|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
ciekawa para z hansem. oni zrobia wszystko zeby wyrwac jak najwiecej bo walcza o miejsce w skladzie. hm....mroczka swoj tor...hans wieksze doswiadczenie...chyba no bet Może i będą chcieli walczyć...ale na przeciwko Crumpi, Lee, Okoń i mimo wszystko Bomber...nie wiem czy handi na Rzeszów nie jest dobrym rozwiązaniem... szczerze to w forme i dobry wynik Lee nie wierze. Stad bardzo dziwi mnie kurs na Okonia z Lee.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
na wyspach stead czy janowski? najlepsze ze w jednej parze jada  ja brałbym Janowskiego, Stead strasznie nierówny...ale już zagrałem 3 zakłady z żużla i już nic nie chce dodawać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
W czwartek powtórka w Gorzowie, PGE Marma jednak z Harrisem W czwartek, 4 sierpnia o godz. 19.00 na stadionie w Gorzowie Wielkopolskim rozegrany zostanie zaległy mecz XIV rundy Speedway Ekstraligi, w którym miejscowa Caelum Stal zmierzy się z PGE Marmą Rzeszów. Będzie to ostatni występ rzeszowian w rundzie zasadniczej. Przypomnijmy, że obie drużyny miały się zmierzyć w ostatnią niedzielę, ale zawody zostały odwołane przez sędziego, Pana Artura Kuśmierza z Częstochowy ze względu na zły stan toru. W czwartek odbędzie się powtórka. Dla rzeszowian ten mecz nie ma już większego znaczenia. Bez względu na wynik zakończą oni rundę zasadniczą na piątej pozycji i w I rundzie play-off zmierzą się ze Stelmetem Falubazem Zielona Góra. Tymczasem gorzowianie w play-off pojadą z Unią Leszno. Nie wiadomo tylko, czy uplasują się na trzeciej pozycji czy czwartej. Jeśli w czwartek wygrają różnicą 12 co najmniej punktów, zdobędą w sumie trzy punkty (w pierwszym meczu PGE Marma wygrała 50:39) i wyprzedzą w tabeli drużynę z Leszna. Dzięki temu pierwszy, niedzielny mecz odbędzie się w Lesznie, a rewanż tydzień później w Gorzowie. Gospodarze zapowiadają, że w czwartek - podobnie jak w niedzielę - wystąpią bez Duńczyka Nicki Pedersena. Z kolei rzeszowianie wystąpią w pełnym składzie, z Brytyjczykiem Chrisem Harrisem, którego występ stał pod dużym znakiem zapytania. "Cieszy fakt, że Chris tak bardzo utożsamia się z naszą drużyną i - mimo że miał już wcześniej zakontraktowany występ jako gość w lidze angielskiej w zespole Peterborough Panthers - zdecydował się pomóc nam i przyjechać w czwartek do Gorzowa" - mówi Dariusz Śledź, trener PGE Marmy. Awizowane składy: PGE Marma Rzeszów: 1. Chris Harris 2. Maciej Kuciapa 3. Rafał Okoniewski 4. Lee Richardson 5. Jason Crump 6. Dawid Lampart Caelum Stal Gorzów: 9. Tomasz Gollob 10. Artur Mroczka 11. Niels Kristian Iversen 12. Hans Andersen 13. Matej Zagar 14. Bartosz Zmarzlik Powodzenia w lapaniu undera 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
under crumpa 13,5 pkt kurs 2,1 czy to jakas pomylka czy ladne promo ????
