|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
1 - transfer do Wisly, super pilkarz - okazuje sie, ze ma korzenie polskie - tradycyjnie, probujemy zwerbowac ...  2 - nie nie, czuje sie Żydem, gralem w nieoficjalnych meczach itp - chce grac dla Izraela - z Polska nie mialem kontaktu do tej pory ( caly czas Izrael walczy o awans do EURO a Wisla o awans do LM ) 3- Maor "Na pewno wygramy z Grecja i powalczymy w Chorwacji i wtedy szansa gry na Euro bedzie otwarta" ... Izrael - Grecja 0-1, Chorwacja - Izrael 3-1 4- Apoel pograzyl Wisle - NIE BEDZIE LM 5- zagram dla Polski - decyzja z glebia serca 6 - Smuda "Kocham Cie Maor" Lato "Witamy Polaka w druzynie"
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063 |
Z Meliksonem bedzie tak samo jak z Loganem w reprze kosza.Pokazal sie na wiekszej imprezie - ME i uciekl grac do Hiszpani.Z Polski wspomina tylko wywarzane drzwi z "Atrapy" w Jeleniej Górze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
a moze ktos mi powie, dlaczeog 100% polacy nie maja nic przeciwko tym polanskim itd? przeciez oni traca miejsca... np jodlowiec grywal w meczach w 1 skladzie,a teraz perkis go wygryzie...i co, jodlowiec jest szczesliwy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
przecież jego matka urodziła się w polsce  to nie jest maniek Arboleda co Polaka ni hu hu nie przypomina 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Tez nie kleje, dlaczego o Meliksona akurat taka poruta jest. Matke ma Polke, to nie da sie ukryc, ze plynie w nim polska krew. A, ze nie mieszkal tutaj i mowi, ze czuje sie Izraelczykiem to chyba nic dziwnego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Akurat teraz jak jesteście przy temacie Maora leci w tvp hd "Cud Purymowy". Radzę obejrzeć i tak się zastanowić- gdyby się okazało, że macie korzenie żydowskie, czekał na was spadek i zmiana poglądów wpłynęła na zdobycie majątku to jak by się zmienił światopogląd?? Żyd jest Żydem i poglądy ma takie same od urodzenia. Żeby nie było nie jestem żadnym rasistą czy szowinistą, poprostu huj mnie strzela jak widze "nie polaków" w tej reprze. Aktorek pytasz jak sie bede czuł podczas meczy na Euro? własnie o to chodzi że nie weim, a to powinno być święto narodowe, a szczerze wątpie że dla mnie takie będzie. Może dla Ciebie tak ale nie dla wszystkich. swieto narodowe, nie no padlem ...  produkujecie sie tutaj, a i tak to nic nie zmieni, kto obecnie slucha kibiców? no wlasnie, :wyzszze sfery: pilki noznej nie licza sie z kibicami w takich sprawach, takze po co sie denerwowac ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Ungur z gemu na gem coraz wieksze problemy :/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
nie tu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
krrropa jestes chyba jakims pseudo skinheadem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
dobrze ze takich idiotow jak Ty nie bylo podczas 2wojny swiatowej bo by juz dawno Polsi nie bylo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Wole żeby przegrali 3x po 0:3 niż wyszli z grupy z tymi pseudopolaczkami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
Wole żeby przegrali 3x po 0:3 niż wyszli z grupy z tymi pseudopolaczkami. żal
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
dobrze ze takich idiotow jak Ty nie bylo podczas 2wojny swiatowej bo by juz dawno Polsi nie bylo  powinniście się leczyć , tyle ma mdo powiedzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Nasza repra to jest teraz prawdziwa mielonka, a jeszcze do EURO troche czasu jak na zime wyskoczy kolejny orzeszek, to dopiero bedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Z czego mamy się leczyć? Z patriotyzmu? Z tego, że nie chce żeby z Orzełkiem na piersi biegał Żyd, Murzyn czy Niemiec? Tego Cię uczą w szkole? Bo jak sądzę po Twojej pisowni jeszcze tam uczęszczasz. Co to jest 'taqa'? Jakiś facebookowy slogan? Mnie się np w głowie nie mieści by brać byle gówno do reprezentacji tylko dlatego by być może osiągnąć jakiś tam wynik. Czy wg Ciebie gdyby do reprezentacji przyszedł Messi, Ronaldo czy Kaka to klaskałbyś? Jeżeli tak to gratuluję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
dobrze ze takich idiotow jak Ty nie bylo podczas 2wojny swiatowej bo by juz dawno Polsi nie bylo  powinniście się leczyć , tyle ma mdo powiedzenia  to po co włazisz na Polskie forum jak te "polaczki" to takie gówno ?!  Spadaj do swoich "neapolów" !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 867
Gaduła
|
|
Gaduła
Dołączył: May 2003
Posty: 867 |
i tak sie skompromitujemy, tylko ze rodowici Polacy beda dalej grac a przebierancy pojda dalej swoja droga w strone zachodu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Pany czuje w kosciach że wisła dzisiaj ujebi...e przestrzegam przed graniem na nią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
ciesz się że ten Kraj miał i ma takich patriotów, bo żył byś teraz w Kraju Rad, albo w Germanii. Ale tobie to chyba by nie przeszkadzało, Neofito! ! !
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|