|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
Będzie konkurs  ? Jak tak to kiedy jakieś zapisy? Nom jestem za 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Będzie, ze wszystkim w odpowiednim czasie poinfurmuje. Jeszcze do początku sezonu miesiąc, więc spokojnie zdążymy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Chyba sa jakies problemy, bo jak nie byli zapisow tak nie ma. Warto byloby wczesniej zrobic zapisy, gdyz pozniej moze byc problem by zebrac ekipe, nie mowiac juz o maruderach ktorzy sie zapisza a w konkursie pewnie nie wystapia. Dlatego proponowalbym jakies np. kwalifikacje dla tych co olewali wczesniej konkurs a teraz sie zglosza by nie mielo tak kolorowo  to raz a dwa moze byc wieksza ilosc chetnych wiec taka selekcja bylaby wskazana. Mozna by tez pomyslec pomyslec tylko o podziale na jedna grupe a nie na dwie jak to mialo do tej pory miejsce, wowczas mozna by jakies kwalifikacje zorganizowac gdy nie uzbieramy 32 zawodnikow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Nie będzie kwali, bo nie będzie aż tylu chętnych. Ostatnia edycja była już raczej wolna od olewaczy i mam nadzieję podobna ekipa znajdzie się i teraz.
Nie ma też możliwości żeby było mniej chętnych niż 32. Zapisy najwyżej potrwają tyle, aż się taka liczba znajdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
W porównaniu z ostatnią edycją nie ma większych zmian w regulaminie. Jedyną zmianą jest wyrzucenie jednego punktu, który mówił o protestach zgłaszanych przez Was. Teraz juz będzie tak, że ja wszystko będą rozliczał zgodnie z regulaminem i jak komuś czegoś braknie w zapisie typu, to typ będzie nietrafiony. Nie będzie żadnego ulgowego traktowania  Poza tym sponsor jest ten sam. Pula powiększyła się o 100zł...a no i znika nagroda za rekord toru. Powiększyła się za to nagroda za 'komplet'. Teraz wynosi 100zł. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Wiadomo czemu nagroda za RT znikła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Wiadomo czemu nagroda za RT znikła  To moja decyzja, więc wiadomo. Za dużo ludzi zamiast grać normalnie, to zrobiło sobie strzelnice. To jest druga najbardziej denerwująca mnie rzecz w konkursach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
legolas i bajbus jako, że macie najlepsze średnie, to Was rozstawie. Możecie sobie wybrać grupę i numer startowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
a może warto zrobić by coś na styl konkursu F1 gdzie grali byśmy w duetach itd. ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
a może warto zrobić by coś na styl konkursu F1 gdzie grali byśmy w duetach itd. ? A jak się to ma do żużla? Konkurs F1 zostawmy konkursem F1, a ZK żużlowym. A uprzedzając pytanie o mistrzostwa par, to kiedyś coś takiego zorganizuje, ale jeszcze nie teraz. Mam to cały czas na uwadze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
W takim razie nie drążę dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
Akhu, chcialem wyslac pw potwierdzajaca chęc udzialu w konkursie, ale masz pełną skrzynkę ;p
pozdrawiam,
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
No faktycznie jakoś niespodziewanie się zapchała. Już wyczyszczone.
Last edited by Akhu; 27/03/2012 06:52.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Dobra już wiadomo, że startujemy od poniedziałku. Jakby ktoś nie zauważył w regulaminie, to pierwsza runda potrwa od poniedziałku do poniedzałku. Druga od wtorku do niedzieli, a później już standard. A do panów legolas - bajbus ponawiam kwestię rozstawienia  Możecie wybrać sobie nr startowe, ale jakby Wam się nie chciało, to je wylosuje.
Last edited by Akhu; 29/03/2012 01:27.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
ja po prosze nr 13 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Zapisy skrócimy. Wymagana liczba osób jest, a kto się miał zapisać, to już się zapisał. Jutro o 20 zamykam zapisy i losuje grupy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Przeoczyłem możliwość wyboru, a chciałem 1  , ale 16 też dobra  Zapach metanolu już się unosi, jadymy na pełnej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
PLAYOFF WINNER 2011 
|
|
PLAYOFF WINNER 2011 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465 |
Gdzie i czy mozna sprawdzic o ktorej godz/min Tobet zmienia ofertę kursową?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|