Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15
barciu #4796346 17/07/2011 19:04
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by barciu
ja z Anglii od kumpeli ktora pracuje w perfumerii na lotnisku. Ceny rewelacja jak dla mnie. Za Armani Code 200ml zaplacilem ok 170 zł.

200 ml Armani Code za 170 pln to chyba byl żel pod prysznic

Bonus: Unibet
Conrad #4796401 17/07/2011 19:27
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Używa ktoś/używał Cartier declaration?

Conrad #4796426 17/07/2011 19:43
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
pachniemy.pl, iperfumy.pl - na 100% mają oryginalne produkty. Jeżeli cena jest dla was atrakcyjna, śmiało możecie zamawiać.

@Wwwujek, szukasz konkretnego produktu, czy pytasz tak ogólnie?

Conrad #4796916 18/07/2011 01:38
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382

Conrad #4796944 18/07/2011 01:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
perfumeria.pl
tagomago.pl


Conrad #4797239 18/07/2011 04:42
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
możecie także u mnie grin
co do ceny możemy po negocjować wink
jak coś priv
możliwość wystawienia na allegro każdego produktu wink

wwwujek #4797532 18/07/2011 16:19
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203

Boss Orange
Lecąc po kolei z ceneo:
topzapachy.pl i xyntia - jedna i ta sama firma, Luxury, perfumesco - na 100% mają oryginalne towary. Choć część z nich pewnie ma z ameryki wink
Crystalina to tagomago, więc również możesz brać...

D&G Gentelmen
iperfumy ma najtaniej, ale luxury, agito, allure, dolcevita czy tagomago - również mają 100% oryginalne.

Taniej niż ww sklepy Ci tego nie załatwię.

pozdr

Conrad #4798044 18/07/2011 22:44
Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
O
Ozi Offline
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
Mam zamiar kupic te perfumy - Paco Rabanne 1 Million
Jaki bedzie najbardziej wiarygodny sklep?

Conrad #4798119 19/07/2011 00:46
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Jeżeli chodzi o 1 miliona to radzę uważać przy zakupie. Pojawiły się bardzo dobrze wykonane podróbki(zewnętrznie), które są praktycznie nie do rozpoznania. Tyczy się to zwłaszcza damskiej wersji wody.

@Ozi na 100% oryginalną wodę prosto od dystrybutora kupisz w perfumerii viper (4 na ceneo). Perfumeria Anna, Luxury również.

pozdrawiam

Conrad #4798127 19/07/2011 00:53
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Jeszcze odnośnie 1M. Od pewnego czasu dostępne są wody 200ml. Dystrybutor Paco Rabanne na Polskę nie oferuje tej pojemności wody w sprzedaży hurtowej.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
O
Ozi Offline
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
Originally Posted by piotrek_ndm
Jeżeli chodzi o 1 miliona to radzę uważać przy zakupie. Pojawiły się bardzo dobrze wykonane podróbki(zewnętrznie), które są praktycznie nie do rozpoznania. Tyczy się to zwłaszcza damskiej wersji wody.

@Ozi na 100% oryginalną wodę prosto od dystrybutora kupisz w perfumerii viper (4 na ceneo). Perfumeria Anna, Luxury również.

pozdrawiam

Patrzalem wlasnie na Luxury i chyba tam zakupie. Dzieki za opinie

Pozderki:)

Ozi #4798282 19/07/2011 03:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Ozi
Mam zamiar kupic te perfumy - Paco Rabanne 1 Million

Ten zapach wg mnie to dramat crazy

Ozi #4799213 19/07/2011 20:42
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by Ozi
Originally Posted by piotrek_ndm
Jeżeli chodzi o 1 miliona to radzę uważać przy zakupie. Pojawiły się bardzo dobrze wykonane podróbki(zewnętrznie), które są praktycznie nie do rozpoznania. Tyczy się to zwłaszcza damskiej wersji wody.

@Ozi na 100% oryginalną wodę prosto od dystrybutora kupisz w perfumerii viper (4 na ceneo). Perfumeria Anna, Luxury również.

pozdrawiam

Patrzalem wlasnie na Luxury i chyba tam zakupie. Dzieki za opinie

Pozderki:)

Ja zamówiłem na pachniemy.pl czyli Luxury. Zobaczymy jak przyjedzie.

Babka nawet mówiła, że można zwrócić otwarty, jeśli nie spełnia oczekiwań.. smile

Conrad #4799361 19/07/2011 22:17
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Od 1m zdecydowanie lepszy jest Black XS.

wwwujek #4799373 19/07/2011 22:24
Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
O
Ozi Offline
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
Originally Posted by wwwujek
Originally Posted by Ozi
Originally Posted by piotrek_ndm
Jeżeli chodzi o 1 miliona to radzę uważać przy zakupie. Pojawiły się bardzo dobrze wykonane podróbki(zewnętrznie), które są praktycznie nie do rozpoznania. Tyczy się to zwłaszcza damskiej wersji wody.

@Ozi na 100% oryginalną wodę prosto od dystrybutora kupisz w perfumerii viper (4 na ceneo). Perfumeria Anna, Luxury również.

pozdrawiam

Patrzalem wlasnie na Luxury i chyba tam zakupie. Dzieki za opinie

Pozderki:)

Ja zamówiłem na pachniemy.pl czyli Luxury. Zobaczymy jak przyjedzie.

Babka nawet mówiła, że można zwrócić otwarty, jeśli nie spełnia oczekiwań.. smile

to ja poczekam z kupnem i zobaczymy jakie przysla:)

Conrad #4799797 20/07/2011 01:22
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
jak odróźniacie perfumy oryginalne od nieorginalnych??
czy podejżewacie że jakiś sklep z ceneo sprzedaje nieoryginalne pwerfumy??

Conrad #4800163 20/07/2011 03:21
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
kiedys kiedy mocno sie bardziej tyminteresowalem to:
-zwraca sie uwaga na to cos czym sie psika i ewentualnie tez korka (jakosc plastyku z jakiego jest wykonany/farba nie powinna schodzic)
-ta rureczka w srodku buteleczki nie powinna byc zbyt dluga ani zbyt krotka, a najczesciej idealnie zagieta do jednego z rogow flakonu
-nr seryjny nalepki na spodzie flakonu powinnien miec zgodnosc z numerem na kartonie- to akurat nie jest raczej trudno podrobic;)

cos jeszcze by sie znalazlo ale nie moge nic sobie przypomniec.

Aktualnie to teraz zwracam uwage na fakture/paragon i opini innych uzytkownikow, nie mniej jednak allegro staram sie omijac w przypadku perfum smile

Ezquerro #4800184 20/07/2011 03:27
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Ezquerro
jak odróźniacie perfumy oryginalne od nieorginalnych??
czy podejżewacie że jakiś sklep z ceneo sprzedaje nieoryginalne pwerfumy??

podróba jak nic grin

Conrad #4800296 20/07/2011 04:23
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
e tam, teraz leją podróby do oryginalnych flakoników
jedyna różnica między oryginałem a podróbą to trwałość zapachu

Conrad #4800345 20/07/2011 04:47
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
@Ezquerro, podejrzewamy ;-) co nie znaczy, że zawsze robią to umyślnie...

@Lelu, całkiem dobrze piszę, choć faktura czy paragon nie zawsze jest gwarantem oryginalności produktu ;-) Allegro, a konkretnie prywatnych użytkowników, również radzę unikać.

@qbasmuggy powiedzmy, że zdarza się...

Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, betowiec, burbon, kamel, wHiTe_StAr), 2,725 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,473
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1