|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
To za pary: Protasiewicz - Walasek Protasiewicz - Prz. Pawlicki są zwroty? a nie? Mnie się wydaje, że sa...od supportu się możemy dowiedzieć, ale jutro, więc trochę późno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Kenny - jest -100 jeśli nie podasz zastępczego
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Na ewentualne protesty i inne skargi czekam do jutra do 14:00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
ale bylem blisko rekordu toruy, blysk szprychy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
dałem ciała w tej edycji  , no nic powodzenia życzę reszcie jadącej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
dałem ciała w tej edycji  , no nic powodzenia życzę reszcie jadącej  Ja to samo  Tez zycze powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Dzięki za fajną zabawę. Frycowe zapłacone;)
A jeśli można dwa słowa, to mam wrażenie, że wprowadzenie tych 50 zł za trafienie remisu (bo do tego powyższe się sprowadza) zepsuło ten konkurs. Premia za komplet - OK, jak najbardziej się należy, ale wprowadzenie rekordu toru na tych zasadach - wg mnie pudło. Bo do czego się to sprowadziło? Fajna walka na początku, a potem? Ci, którzy mieli mało punktów olali ostatnie biegi, oddając punkty potrzebującym, a niektórzy z tych, którzy punktów mieli sporo, pstrykali sobie remisy - czyli de facto też oddawali punkty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Dzięki za fajną zabawę. Frycowe zapłacone;)
A jeśli można dwa słowa, to mam wrażenie, że wprowadzenie tych 50 zł za trafienie remisu (bo do tego powyższe się sprowadza) zepsuło ten konkurs. Premia za komplet - OK, jak najbardziej się należy, ale wprowadzenie rekordu toru na tych zasadach - wg mnie pudło. Bo do czego się to sprowadziło? Fajna walka na początku, a potem? Ci, którzy mieli mało punktów olali ostatnie biegi, oddając punkty potrzebującym, a niektórzy z tych, którzy punktów mieli sporo, pstrykali sobie remisy - czyli de facto też oddawali punkty. Też niestety mam takie wrażenie. Będę miał całą zimę żeby pomyśleć nad tą sprawą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
hmm ja tez mam to samo wrazenie, chodz sam sie staralem pobic ten rekord, (no ale nie jestem osoba co ma malo pkt;) ale nigdy nie bylem zwolennikiem takich strzałów, jest czas teraz, to faktycznie można pomyslec jak to rozwiązac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
czesc , mam pytanie czy dobrze moj bilans policzony jest ? hampel +68 pawlicki +65 , Janowski +50 byl wyzej niz dudek i -100 za ulamka z walaskiem wychodzi mi +83  a nie - 67 :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
czesc , mam pytanie czy dobrze moj bilans policzony jest ? hampel +68 pawlicki +65 , Janowski +50 byl wyzej niz dudek i -100 za ulamka z walaskiem wychodzi mi +83  a nie - 67 :/ Za Janowskiego był zwrot, a że nie podałeś typu zastępczego, to zostało to policzone jako -100.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Jest OK 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Dobra, to może akhu napisz co można grać a co nie można tak a propo te GP, bo ja myślałem, że na Łagutę albo przeciw niemu w jakiejkolwiek kombinacji już stawiać nie można a tu nagle można, więc może uściślijmy??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Póki co można wszystko oprócz zdarzeń, które już zostały zagrane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Zostałem na starcie i chyba pora pakować motory  Może ew atak na ostatnim łuku coś zmieni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Geremi pewnie sie sam upomni ale w polfinale jego bilans to +342 wedlug moich obliczen ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Ekscytujące półfinały. Aż dziw, że legolas nie atakował wyższego kursu mając w zapasie typ zastępczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Geremi pewnie sie sam upomni ale w polfinale jego bilans to +342 wedlug moich obliczen ;> Może i się upomni, ale racji miał nie będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ekscytujące półfinały. Aż dziw, że legolas nie atakował wyższego kursu mając w zapasie typ zastępczy legolasowi ostatecznie nie uznałem typu zastępczego, bo był niezgodny z regulaminem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|