Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 22 1 2 5 6 7 8 9 21 22
Wino #4956417 04/10/2011 23:28
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by kkslech
Komendant główny policji stwierdził, że to było nawet 30 km/h. blush Niebawem się okaże, że tak naprawdę to radiowóz stał w miejscu...


Oczywiście, że stał w miejscu. To ten pijany kibol biegł 100km/h i wpadł prosto na bogu ducha winny radiowóz.

Originally Posted by Wino
Niestety, monitoring miejski nie zarejstrował momentu wypadku. Zarejstrować udało mu się jednak kilkunastu nowych uczestników zajść po samym wypadku...


Naprawdę, czy to ironia?

Jeśli naprawdę tak było to tu powinien wkroczyć prokurator, a cała sprawa skandalem na cały kraj.

Bonus: Unibet
Aronek #4956534 05/10/2011 00:27
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Aronek
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/zadyma-na-meczu-9-latkow-spotkanie-przerwano,1,4869743,region-wiadomosc.html

tak sie wychowuje kolejne pokolenia laugh

Bzyku #4956605 05/10/2011 01:03
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
Originally Posted by Bzyku
...

Originally Posted by Wino
Niestety, monitoring miejski nie zarejstrował momentu wypadku. Zarejstrować udało mu się jednak kilkunastu nowych uczestników zajść po samym wypadku...


Naprawdę, czy to ironia?

Jeśli naprawdę tak było to tu powinien wkroczyć prokurator, a cała sprawa skandalem na cały kraj.


Przez całą noc trwały analizy miejskiego monitoringu. Prokurator Grzegorz Szklarz potwierdził informacje Radia Zachód, że na nagraniach nie ma zdjęć z tragicznego wypadku, w którym zginął 23-letni kibic.

Zidentyfikowano jednak kilkunastu kolejnych uczestników zamieszek w Zielonej Górze.

- Na podstawie zdjęć z miejskiego monitoringu policji udało się zidentyfikować kilkunastu nowych uczestników zajść - poinformował rzecznik prokuratury okręgowej w Zielonej Górze Grzegorz Szklarz.


http://polskalokalna.pl/wiadomosci/lubuskie/zielona-gora/news/monitoring-nie-zarejestrowal-tragicznego-wypadku,1703265,3334

huge #4956625 05/10/2011 01:10
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Co Ty gadasz.... to KIBICE ..... ( żeby wyprzedzić głupie pytania to IRONIA )

Masakra co za patologia, nawet na meczu 9 latków takie gówno się wkrada...

Piostar #4956629 05/10/2011 01:12
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Aha, napisałeś "uczestników zajść po samym wypadku" - co chyba błędnie odebrałem jako "chwilę po". Co oznaczałoby pewnie, że miejsce zdarzenia byłoby w bezpośredniej bliskości wypadku. (czyli do uchwycenia tą samą kamerą).

Sądząc po tym tekście to niekoniecznie tak musi być. Pewnie chodzi o późniejsze rozróby - w innych miejscach niż to gdzie był wypadek.

hunters #4956641 05/10/2011 01:15
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by hunters
Masakra co za patologia, nawet na meczu 9 latków takie gówno się wkrada...


I właśnie takie gówno należy wyłapać i ukarać co do sztuki.

Ale zamiast tego rząd szedł na łatwiznę i karał WSZYSTKICH stosując odpowiedzialność zbiorową. Zamykając stadiony, uniemożliwiając kibicom wejście na mecz itp.


Piostar #4956726 05/10/2011 02:41
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Kolejny raz kibice sami na siebie ukręcili bata.

Winny policjant będzie niewinny, a chuliganeria znów zagra pierwsze skrzypce.
Po kiego rozwalili prywatne mienie? Debile. Kolejny raz, mając argumenty w rękach, zdejmują gacie i wypinają odbyty.

frajerstwo.

hunters #4956886 05/10/2011 05:19
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by hunters
Co Ty gadasz.... to KIBICE ..... ( żeby wyprzedzić głupie pytania to IRONIA )

Masakra co za patologia, nawet na meczu 9 latków takie gówno się wkrada...

a tak było na prawdę:


gratulacje, dalej lykaj wszystko jak dziwka sperme.

Marcel #4956898 05/10/2011 05:52
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Organy wladzy maja tendencje do jej naduzywania.
Akcja rodzi reakcje. Zamieszki sa rodzajem samoobrony oraz proba zwrocenia uwagi publicznej na ten problem.

Polecam :

Zamieszki w Słupsku (1998) [pl.wikipedia.org]


mat2000 #4957050 05/10/2011 14:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by mat2000
Originally Posted by hunters
Co Ty gadasz.... to KIBICE ..... ( żeby wyprzedzić głupie pytania to IRONIA )

Masakra co za patologia, nawet na meczu 9 latków takie gówno się wkrada...

a tak było na prawdę:


gratulacje, dalej lykaj wszystko jak dziwka sperme.


brawo! brawo! i jeszcze raz brawo! niech te dzieciaki grajace dla P. nie mysla sobie za duzo

nie ma to jak wpasc na boisko szkolne i postraszyc 9-latkow, godny przeciwnik, a moze to bylo w ramach tych slwanych akcji charytatywnych kibicow?

a i wali mnie czy tam byly race, same krzyki, ktore sa ok na zwyklym meczu, tutaj nie powinny miec miejsca.


ale brawo i jeszcze raz brawo, a na 5 latkow tez chodzicie?

