Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 35 1 2 3 4 5 6 7 34 35
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
1 - transfer do Wisly, super pilkarz - okazuje sie, ze ma korzenie polskie - tradycyjnie, probujemy zwerbowac ... boks

2 - nie nie, czuje sie Żydem, gralem w nieoficjalnych meczach itp - chce grac dla Izraela - z Polska nie mialem kontaktu do tej pory ( caly czas Izrael walczy o awans do EURO a Wisla o awans do LM )

3- Maor "Na pewno wygramy z Grecja i powalczymy w Chorwacji i wtedy szansa gry na Euro bedzie otwarta" ... Izrael - Grecja 0-1, Chorwacja - Izrael 3-1

4- Apoel pograzyl Wisle - NIE BEDZIE LM


5- zagram dla Polski - decyzja z glebia serca

6 - Smuda "Kocham Cie Maor" Lato "Witamy Polaka w druzynie"

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063
Z Meliksonem bedzie tak samo jak z Loganem w reprze kosza.Pokazal sie na wiekszej imprezie - ME i uciekl grac do Hiszpani.Z Polski wspomina tylko wywarzane drzwi z "Atrapy" w Jeleniej Górze smile

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
a moze ktos mi powie, dlaczeog 100% polacy nie maja nic przeciwko tym polanskim itd?
przeciez oni traca miejsca...
np jodlowiec grywal w meczach w 1 skladzie,a teraz perkis go wygryzie...i co, jodlowiec jest szczesliwy?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
przecież jego matka urodziła się w polsce cool to nie jest maniek Arboleda co Polaka ni hu hu nie przypomina laugh

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Tez nie kleje, dlaczego o Meliksona akurat taka poruta jest. Matke ma Polke, to nie da sie ukryc, ze plynie w nim polska krew. A, ze nie mieszkal tutaj i mowi, ze czuje sie Izraelczykiem to chyba nic dziwnego.


Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Originally Posted by okocha
Akurat teraz jak jesteście przy temacie Maora leci w tvp hd "Cud Purymowy". Radzę obejrzeć i tak się zastanowić- gdyby się okazało, że macie korzenie żydowskie, czekał na was spadek i zmiana poglądów wpłynęła na zdobycie majątku to jak by się zmienił światopogląd??

Żyd jest Żydem i poglądy ma takie same od urodzenia.
Żeby nie było nie jestem żadnym rasistą czy szowinistą,
poprostu huj mnie strzela jak widze "nie polaków"
w tej reprze. Aktorek pytasz jak sie bede czuł podczas meczy na Euro? własnie o to chodzi że nie weim, a to powinno być święto narodowe, a szczerze wątpie że dla mnie takie będzie. Może dla Ciebie tak ale nie dla wszystkich.

swieto narodowe, nie no padlem ... blush

produkujecie sie tutaj, a i tak to nic nie zmieni, kto obecnie slucha kibiców? no wlasnie, :wyzszze sfery: pilki noznej nie licza sie z kibicami w takich sprawach, takze po co sie denerwowac ? tongue


Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Ungur z gemu na gem coraz wieksze problemy :/

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
nie tu tongue

Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
śmiać mi sie chce z tych forumowuch patriotów do rozpuku laugh
wolą polskie gówno od neapolów czy coś tam ..... laugh laugh laugh
taqa najlepiej niech w reprezentacji grają sami Polacy i niech na euro sie skompromitujemy z dorbkiem bramek 0-21 ale co tam bo my jestesmy dumni Polacy nie chcemy obcokrajowców w druzynie buahahaahah laugh

Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
krrropa jestes chyba jakims pseudo skinheadem

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by tom1802
śmiać mi sie chce z tych forumowuch patriotów do rozpuku laugh
wolą polskie gówno od neapolów czy coś tam ..... laugh laugh laugh
taqa najlepiej niech w reprezentacji grają sami Polacy i niech na euro sie skompromitujemy z dorbkiem bramek 0-21 ale co tam bo my jestesmy dumni Polacy nie chcemy obcokrajowców w druzynie buahahaahah laugh

dobrze ze takich idiotow jak Ty nie bylo podczas 2wojny swiatowej bo by juz dawno Polsi nie bylo papa

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Originally Posted by tom1802
śmiać mi sie chce z tych forumowuch patriotów do rozpuku laugh
wolą polskie gówno od neapolów czy coś tam ..... laugh laugh laugh
taqa najlepiej niech w reprezentacji grają sami Polacy i niech na euro sie skompromitujemy z dorbkiem bramek 0-21 ale co tam bo my jestesmy dumni Polacy nie chcemy obcokrajowców w druzynie buahahaahah laugh

Wole żeby przegrali 3x po 0:3 niż wyszli z grupy z tymi pseudopolaczkami.

Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Originally Posted by 19marcin08
Originally Posted by tom1802
śmiać mi sie chce z tych forumowuch patriotów do rozpuku laugh
wolą polskie gówno od neapolów czy coś tam ..... laugh laugh laugh
taqa najlepiej niech w reprezentacji grają sami Polacy i niech na euro sie skompromitujemy z dorbkiem bramek 0-21 ale co tam bo my jestesmy dumni Polacy nie chcemy obcokrajowców w druzynie buahahaahah laugh

Wole żeby przegrali 3x po 0:3 niż wyszli z grupy z tymi pseudopolaczkami.


żal

Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by tom1802
śmiać mi sie chce z tych forumowuch patriotów do rozpuku laugh
wolą polskie gówno od neapolów czy coś tam ..... laugh laugh laugh
taqa najlepiej niech w reprezentacji grają sami Polacy i niech na euro sie skompromitujemy z dorbkiem bramek 0-21 ale co tam bo my jestesmy dumni Polacy nie chcemy obcokrajowców w druzynie buahahaahah laugh

dobrze ze takich idiotow jak Ty nie bylo podczas 2wojny swiatowej bo by juz dawno Polsi nie bylo papa


powinniście się leczyć , tyle ma mdo powiedzenia puke

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Nasza repra to jest teraz prawdziwa mielonka, a jeszcze do EURO troche czasu jak na zime wyskoczy kolejny orzeszek, to dopiero bedzie.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Z czego mamy się leczyć? Z patriotyzmu? Z tego, że nie chce żeby z Orzełkiem na piersi biegał Żyd, Murzyn czy Niemiec?
Tego Cię uczą w szkole? Bo jak sądzę po Twojej pisowni jeszcze tam uczęszczasz.


Originally Posted by tom1802
śmiać mi sie chce z tych forumowuch patriotów do rozpuku laugh
wolą polskie gówno od neapolów czy coś tam ..... laugh laugh laugh
taqa najlepiej niech w reprezentacji grają sami Polacy i niech na euro sie skompromitujemy z dorbkiem bramek 0-21 ale co tam bo my jestesmy dumni Polacy nie chcemy obcokrajowców w druzynie buahahaahah laugh

Co to jest 'taqa'? Jakiś facebookowy slogan?
Mnie się np w głowie nie mieści by brać byle gówno do reprezentacji tylko dlatego by być może osiągnąć jakiś tam wynik.

Czy wg Ciebie gdyby do reprezentacji przyszedł Messi, Ronaldo czy Kaka to klaskałbyś?

Jeżeli tak to gratuluję.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by tom1802
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by tom1802
śmiać mi sie chce z tych forumowuch patriotów do rozpuku laugh
wolą polskie gówno od neapolów czy coś tam ..... laugh laugh laugh
taqa najlepiej niech w reprezentacji grają sami Polacy i niech na euro sie skompromitujemy z dorbkiem bramek 0-21 ale co tam bo my jestesmy dumni Polacy nie chcemy obcokrajowców w druzynie buahahaahah laugh

dobrze ze takich idiotow jak Ty nie bylo podczas 2wojny swiatowej bo by juz dawno Polsi nie bylo papa


powinniście się leczyć , tyle ma mdo powiedzenia puke

to po co włazisz na Polskie forum jak te "polaczki" to takie gówno ?! mad
Spadaj do swoich "neapolów" !

Dołączył: May 2003
Posty: 867
Gaduła
Gaduła
Dołączył: May 2003
Posty: 867
Originally Posted by tom1802
śmiać mi sie chce z tych forumowuch patriotów do rozpuku laugh
wolą polskie gówno od neapolów czy coś tam ..... laugh laugh laugh
taqa najlepiej niech w reprezentacji grają sami Polacy i niech na euro sie skompromitujemy z dorbkiem bramek 0-21 ale co tam bo my jestesmy dumni Polacy nie chcemy obcokrajowców w druzynie buahahaahah laugh

i tak sie skompromitujemy, tylko ze rodowici Polacy beda dalej grac a przebierancy pojda dalej swoja droga w strone zachodu papa

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Pany czuje w kosciach że wisła dzisiaj ujebi...e przestrzegam przed graniem na nią smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Originally Posted by tom1802
śmiać mi sie chce z tych forumowuch patriotów do rozpuku laugh
wolą polskie gówno od neapolów czy coś tam ..... laugh laugh laugh
taqa najlepiej niech w reprezentacji grają sami Polacy i niech na euro sie skompromitujemy z dorbkiem bramek 0-21 ale co tam bo my jestesmy dumni Polacy nie chcemy obcokrajowców w druzynie buahahaahah laugh

ciesz się że ten Kraj miał i ma takich patriotów, bo żył byś teraz w Kraju Rad, albo w Germanii.
Ale tobie to chyba by nie przeszkadzało, Neofito! ! !

Strona 5 z 35 1 2 3 4 5 6 7 34 35

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, latajaca_holenderka, rafal08, aker), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,217
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1