|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Kubot powinien pyknąć Berlocq. W Madrycie z nim wygrał 6-1 (2)6-7 6-2, a tam kort był chyba wolniejszy w madrycie najszybszy był z całej mączki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728 Likes: 5 |
boszsze jakby człowiek wiedział  ,że Kubot wygra,że Isner wugra 2 sety,że Ivanovic przegra,że Querrey wygra, że Vania King wygra z Celubą,że Clement wygra z Volandrim to ja bym tu już z wami nie siedział tylko opalałbym sie na plaży na wyspach Bahama albo wykupiłbym tą rezydencję z tego link co ktoś wrzucił rano  mi by wystarczyła pewność kursu 2.00 raz w tygodniu. Pograłbym to za parenaście tysięcy i na tydzień starczy. nie problem jesli o mnie chodzi ps. ale w najblizszym czasie nie przewiduje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194 |
Verdi izi jedzie jak do tej pory 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,744
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,744 |
Kubot powinien pyknąć Berlocq. W Madrycie z nim wygrał 6-1 (2)6-7 6-2, a tam kort był chyba wolniejszy w Madrycie jest najszybsza mąka w sezonie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
nie ma czym się podniecać bo będzie jak na wimblu z Pecznerem i zjaranym Haase, postraszyli, a w RG i tak Rafa do 1/2 dojedzie spokojnie, Murray też pewnie nie postraszy i finał jest.. w drugiej połówce nole, fed, delpo, kubot.. Kubot to akurat w połówce Nadala więc w półfinale pierwszy konkretny przeciwnik dla Rafy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2011
Posty: 405 |
Verdasco :), Erakovic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
nie ma czym się podniecać bo będzie jak na wimblu z Pecznerem i zjaranym Haase, postraszyli, a w RG i tak Rafa do 1/2 dojedzie spokojnie, Murray też pewnie nie postraszy i finał jest.. w drugiej połówce nole, fed, delpo, kubot.. Kubot to akurat w połówce Nadala więc w półfinale pierwszy konkretny przeciwnik dla Rafy. a faktycznie, to Rafa w 1/2 out chyba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
no a mi zabija kupon mahut hehe ja pogralem lekkie moim zdaniem value a przedostatni mecz mahut i bedzie w dupe
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Mitul bardzo grubo to zagrałeś?? jak na mnie całkiem sporo, najgorzej ze nie kontrowałem bo nie było mnie wczesniej przy 2:0 a potem to ciagle głupi cygan prowadził, nawet 3:0 w pierwszym... wiec stwierdziłem ze jednak da rade i sie przejechalem Miałeś mega pecha poprostu mega wystarczyło za 20zł pusćić kubota i mialbyś wygrany kupon jeden albo drugi. Jeśli to cię jakoś pocieszy to każdy dzisiaj jest na duży minus. Ja grałem dzisiaj powyżej normalnej stawki i co Ivanovic i Kohli pokazali ile są warci. Chory dzień, ale wiem jedno,że jutro będzie już normalnie w każdym turnieju są dni niespodzianek niestetyyyy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
da rade ktos wysłac chardiego na plusa lub orange??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Kubot - to jest kozak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Widzę że jednak Mahut to nawet seta nie ugra z Andersonem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
kubot rozkurwi cale towarzystwo w Paryzu 1/2 minimum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Kubot powinien pyknąć Berlocq. W Madrycie z nim wygrał 6-1 (2)6-7 6-2, a tam kort był chyba wolniejszy w Madrycie jest najszybsza mąka w sezonie Zgadza się, ale tylko na trzech głównych kortach, które są usypane na betonie. Kubot ograł Bryloka na korcie nr 4, a ten już jest w ramach tego kompleksu bocznych kortów na ziemi normalnie. Tak to wygląda - http://3.bp.blogspot.com/_kuUW0I-uunU/SFKEJd_lq2I/AAAAAAAAB3U/oYXJMReX_tM/s400/caja_magica.jpgW Paryżu dodatkowo piłki szybkie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
swoja drogą, to Fibak pewnie już zdążył zachlapać całe swoje mieszkanie, orgazm 1000%.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Witam Panowie  Właśnie wskakuje na neta i patrzę Kubot  , patrzę Nadal  Kto jakie kursy połapał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,744
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,744 |
Kubot powinien pyknąć Berlocq. W Madrycie z nim wygrał 6-1 (2)6-7 6-2, a tam kort był chyba wolniejszy w Madrycie jest najszybsza mąka w sezonie Zgadza się, ale tylko na trzech głównych kortach, które są usypane na betonie. Kubot ograł Bryloka na korcie nr 4, a ten już jest w ramach tego kompleksu bocznych kortów na ziemi normalnie. W Paryżu dodatkowo piłki szybkie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Witam Panowie  Właśnie wskakuje na neta i patrzę Kubot  , patrzę Nadal  Kto jakie kursy połapał? na Łukiego ktoś 101,00 wklejał, na Rafe przy 6-4 6-7 6-7 bylo 1,33 max. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Kubot powinien pyknąć Berlocq. W Madrycie z nim wygrał 6-1 (2)6-7 6-2, a tam kort był chyba wolniejszy w Madrycie jest najszybsza mąka w sezonie Zgadza się, ale tylko na trzech głównych kortach, które są usypane na betonie. Kubot ograł Bryloka na korcie nr 4, a ten już jest w ramach tego kompleksu bocznych kortów na ziemi normalnie. W Paryżu dodatkowo piłki szybkie. Panie skąd Ty czerpiesz te wszystkie wiadomości ?! Szacun 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|