Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 27 1 2 3 4 5 26 27
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by Kamilosx
Kubot powinien pyknąć Berlocq. W Madrycie z nim wygrał 6-1 (2)6-7 6-2, a tam kort był chyba wolniejszy

w madrycie najszybszy był z całej mączki.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
isner juz spuchl

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by Vamos_Rafa
boszsze jakby człowiek wiedział kula ,że Kubot wygra,że Isner wugra 2 sety,że Ivanovic przegra,że Querrey wygra, że Vania King wygra z Celubą,że Clement wygra z Volandrim to ja bym tu już z wami nie siedział tylko opalałbym sie na plaży na wyspach Bahama albo wykupiłbym tą rezydencję z tego link co ktoś wrzucił rano wink

mi by wystarczyła pewność kursu 2.00 raz w tygodniu. Pograłbym to za parenaście tysięcy i na tydzień starczy.
nie problem jesli o mnie chodzi
ps. ale w najblizszym czasie nie przewiduje laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Verdi izi jedzie jak do tej pory boks

Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,744
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,744
Originally Posted by Kamilosx
Kubot powinien pyknąć Berlocq. W Madrycie z nim wygrał 6-1 (2)6-7 6-2, a tam kort był chyba wolniejszy
w Madrycie jest najszybsza mąka w sezonie

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Originally Posted by Gaske
nie ma czym się podniecać bo będzie jak na wimblu z Pecznerem i zjaranym Haase, postraszyli,
a w RG i tak Rafa do 1/2 dojedzie spokojnie, Murray też pewnie nie postraszy i finał jest.. w drugiej połówce nole, fed, delpo, kubot..

Kubot to akurat w połówce Nadala więc w półfinale pierwszy konkretny przeciwnik dla Rafy.

Dołączył: May 2011
Posty: 405
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 405
Verdasco :), Erakovic smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by Gaske
nie ma czym się podniecać bo będzie jak na wimblu z Pecznerem i zjaranym Haase, postraszyli,
a w RG i tak Rafa do 1/2 dojedzie spokojnie, Murray też pewnie nie postraszy i finał jest.. w drugiej połówce nole, fed, delpo, kubot..

Kubot to akurat w połówce Nadala więc w półfinale pierwszy konkretny przeciwnik dla Rafy.

a faktycznie, to Rafa w 1/2 out chyba.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
no a mi zabija kupon mahut hehe ja pogralem lekkie moim zdaniem value a przedostatni mecz mahut i bedzie w dupe

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Originally Posted by Mitul
Originally Posted by Vamos_Rafa
Mitul bardzo grubo to zagrałeś??

jak na mnie całkiem sporo, najgorzej ze nie kontrowałem bo nie było mnie wczesniej przy 2:0 a potem to ciagle głupi cygan prowadził, nawet 3:0 w pierwszym... wiec stwierdziłem ze jednak da rade i sie przejechalem

Miałeś mega pecha poprostu mega wystarczyło za 20zł pusćić kubota i mialbyś wygrany kupon jeden albo drugi. Jeśli to cię jakoś pocieszy to każdy dzisiaj jest na duży minus. Ja grałem dzisiaj powyżej normalnej stawki i co Ivanovic i Kohli pokazali ile są warci. Chory dzień, ale wiem jedno,że jutro będzie już normalnie w każdym turnieju są dni niespodzianek niestetyyyy

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
da rade ktos wysłac chardiego na plusa lub orange??

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Kubot - to jest kozak piwo aplauz

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Widzę że jednak Mahut to nawet seta nie ugra z Andersonem.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
kubot rozkurwi cale towarzystwo w Paryzu cool
1/2 minimum cool

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Monfils
Originally Posted by Kamilosx
Kubot powinien pyknąć Berlocq. W Madrycie z nim wygrał 6-1 (2)6-7 6-2, a tam kort był chyba wolniejszy
w Madrycie jest najszybsza mąka w sezonie

Zgadza się, ale tylko na trzech głównych kortach, które są usypane na betonie.

Kubot ograł Bryloka na korcie nr 4, a ten już jest w ramach tego kompleksu bocznych kortów na ziemi normalnie. Tak to wygląda - http://3.bp.blogspot.com/_kuUW0I-uunU/SFKEJd_lq2I/AAAAAAAAB3U/oYXJMReX_tM/s400/caja_magica.jpg

W Paryżu dodatkowo piłki szybkie.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
swoja drogą, to Fibak pewnie już zdążył zachlapać całe swoje mieszkanie,
orgazm 1000%.

Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Witam Panowie piwo

Właśnie wskakuje na neta i patrzę Kubot shocked , patrzę Nadal shocked
Kto jakie kursy połapał?

Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,744
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,744
Originally Posted by Goget
Originally Posted by Monfils
Originally Posted by Kamilosx
Kubot powinien pyknąć Berlocq. W Madrycie z nim wygrał 6-1 (2)6-7 6-2, a tam kort był chyba wolniejszy
w Madrycie jest najszybsza mąka w sezonie

Zgadza się, ale tylko na trzech głównych kortach, które są usypane na betonie.

Kubot ograł Bryloka na korcie nr 4, a ten już jest w ramach tego kompleksu bocznych kortów na ziemi normalnie.

W Paryżu dodatkowo piłki szybkie.
piwo

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by Pinturicchio
Witam Panowie piwo

Właśnie wskakuje na neta i patrzę Kubot shocked , patrzę Nadal shocked
Kto jakie kursy połapał?

na Łukiego ktoś 101,00 wklejał,
na Rafe przy 6-4 6-7 6-7 bylo 1,33 max. grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by Goget
Originally Posted by Monfils
Originally Posted by Kamilosx
Kubot powinien pyknąć Berlocq. W Madrycie z nim wygrał 6-1 (2)6-7 6-2, a tam kort był chyba wolniejszy
w Madrycie jest najszybsza mąka w sezonie

Zgadza się, ale tylko na trzech głównych kortach, które są usypane na betonie.

Kubot ograł Bryloka na korcie nr 4, a ten już jest w ramach tego kompleksu bocznych kortów na ziemi normalnie.

W Paryżu dodatkowo piłki szybkie.
Panie skąd Ty czerpiesz te wszystkie wiadomości ?! grin
Szacun piwo

Strona 3 z 27 1 2 3 4 5 26 27

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, forty, aker), 1,588 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,831
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1