Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 19 1 2 4 5 6 7 8 18 19
Kenny #5249033 07/03/2012 02:51
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Originally Posted by Kenny
Będzie konkurs tongue?

Jak tak to kiedy jakieś zapisy?

Nom jestem za tongue

Akhu #5249846 07/03/2012 17:00
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Będzie, ze wszystkim w odpowiednim czasie poinfurmuje.
Jeszcze do początku sezonu miesiąc, więc spokojnie zdążymy tongue

Akhu #5268420 17/03/2012 18:12
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Chyba sa jakies problemy, bo jak nie byli zapisow tak nie ma. Warto byloby wczesniej zrobic zapisy, gdyz pozniej moze byc problem by zebrac ekipe, nie mowiac juz o maruderach ktorzy sie zapisza a w konkursie pewnie nie wystapia. Dlatego proponowalbym jakies np. kwalifikacje dla tych co olewali wczesniej konkurs a teraz sie zglosza by nie mielo tak kolorowo wink to raz a dwa moze byc wieksza ilosc chetnych wiec taka selekcja bylaby wskazana. Mozna by tez pomyslec pomyslec tylko o podziale na jedna grupe a nie na dwie jak to mialo do tej pory miejsce, wowczas mozna by jakies kwalifikacje zorganizowac gdy nie uzbieramy 32 zawodnikow.

Akhu #5268795 17/03/2012 22:23
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Nie będzie kwali, bo nie będzie aż tylu chętnych. Ostatnia edycja była już raczej wolna od olewaczy i mam nadzieję podobna ekipa znajdzie się i teraz.

Nie ma też możliwości żeby było mniej chętnych niż 32. Zapisy najwyżej potrwają tyle, aż się taka liczba znajdzie.

Akhu #5273151 20/03/2012 19:05
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
W porównaniu z ostatnią edycją nie ma większych zmian w regulaminie. Jedyną zmianą jest wyrzucenie jednego punktu, który mówił o protestach zgłaszanych przez Was.
Teraz juz będzie tak, że ja wszystko będą rozliczał zgodnie z regulaminem i jak komuś czegoś braknie w zapisie typu, to typ będzie nietrafiony. Nie będzie żadnego ulgowego traktowania tongue

Poza tym sponsor jest ten sam. Pula powiększyła się o 100zł...a no i znika nagroda za rekord toru. Powiększyła się za to nagroda za 'komplet'. Teraz wynosi 100zł.

Pozdrawiam smile

Akhu #5273159 20/03/2012 19:23
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Wiadomo czemu nagroda za RT znikła grin

bajbus #5273160 20/03/2012 19:26
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by bajbus
Wiadomo czemu nagroda za RT znikła grin

To moja decyzja, więc wiadomo. Za dużo ludzi zamiast grać normalnie, to zrobiło sobie strzelnice.
To jest druga najbardziej denerwująca mnie rzecz w konkursach grin

Akhu #5274584 21/03/2012 18:48
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
legolas i bajbus jako, że macie najlepsze średnie, to Was rozstawie.
Możecie sobie wybrać grupę i numer startowy wink

Akhu #5275511 22/03/2012 03:49
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
a może warto zrobić by coś na styl konkursu F1 gdzie grali byśmy w duetach itd. ?

Piecia #5275608 22/03/2012 04:24
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Piecia
a może warto zrobić by coś na styl konkursu F1 gdzie grali byśmy w duetach itd. ?

A jak się to ma do żużla? Konkurs F1 zostawmy konkursem F1, a ZK żużlowym.

A uprzedzając pytanie o mistrzostwa par, to kiedyś coś takiego zorganizuje, ale jeszcze nie teraz. Mam to cały czas na uwadze wink

Akhu #5275708 22/03/2012 04:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
W takim razie nie drążę dalej tongue

Akhu #5281879 27/03/2012 06:30
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Akhu, chcialem wyslac pw potwierdzajaca chęc udzialu w konkursie, ale masz pełną skrzynkę ;p

pozdrawiam,

Akhu #5281932 27/03/2012 06:47
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
No faktycznie jakoś niespodziewanie się zapchała. Już wyczyszczone.

Last edited by Akhu; 27/03/2012 06:52.
Akhu #5284631 29/03/2012 01:23
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Dobra już wiadomo, że startujemy od poniedziałku.

Jakby ktoś nie zauważył w regulaminie, to pierwsza runda potrwa od poniedziałku do poniedzałku.

Druga od wtorku do niedzieli, a później już standard.

A do panów legolas - bajbus ponawiam kwestię rozstawienia grin Możecie wybrać sobie nr startowe, ale jakby Wam się nie chciało, to je wylosuje.

Last edited by Akhu; 29/03/2012 01:27.
Akhu #5284647 29/03/2012 01:31
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
ja po prosze nr 13 grin

Akhu #5284783 29/03/2012 02:15
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
5 boks laugh

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Green Arrow
5 boks laugh

Tobie da los, nie masz takich przywilejów grin tongue

Akhu #5285034 29/03/2012 04:33
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Zapisy skrócimy. Wymagana liczba osób jest, a kto się miał zapisać, to już się zapisał.
Jutro o 20 zamykam zapisy i losuje grupy wink

Akhu #5287343 30/03/2012 23:33
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Przeoczyłem możliwość wyboru, a chciałem 1 laugh , ale 16 też dobra smile
Zapach metanolu już się unosi, jadymy na pełnej boks

Akhu #5292269 02/04/2012 23:40
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Gdzie i czy mozna sprawdzic o ktorej godz/min Tobet zmienia ofertę kursową?

Strona 6 z 19 1 2 4 5 6 7 8 18 19

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, $-man, burbon, Sensei), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,357
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1