Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 19 1 2 3 4 5 6 18 19
Kenny #4893126 04/09/2011 03:38
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Kenny
To za pary:
Protasiewicz - Walasek
Protasiewicz - Prz. Pawlicki

są zwroty?

a nie?
Mnie się wydaje, że sa...od supportu się możemy dowiedzieć, ale jutro, więc trochę późno.

Akhu #4893134 04/09/2011 03:39
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Kenny - jest -100 jeśli nie podasz zastępczego

Akhu #4895076 05/09/2011 01:11
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Na ewentualne protesty i inne skargi czekam do jutra do 14:00.

Akhu #4895202 05/09/2011 01:56
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
ale bylem blisko rekordu toruy, blysk szprychy tongue

Akhu #4895290 05/09/2011 02:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
dałem ciała w tej edycji frown , no nic powodzenia życzę reszcie jadącej piwo

Piecia #4895491 05/09/2011 03:32
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Piecia
dałem ciała w tej edycji frown , no nic powodzenia życzę reszcie jadącej piwo
Ja to samo frown Tez zycze powodzenia tongue

Akhu #4895889 05/09/2011 05:28
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Dzięki za fajną zabawę. Frycowe zapłacone;)

A jeśli można dwa słowa, to mam wrażenie, że wprowadzenie tych 50 zł za trafienie remisu (bo do tego powyższe się sprowadza) zepsuło ten konkurs. Premia za komplet - OK, jak najbardziej się należy, ale wprowadzenie rekordu toru na tych zasadach - wg mnie pudło.

Bo do czego się to sprowadziło? Fajna walka na początku, a potem? Ci, którzy mieli mało punktów olali ostatnie biegi, oddając punkty potrzebującym, a niektórzy z tych, którzy punktów mieli sporo, pstrykali sobie remisy - czyli de facto też oddawali punkty.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Vorspringer
Dzięki za fajną zabawę. Frycowe zapłacone;)

A jeśli można dwa słowa, to mam wrażenie, że wprowadzenie tych 50 zł za trafienie remisu (bo do tego powyższe się sprowadza) zepsuło ten konkurs. Premia za komplet - OK, jak najbardziej się należy, ale wprowadzenie rekordu toru na tych zasadach - wg mnie pudło.

Bo do czego się to sprowadziło? Fajna walka na początku, a potem? Ci, którzy mieli mało punktów olali ostatnie biegi, oddając punkty potrzebującym, a niektórzy z tych, którzy punktów mieli sporo, pstrykali sobie remisy - czyli de facto też oddawali punkty.

Też niestety mam takie wrażenie.
Będę miał całą zimę żeby pomyśleć nad tą sprawą wink

Akhu #4896607 05/09/2011 18:03
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
hmm ja tez mam to samo wrazenie, chodz sam sie staralem pobic ten rekord, (no ale nie jestem osoba co ma malo pkt;)
ale nigdy nie bylem zwolennikiem takich strzałów, jest czas teraz, to faktycznie można pomyslec jak to rozwiązac

Akhu #4896609 05/09/2011 18:22
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
czesc , mam pytanie czy dobrze moj bilans policzony jest ? hampel +68 pawlicki +65 , Janowski +50 byl wyzej niz dudek i -100 za ulamka z walaskiem wychodzi mi +83 smile a nie - 67 :/

fart? #4896645 05/09/2011 18:54
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by fart?
czesc , mam pytanie czy dobrze moj bilans policzony jest ? hampel +68 pawlicki +65 , Janowski +50 byl wyzej niz dudek i -100 za ulamka z walaskiem wychodzi mi +83 smile a nie - 67 :/

Za Janowskiego był zwrot, a że nie podałeś typu zastępczego, to zostało to policzone jako -100.

Akhu #4906213 10/09/2011 03:10
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=4906210#Post4906210

Prosze o potwierdzenie, ze moj typ jest ok biorac pod uwage typ #1 Green Arrow

Akhu #4906235 10/09/2011 03:15
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Jest OK wink

Akhu #4906299 10/09/2011 03:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Dobra, to może akhu napisz co można grać a co nie można tak a propo te GP, bo ja myślałem, że na Łagutę albo przeciw niemu w jakiejkolwiek kombinacji już stawiać nie można a tu nagle można, więc może uściślijmy??????

Akhu #4906427 10/09/2011 04:11
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Póki co można wszystko oprócz zdarzeń, które już zostały zagrane.

Akhu #4909669 11/09/2011 17:07
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Zostałem na starcie i chyba pora pakować motory mad

Może ew atak na ostatnim łuku coś zmieni hmm

Akhu #4926967 19/09/2011 00:25
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Geremi pewnie sie sam upomni ale w polfinale jego bilans to +342 wedlug moich obliczen ;>

Akhu #4926978 19/09/2011 00:29
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Ekscytujące półfinały. Aż dziw, że legolas nie atakował wyższego kursu mając w zapasie typ zastępczy

bajbus #4926998 19/09/2011 00:33
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by bajbus
Geremi pewnie sie sam upomni ale w polfinale jego bilans to +342 wedlug moich obliczen ;>

Może i się upomni, ale racji miał nie będzie.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Green Arrow
Ekscytujące półfinały. Aż dziw, że legolas nie atakował wyższego kursu mając w zapasie typ zastępczy

legolasowi ostatecznie nie uznałem typu zastępczego, bo był niezgodny z regulaminem.

Strona 4 z 19 1 2 3 4 5 6 18 19

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, aker), 1,362 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,256
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1