomyslodawca takich serii naprzemiennych, oswiadczam po raz ktorys, ze sa one zdecydowanie krotsze od klasycznych ciagow choc prawdopodobienstwo jest to samo. Sprawdzajcie gdzie chcecie, pilke, kosza, hokej...kasyno(!) i wyjdzie to o czym mowie. Przy czym ja preferuje zdecydowanie serie naprzemienne pojedyncze, lub podwojne i to sie sprawdza. Dzis jednak robie wyjatek i sprobuje zagrac na under za normalna stawke, bez progresji.
Z kolei Chicago ma serie OOUOOUOOUOOU i jako ze Detroit to mega ciolki i nieudacznicy z gigantycznymi przestojami dzis jest mozliwy Underek. Takie serie mnie nie interesuja bo...sa dluzsze niz to co ja preferuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale podaje dla zainteresowanych.
O Chicago juz zazelo, wiec dzis juz nikt nie skorzysta - moze to i lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Linia na 2H w meczu NYK 96 ale i tak zagrałem under pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519 |
frend 30 , gdzie grasz 2h???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928 |
czarno widze ta wasza progresje na under seattle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
zaczynam grać progresje .. już ekipy dawno po 15 meczach tak wiec do dzieła. 1j=1pln 1 etap Golden: OOO OOO: -> Toronto-Golden under 204 /1.95 /5j ==> 98:108 / 206 => <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> 2 etapNew York: UU OO: -> Atlanta-NewYork over 193.5 /1.95 /5j ==> 122:111 / 233 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> +4.75jPhoenix: UUUU: -> Oklahoma-Phoenix over 196.5 /1.91 /5j ==> 88:101 / 189 => <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> 2 etapOrlando: UO: -> Dallas-Orlando over 187 /1.91 /5j ==> 109:103 / 212 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> + 4.55j------------------ Bilans trafionych: 2 => 1 etap W grze: 2 => 2 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> z progresji zakończonych: +9.3j =>
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
frend 30 , gdzie grasz 2h??? odpowiem za niego w betandwin po 1 polowie meczu przez kilka minut jest oferta na 2 polowe jako handi i over/under
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
czarno widze ta wasza progresje na under seattle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Gdybyś to napisał przed meczem ......... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Jeszcze 3 kroki progresji na wygraną i 2 kroki na zwrot stawki. Pozostało więc 3(5)meczów,under Settle wejdzie,cierpliwości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pierwsza refleksja jaka mi sie dziś nasunęła to taka,ze wreszcie była to noc bez niespodzianek. Czyżby mała oznaka stabilizacji ? Hmm...chyba za wcześnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Last edited by amkwish; 17/12/2005 09:03.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486 |
Jestem człowiekiem cierpliwym, doczekałem się zwycięstwa Sonics, będę więc czekał na under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> No i tym razem zgodnie z obietnicą chyba na przegraną Rockets, ale to się jeszcze zastanowię wieczorem.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
frend 30 , gdzie grasz 2h??? odpowiem za niego w betandwin po 1 polowie meczu przez kilka minut jest oferta na 2 polowe jako handi i over/under Frend gra H2 zdaje się w Pinnacle,podobnie zresztą jak ja,chociaż mnie sie ostatnio to rzadko zdarza,bo chodze wcześniej spać:-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Dostanie czape od Haslema i po Weberze. Nie lubie tego slowa ale dzis Miami to pewniaczek, bo jeszcze w Phi nie ma kto powalczyc na tablicach. Do Shaqa, dochodzi Haslem, Mourning i Walker i pod tablicami Phi zostanie zmieciona. Ja,fan Mimi,powinienem witac takie teksty jak Twój z otwartym sercem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />,ale....nie przekonaleś mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Póki co to Haslem moze za Weberem nosić buty i piłki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> [/quote] Salvador ,podsumujmy. Punkty : H-8 ,W-23 Zbiórki:H-5 ,W-7 Asysty:H-4 ,W-3 Faule:H-3 ,W-4 Chris Webber grał 46 minut(!),donis haslem 23 minuty. Przyszłość oczywiscie nalezy Haslema,ale póki co to pastowanie butów Webberowi powinno napawać Go dumą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam amk
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Amkwish mam takie pytanie co sie stanie gdy w następnych 5 meczach o których pisałeś wyżej dalej bedzie wchodził over w meczach Seattle będziesz kontynuował progresje?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
amkwish w sumie racja, moze trroche przesadzilem...ale Miami bylo pewniutkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />A co do materiialo na grajka na ta pzoycje, to obserwuje Dwighta Howarda z Orlando. Chlopak jest niesamowity. Kidys bedzie rzadzic ta liga. Jestem pewnien.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Warka,w 6 i 7 kroku mam tak dobrana stawkę,by odzyskac zainwestowany wkład.
A jak 7 razy sie nie powiedzie ?
Lepiej nie mówić:-)
W ubiegłym sezonie napisałem taki elaborat o progesji w NBA.Nie wiem czy g00niek czasem go nie skopiował i gdzieś trzyma:-),bo szukac w archiwum to chyba gorzej niz z igla w stogu siana,hehehe.
Cały czas mam otwartych 6-8 progresji(nie tylko z NBA). Tu osmielam sie polecic te,moim zdaniem,najbardziej atrakcyjne.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
JA też się przyznaje bez bicia - drugi raz z rzędu zagrałem UNDER Seattle a oni po raz 11 z rzędu zanotowali OVER, jednak nie odpuszcze, kiedyś przecież wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|