Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Originally Posted by NotoriousBG
Originally Posted by Pizza-man
ciekawa para z hansem. oni zrobia wszystko zeby wyrwac jak najwiecej bo walcza o miejsce w skladzie. hm....mroczka swoj tor...hans wieksze doswiadczenie...chyba no bet

Może i będą chcieli walczyć...ale na przeciwko Crumpi, Lee, Okoń i mimo wszystko Bomber...nie wiem czy handi na Rzeszów nie jest dobrym rozwiązaniem...
szczerze to w forme i dobry wynik Lee nie wierze. Stad bardzo dziwi mnie kurs na Okonia z Lee.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Originally Posted by Pizza-man
na wyspach stead czy janowski? najlepsze ze w jednej parze jada smile

ja brałbym Janowskiego, Stead strasznie nierówny...ale już zagrałem 3 zakłady z żużla i już nic nie chce dodawać wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
W czwartek powtórka w Gorzowie, PGE Marma jednak z Harrisem

W czwartek, 4 sierpnia o godz. 19.00 na stadionie w Gorzowie Wielkopolskim rozegrany zostanie zaległy mecz XIV rundy Speedway Ekstraligi, w którym miejscowa Caelum Stal zmierzy się z PGE Marmą Rzeszów. Będzie to ostatni występ rzeszowian w rundzie zasadniczej.
Przypomnijmy, że obie drużyny miały się zmierzyć w ostatnią niedzielę, ale zawody zostały odwołane przez sędziego, Pana Artura Kuśmierza z Częstochowy ze względu na zły stan toru. W czwartek odbędzie się powtórka. Dla rzeszowian ten mecz nie ma już większego znaczenia. Bez względu na wynik zakończą oni rundę zasadniczą na piątej pozycji i w I rundzie play-off zmierzą się ze Stelmetem Falubazem Zielona Góra. Tymczasem gorzowianie w play-off pojadą z Unią Leszno. Nie wiadomo tylko, czy uplasują się na trzeciej pozycji czy czwartej. Jeśli w czwartek wygrają różnicą 12 co najmniej punktów, zdobędą w sumie trzy punkty (w pierwszym meczu PGE Marma wygrała 50:39) i wyprzedzą w tabeli drużynę z Leszna. Dzięki temu pierwszy, niedzielny mecz odbędzie się w Lesznie, a rewanż tydzień później w Gorzowie.
Gospodarze zapowiadają, że w czwartek - podobnie jak w niedzielę - wystąpią bez Duńczyka Nicki Pedersena. Z kolei rzeszowianie wystąpią w pełnym składzie, z Brytyjczykiem Chrisem Harrisem, którego występ stał pod dużym znakiem zapytania. "Cieszy fakt, że Chris tak bardzo utożsamia się z naszą drużyną i - mimo że miał już wcześniej zakontraktowany występ jako gość w lidze angielskiej w zespole Peterborough Panthers - zdecydował się pomóc nam i przyjechać w czwartek do Gorzowa" - mówi Dariusz Śledź, trener PGE Marmy.

Awizowane składy:
PGE Marma Rzeszów:
1. Chris Harris
2. Maciej Kuciapa
3. Rafał Okoniewski
4. Lee Richardson
5. Jason Crump
6. Dawid Lampart

Caelum Stal Gorzów:
9. Tomasz Gollob
10. Artur Mroczka
11. Niels Kristian Iversen
12. Hans Andersen
13. Matej Zagar
14. Bartosz Zmarzlik


Powodzenia w lapaniu undera smile

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
under crumpa 13,5 pkt kurs 2,1 czy to jakas pomylka czy ladne promo ????

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
handi na gorzow -8 tez do pobrania ?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
Originally Posted by P!T3R
under crumpa 13,5 pkt kurs 2,1 czy to jakas pomylka czy ladne promo ????

dlaczego to ma byc promo? Crump moze jechac 6 razy,tor w gorzowie lubi co pokazal juz nieraz,ostatnio w DPŚ.Linia 13,5 jak na max 18 do zdobycia chyba ok ustawiona

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
dzieki za info ze moze jechac az 6 raz, to chyba lepsze handi -8 do pobrania co myslisz?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
Originally Posted by P!T3R
dzieki za info ze moze jechac az 6 raz, to chyba lepsze handi -8 do pobrania co myslisz?

Pytaj speców jak Green Arrow czy Bajbus.
Bajbus jak widać wyżej typował crumpa under 13,5 jeszce chyba przed infem ze harris jedzie.Być moze i under wpadnie,tylko dla mnei to zadne promo jak to ujoles w swoim poscie

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
A kurs w tobecie skoczyl ze 1,65 na 1,75 na under laugh
Crumpowi ten tor lezy.

iti #4829078 04/08/2011 22:07
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Originally Posted by iti
A kurs w tobecie skoczyl ze 1,65 na 1,75 na under laugh
Crumpowi ten tor lezy.
chyba z 2,10 na 1,75 tongue proste oni mysleli ze ZZ jest smile
Crump 3x z Gollobem jedzie


Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by bajbus
Originally Posted by iti
A kurs w tobecie skoczyl ze 1,65 na 1,75 na under laugh
Crumpowi ten tor lezy.
chyba z 2,10 na 1,75 tongue proste oni mysleli ze ZZ jest smile
Crump 3x z Gollobem jedzie
pod warunkiem ze Gollob pojedzie 5 biegow smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by bajbus
Originally Posted by iti
A kurs w tobecie skoczyl ze 1,65 na 1,75 na under laugh
Crumpowi ten tor lezy.
chyba z 2,10 na 1,75 tongue proste oni mysleli ze ZZ jest smile
Crump 3x z Gollobem jedzie
pod warunkiem ze Gollob pojedzie 5 biegow smile
dokladnie, tak samo Rzeszow nie musi taktycznych uzywac smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
lub niekoniecznie musza przegrywac 6 pkt az do konca meczu smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by bajbus
Originally Posted by iti
A kurs w tobecie skoczyl ze 1,65 na 1,75 na under laugh
Crumpowi ten tor lezy.
chyba z 2,10 na 1,75 tongue proste oni mysleli ze ZZ jest smile
Crump 3x z Gollobem jedzie
2,10? Hmm jak patrzylem kolo 14-15 to widzialem 1,65 na under, ale mozliwe, ze mi sie przewidzialo tongue

iti #4829094 04/08/2011 22:19
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
[Linked Image] [imageshack.us]

1,65 było ale na over smile


Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Moje niedopatrzenie piwo

Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Kurcze mówicie że handi -8 na gorzów wejdzie...ja pograłem +8 na rzeszów...sam Golob z Pukiem mogą mieć problem a jakoś w Mroczke i Hansa nie wierze...chyba nagle nie pojadą oboje zawodów życia, a ich dotychczasowe starty to były kpiny w 95%

Jedyne czego się boję to to, że Marma potraktuje ten mecz ulgowo...ale wtedy i under na Crumpiego za to powinien siąść wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
Originally Posted by NotoriousBG
Kurcze mówicie że handi -8 na gorzów wejdzie...ja pograłem +8 na rzeszów...sam Golob z Pukiem mogą mieć problem a jakoś w Mroczke i Hansa nie wierze...chyba nagle nie pojadą oboje zawodów życia, a ich dotychczasowe starty to były kpiny w 95%

Jedyne czego się boję to to, że Marma potraktuje ten mecz ulgowo...ale wtedy i under na Crumpiego za to powinien siąść wink
Ja z Gorzowa więc się wypowiem.Teoria spisku i słuchy u ans sa takie zeby wygrac mecz za 2 i 1 mecz z Lesznem jechać at home, tym bardziejz e dzisiaj wypłyneło ze Pavlic w 1 meczu nie pojedzie, tak wiec win bez bonusa i +10 na Rzeszów w sportingbet mocno do rozważenia

Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Originally Posted by gantele
Originally Posted by NotoriousBG
Kurcze mówicie że handi -8 na gorzów wejdzie...ja pograłem +8 na rzeszów...sam Golob z Pukiem mogą mieć problem a jakoś w Mroczke i Hansa nie wierze...chyba nagle nie pojadą oboje zawodów życia, a ich dotychczasowe starty to były kpiny w 95%

Jedyne czego się boję to to, że Marma potraktuje ten mecz ulgowo...ale wtedy i under na Crumpiego za to powinien siąść wink
Ja z Gorzowa więc się wypowiem.Teoria spisku i słuchy u ans sa takie zeby wygrac mecz za 2 i 1 mecz z Lesznem jechać at home, tym bardziejz e dzisiaj wypłyneło ze Pavlic w 1 meczu nie pojedzie, tak wiec win bez bonusa i +10 na Rzeszów w sportingbet mocno do rozważenia

No właśnie kumpel zna się z Zmarzlikiem i coś tam przebąkiwał że chcą jechać u siebie pierwszy mecz...ale czy to tylko taka gadka to się okaże...ja +8 pobrałem i zobaczymy

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
Originally Posted by NotoriousBG
Originally Posted by gantele
Originally Posted by NotoriousBG
Kurcze mówicie że handi -8 na gorzów wejdzie...ja pograłem +8 na rzeszów...sam Golob z Pukiem mogą mieć problem a jakoś w Mroczke i Hansa nie wierze...chyba nagle nie pojadą oboje zawodów życia, a ich dotychczasowe starty to były kpiny w 95%

Jedyne czego się boję to to, że Marma potraktuje ten mecz ulgowo...ale wtedy i under na Crumpiego za to powinien siąść wink
Ja z Gorzowa więc się wypowiem.Teoria spisku i słuchy u ans sa takie zeby wygrac mecz za 2 i 1 mecz z Lesznem jechać at home, tym bardziejz e dzisiaj wypłyneło ze Pavlic w 1 meczu nie pojedzie, tak wiec win bez bonusa i +10 na Rzeszów w sportingbet mocno do rozważenia

No właśnie kumpel zna się z Zmarzlikiem i coś tam przebąkiwał że chcą jechać u siebie pierwszy mecz...ale czy to tylko taka gadka to się okaże...ja +8 pobrałem i zobaczymy
nad Gorzowem ciemna chmura ale póki co jeszcze nie pada

Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, aker, $-man, kamel, Sensei, alfa, rafal08, betowiec, rymoholik, burbon), 2,443 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,295
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1