Piostar #4957053 05/10/2011 14:59
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
mat2000 wiesz co? połykać sobie możesz sam swoją....

Wali mnie to co sobie myślisz o tym czy o tamtym, KIBOLSTWA i BANDZIORSTWA nigdy nie pochwalę....

Piostar #4957099 05/10/2011 15:36
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
to dzieci jeszcze jak mozna im zje...c zabawe puke

Piostar #4957119 05/10/2011 15:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A co oni tam zrobili?
Nie mam glosnikow, a nie widze, zeby wbigali na boisko czy rzucali racami?

Piostar #4957132 05/10/2011 15:59
Dołączył: Sep 2011
Posty: 27
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 27
Byłem, widziałem. Napisałem na blogu kilka słów. Były bluzgi, były race. Rodzice jednych i drugich warci siebie. Gnijemy.

Quote
To co mnie przeraziło to wzajemna jazda rodziców jednej i drugiej drużyny. Wzajemne oskarżenia, bluzgi na forach. Kocham Legię od lat, ale do ku r wy nę dz y nie godzę się na takie wychowywanie dzieci, ani Legii, ani Polonii, ani Lecha czy WIsły. Na wszystkich meczach tego i okolicznych roczników, rodzice zachowują się jakby grali o angaż w La Lidze czy gdzieś tam. Przerost ambicji prymitywnych rodziców sprawia, że pięści się zaciskają. Jestem zwolennikiem fanatyzmu kibicowskiego, ale nie debilizmu, szczególnie w stosunku do małolatów. Zdzieranie gardła na stadionie, oprawy, piro, pozytywne emocje są piękne. Ale nie darcie ryja przez wyperfumowaną mamuśkę, żeby syn wjechał w nogi tego frajera z ekipy przeciwnej...


seneka1 #4957151 05/10/2011 16:03
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Prowadzenie dopingu i odpalenie kilku rac- faktycznie iście zwierzęce zachowanie. To też jest 'bandytyzm'?


Z wiadomych względów w tym przypadku nie wyszło tak wspaniale, chociaż tu i tu mamy to samo. Doping pirotechnika oflagowanie itp. W całym filmiku nie słyszałem ani jednego wulgarnego czy zaczepiającego dziecko słowa.
"W warszawie nie ma polonii"? No bez jaj laugh Oczywiscie skierowane było to do tych dziewięciolatków laugh

lupus #4957166 05/10/2011 16:09
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by lupus
A co oni tam zrobili?
Nie mam glosnikow, a nie widze, zeby wbigali na boisko czy rzucali racami?

Ażeby laugh
Po odpaleniu ok 4 rac jakiś trener polonistów każe im schodzić z boiska i na tym mecz się kończy(to nie sędzia przerwał spotkanie).

Porównajcie to z wypocinami pismarzyny z ŻW. I z fota która wstawili.

mat2000 #4957175 05/10/2011 16:11
Dołączył: Sep 2011
Posty: 27
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 27
Originally Posted by mat2000
W całym filmiku nie słyszałem ani jednego wulgarnego czy zaczepiającego dziecko słowa

Drę ryj na Żylecie od dawna. Podkreślam to, żebym nie był posądzony o stronniczość. Ale uwierz, że nie jedna kurwa poleciała na meczu 9latków. Z obu stron. I wg mnie to jest chore.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by numerosiete
Originally Posted by mat2000
W całym filmiku nie słyszałem ani jednego wulgarnego czy zaczepiającego dziecko słowa
Ale uwierz, że nie jedna kurwa poleciała na meczu 9latków. Z obu stron. I wg mnie to jest chore.

Czy były zarzucane z młyna?

Piostar #4957207 05/10/2011 16:16
Dołączył: Sep 2011
Posty: 27
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 27
Głupawa ironia.

Rodzice Polonii i kibice są równie durni. Chore jest, że budujemy nienawiść u dzieci. Chore jest, że zamiast uczyć grać, skupiamy się na nauczaniu gniewu do małolatów. CHore, że rodzice Legionistów zrobili z tego derby miasta. Uwierz lub nie, ale dzieci (L) też ciężko przeżyły ten mecz. Dla 9latka to nic budującego.

EOT.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
to nie ironia wink

Wysłałbym priva, ale się nie da.
Preblem istnieje ale, podciąganie tematu pod problem chuliganstwa stadionowego jest dużym uproszczeniem.
z mojej strony również koniec offtopa.

Strona 7 z 22 1 2 5 6 7 8 9 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, bukma, rymoholik), 2,525 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,306
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1