Komendant główny policji stwierdził, że to było nawet 30 km/h. Niebawem się okaże, że tak naprawdę to radiowóz stał w miejscu...
Oczywiście, że stał w miejscu. To ten pijany kibol biegł 100km/h i wpadł prosto na bogu ducha winny radiowóz.
Originally Posted by Wino
Niestety, monitoring miejski nie zarejstrował momentu wypadku. Zarejstrować udało mu się jednak kilkunastu nowych uczestników zajść po samym wypadku...
Naprawdę, czy to ironia?
Jeśli naprawdę tak było to tu powinien wkroczyć prokurator, a cała sprawa skandalem na cały kraj.
Niestety, monitoring miejski nie zarejstrował momentu wypadku. Zarejstrować udało mu się jednak kilkunastu nowych uczestników zajść po samym wypadku...
Naprawdę, czy to ironia?
Jeśli naprawdę tak było to tu powinien wkroczyć prokurator, a cała sprawa skandalem na cały kraj.
Przez całą noc trwały analizy miejskiego monitoringu. Prokurator Grzegorz Szklarz potwierdził informacje Radia Zachód, że na nagraniach nie ma zdjęć z tragicznego wypadku, w którym zginął 23-letni kibic.
Zidentyfikowano jednak kilkunastu kolejnych uczestników zamieszek w Zielonej Górze.
- Na podstawie zdjęć z miejskiego monitoringu policji udało się zidentyfikować kilkunastu nowych uczestników zajść - poinformował rzecznik prokuratury okręgowej w Zielonej Górze Grzegorz Szklarz.
Aha, napisałeś "uczestników zajść po samym wypadku" - co chyba błędnie odebrałem jako "chwilę po". Co oznaczałoby pewnie, że miejsce zdarzenia byłoby w bezpośredniej bliskości wypadku. (czyli do uchwycenia tą samą kamerą).
Sądząc po tym tekście to niekoniecznie tak musi być. Pewnie chodzi o późniejsze rozróby - w innych miejscach niż to gdzie był wypadek.
Masakra co za patologia, nawet na meczu 9 latków takie gówno się wkrada...
I właśnie takie gówno należy wyłapać i ukarać co do sztuki.
Ale zamiast tego rząd szedł na łatwiznę i karał WSZYSTKICH stosując odpowiedzialność zbiorową. Zamykając stadiony, uniemożliwiając kibicom wejście na mecz itp.
Winny policjant będzie niewinny, a chuliganeria znów zagra pierwsze skrzypce. Po kiego rozwalili prywatne mienie? Debile. Kolejny raz, mając argumenty w rękach, zdejmują gacie i wypinają odbyty.
Organy wladzy maja tendencje do jej naduzywania. Akcja rodzi reakcje. Zamieszki sa rodzajem samoobrony oraz proba zwrocenia uwagi publicznej na ten problem.
Byłem, widziałem. Napisałem na blogu kilka słów. Były bluzgi, były race. Rodzice jednych i drugich warci siebie. Gnijemy.
Quote
To co mnie przeraziło to wzajemna jazda rodziców jednej i drugiej drużyny. Wzajemne oskarżenia, bluzgi na forach. Kocham Legię od lat, ale do ku r wy nę dz y nie godzę się na takie wychowywanie dzieci, ani Legii, ani Polonii, ani Lecha czy WIsły. Na wszystkich meczach tego i okolicznych roczników, rodzice zachowują się jakby grali o angaż w La Lidze czy gdzieś tam. Przerost ambicji prymitywnych rodziców sprawia, że pięści się zaciskają. Jestem zwolennikiem fanatyzmu kibicowskiego, ale nie debilizmu, szczególnie w stosunku do małolatów. Zdzieranie gardła na stadionie, oprawy, piro, pozytywne emocje są piękne. Ale nie darcie ryja przez wyperfumowaną mamuśkę, żeby syn wjechał w nogi tego frajera z ekipy przeciwnej...
Prowadzenie dopingu i odpalenie kilku rac- faktycznie iście zwierzęce zachowanie. To też jest 'bandytyzm'?
Z wiadomych względów w tym przypadku nie wyszło tak wspaniale, chociaż tu i tu mamy to samo. Doping pirotechnika oflagowanie itp. W całym filmiku nie słyszałem ani jednego wulgarnego czy zaczepiającego dziecko słowa. "W warszawie nie ma polonii"? No bez jaj Oczywiscie skierowane było to do tych dziewięciolatków
W całym filmiku nie słyszałem ani jednego wulgarnego czy zaczepiającego dziecko słowa
Drę ryj na Żylecie od dawna. Podkreślam to, żebym nie był posądzony o stronniczość. Ale uwierz, że nie jedna kurwa poleciała na meczu 9latków. Z obu stron. I wg mnie to jest chore.
Rodzice Polonii i kibice są równie durni. Chore jest, że budujemy nienawiść u dzieci. Chore jest, że zamiast uczyć grać, skupiamy się na nauczaniu gniewu do małolatów. CHore, że rodzice Legionistów zrobili z tego derby miasta. Uwierz lub nie, ale dzieci (L) też ciężko przeżyły ten mecz. Dla 9latka to nic budującego.
Wysłałbym priva, ale się nie da. Preblem istnieje ale, podciąganie tematu pod problem chuliganstwa stadionowego jest dużym uproszczeniem. z mojej strony również koniec offtopa.