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
handi na gorzow -8 tez do pobrania ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
under crumpa 13,5 pkt kurs 2,1 czy to jakas pomylka czy ladne promo ???? dlaczego to ma byc promo? Crump moze jechac 6 razy,tor w gorzowie lubi co pokazal juz nieraz,ostatnio w DPŚ.Linia 13,5 jak na max 18 do zdobycia chyba ok ustawiona
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
dzieki za info ze moze jechac az 6 raz, to chyba lepsze handi -8 do pobrania co myslisz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
dzieki za info ze moze jechac az 6 raz, to chyba lepsze handi -8 do pobrania co myslisz? Pytaj speców jak Green Arrow czy Bajbus. Bajbus jak widać wyżej typował crumpa under 13,5 jeszce chyba przed infem ze harris jedzie.Być moze i under wpadnie,tylko dla mnei to zadne promo jak to ujoles w swoim poscie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
A kurs w tobecie skoczyl ze 1,65 na 1,75 na under  Crumpowi ten tor lezy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
A kurs w tobecie skoczyl ze 1,65 na 1,75 na under  Crumpowi ten tor lezy. chyba z 2,10 na 1,75  proste oni mysleli ze ZZ jest  Crump 3x z Gollobem jedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
A kurs w tobecie skoczyl ze 1,65 na 1,75 na under  Crumpowi ten tor lezy. chyba z 2,10 na 1,75  proste oni mysleli ze ZZ jest  Crump 3x z Gollobem jedzie pod warunkiem ze Gollob pojedzie 5 biegow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
A kurs w tobecie skoczyl ze 1,65 na 1,75 na under  Crumpowi ten tor lezy. chyba z 2,10 na 1,75  proste oni mysleli ze ZZ jest  Crump 3x z Gollobem jedzie pod warunkiem ze Gollob pojedzie 5 biegow  dokladnie, tak samo Rzeszow nie musi taktycznych uzywac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
lub niekoniecznie musza przegrywac 6 pkt az do konca meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
A kurs w tobecie skoczyl ze 1,65 na 1,75 na under  Crumpowi ten tor lezy. chyba z 2,10 na 1,75  proste oni mysleli ze ZZ jest  Crump 3x z Gollobem jedzie 2,10? Hmm jak patrzylem kolo 14-15 to widzialem 1,65 na under, ale mozliwe, ze mi sie przewidzialo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Moje niedopatrzenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
Kurcze mówicie że handi -8 na gorzów wejdzie...ja pograłem +8 na rzeszów...sam Golob z Pukiem mogą mieć problem a jakoś w Mroczke i Hansa nie wierze...chyba nagle nie pojadą oboje zawodów życia, a ich dotychczasowe starty to były kpiny w 95% Jedyne czego się boję to to, że Marma potraktuje ten mecz ulgowo...ale wtedy i under na Crumpiego za to powinien siąść 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114 |
Kurcze mówicie że handi -8 na gorzów wejdzie...ja pograłem +8 na rzeszów...sam Golob z Pukiem mogą mieć problem a jakoś w Mroczke i Hansa nie wierze...chyba nagle nie pojadą oboje zawodów życia, a ich dotychczasowe starty to były kpiny w 95% Jedyne czego się boję to to, że Marma potraktuje ten mecz ulgowo...ale wtedy i under na Crumpiego za to powinien siąść  Ja z Gorzowa więc się wypowiem.Teoria spisku i słuchy u ans sa takie zeby wygrac mecz za 2 i 1 mecz z Lesznem jechać at home, tym bardziejz e dzisiaj wypłyneło ze Pavlic w 1 meczu nie pojedzie, tak wiec win bez bonusa i +10 na Rzeszów w sportingbet mocno do rozważenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
Kurcze mówicie że handi -8 na gorzów wejdzie...ja pograłem +8 na rzeszów...sam Golob z Pukiem mogą mieć problem a jakoś w Mroczke i Hansa nie wierze...chyba nagle nie pojadą oboje zawodów życia, a ich dotychczasowe starty to były kpiny w 95% Jedyne czego się boję to to, że Marma potraktuje ten mecz ulgowo...ale wtedy i under na Crumpiego za to powinien siąść  Ja z Gorzowa więc się wypowiem.Teoria spisku i słuchy u ans sa takie zeby wygrac mecz za 2 i 1 mecz z Lesznem jechać at home, tym bardziejz e dzisiaj wypłyneło ze Pavlic w 1 meczu nie pojedzie, tak wiec win bez bonusa i +10 na Rzeszów w sportingbet mocno do rozważenia No właśnie kumpel zna się z Zmarzlikiem i coś tam przebąkiwał że chcą jechać u siebie pierwszy mecz...ale czy to tylko taka gadka to się okaże...ja +8 pobrałem i zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114 |
Kurcze mówicie że handi -8 na gorzów wejdzie...ja pograłem +8 na rzeszów...sam Golob z Pukiem mogą mieć problem a jakoś w Mroczke i Hansa nie wierze...chyba nagle nie pojadą oboje zawodów życia, a ich dotychczasowe starty to były kpiny w 95% Jedyne czego się boję to to, że Marma potraktuje ten mecz ulgowo...ale wtedy i under na Crumpiego za to powinien siąść  Ja z Gorzowa więc się wypowiem.Teoria spisku i słuchy u ans sa takie zeby wygrac mecz za 2 i 1 mecz z Lesznem jechać at home, tym bardziejz e dzisiaj wypłyneło ze Pavlic w 1 meczu nie pojedzie, tak wiec win bez bonusa i +10 na Rzeszów w sportingbet mocno do rozważenia No właśnie kumpel zna się z Zmarzlikiem i coś tam przebąkiwał że chcą jechać u siebie pierwszy mecz...ale czy to tylko taka gadka to się okaże...ja +8 pobrałem i zobaczymy nad Gorzowem ciemna chmura ale póki co jeszcze nie pada
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|