Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 23 1 2 6 7 8 9 10 22 23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
jeżeli chodzi o Warriora to zakończenie mogłoby być lepsze smile

...wracam do świata Satr Treka i Battlestar Galactica smile

----
nie spojlerujemy

Last edited by Goget; 17/12/2011 19:56.
Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2010
Posty: 110
member
member
Dołączył: Apr 2010
Posty: 110
Cześć!.Nawet dość ciekawy serial leci e telewizji,pt.Głęboka woda, pokazane jest samo życie.Kłopoty,brak pracy i pieniędzy, uzależnienia.Warto oglądać

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Poszukuję stronki, gdzie znalazłbym informacje o premierach na dvd poszczególnych filmów (najlepiej - premiera światowa i polska)
Zna ktoś?

Pytanie drugie - "Skóra, w której żyję" kiedy będzie premiera na dvd? wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Premiera światowa - 9 marca 2012
Premiera polska - 23 marca 2012

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by Danielsan
Poszukuję stronki, gdzie znalazłbym informacje o premierach na dvd poszczególnych filmów (najlepiej - premiera światowa i polska)
Zna ktoś?

Pytanie drugie - "Skóra, w której żyję" kiedy będzie premiera na dvd? wink
http://release24.pl/strona/premiery

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
drive

musze dodac swoja ocene. mialem ogladaC z lafirynda ale usnela biedna. niech nie zaluje. jakis taki pseldo romantyczno-brutalny. romantyzm bohatera mnie powalal. zamist ja wydymac to zachowywal sie jak pedofil. nie wciagnal mnie swiat gansterki la. maz tej laski tez jakis cipowaty. a sceny z mlotkami i innymi narzedziami do mordowania jak " z teksanskiej masakry". ja tam nie polecam wogole.


cos mocnego i w temacie to: payback (godzina zemsty)

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Nazwa użytkownika nie jest chyba zbiegiem okoliczności ? smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
co do warrior

dla mnie kozak dramat. naprawde aktorzy zgrali tam rewalacyjnie i sam scenariusz i koncowka niczego nie psuja. kto chce sie pyczepic zawsze cos znajdzie. ale prosze o alternatywne zakonczenie tego filmu? tommy mial go zabic na ringu?? ja tam odbieram ten obraz jak naprawde wierne zachowania miedzy ludzkie, gdzie w pewnych sprawach sam bym sie zachowal tak samo. zona nie akceptujaca sposobu zarabiania kasy przez meza (scena z telefonem i w kiblu).
treneiro brendana (fajnie jak przyszedl do niego i myslal ze ma mu kase pozyczyc). stary alkoholik ktory sie nawrocil. dyrektor i cala jego klasa tez nie sa jakos nachalni w swojej radosci. a tommy to taki wlasnie warrior, mieso ktore sie wysyla na pierwsza linie ognia. dla mnie jak najbardziej gorny polap kina

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Originally Posted by Jakubosiu
Nazwa użytkownika nie jest chyba zbiegiem okoliczności ? smile
smile
hehe nie podobal mi sie ten film wogole

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Originally Posted by czubek
pulap

ech jakos mnie to razi

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by czubek
co do warrior

dla mnie kozak dramat. naprawde aktorzy zgrali tam rewalacyjnie i sam scenariusz i koncowka niczego nie psuja. kto chce sie pyczepic zawsze cos znajdzie. ale prosze o alternatywne zakonczenie tego filmu? tommy mial go zabic na ringu?? ja tam odbieram ten obraz jak naprawde wierne zachowania miedzy ludzkie, gdzie w pewnych sprawach sam bym sie zachowal tak samo. zona nie akceptujaca sposobu zarabiania kasy przez meza (scena z telefonem i w kiblu).
treneiro brendana (fajnie jak przyszedl do niego i myslal ze ma mu kase pozyczyc). stary alkoholik ktory sie nawrocil. dyrektor i cala jego klasa tez nie sa jakos nachalni w swojej radosci. a tommy to taki wlasnie warrior, mieso ktore sie wysyla na pierwsza linie ognia. dla mnie jak najbardziej gorny polap kina

troche pospoilerowales to ja tez dodam coś wiecej
SPOILER !!!!

co do niescislosci ktore mnie najbardziej razily to ze leszcz ktory nie miescil sie w pierwszej 500-tce UFC po dluzszej przerwie nagle wraca i rozpierdala jakiegos kozaka z Rosji, juz niewazne czy przez dzwignie czy nie przez dzwignie - niewazne jak silna motywacja w zyciu nie wygralby trzech walk na jakims debesciackim turnieju, bez jaj.
Tak samo Tommy, przeciez z tego jak go pokazuja to brata powinien zniszczyc w 15 sek tak samo jak pozostalych, zwlaszcza ze motywacja tez jest smile
no i jakim cudem pozwolili im startowac w tym turnieju to kolejna bajeczka.
No i w pelni zgadzam sie z jednym z komentarzy z filmwebu, upchneli wszystko co musi byc w takim filmie, nieco na sile :
kozacki wojownik ze Wschodu, motyw armii w Iraku, bohaterstwo i dezercja, watek milosny, nawrocony ojciec alkoholik, nienawisc pomiedzy rodzenstwem i ojcem, itp itd,
teraz najwazniejsze - tak naprawde to film mi sie bardzo podobal !!! uwielbiam taką tematykę zwlaszcza ze jest jej na lekarstwo, wszystko powyzsze to jedynie czepianie się dlaczego nie uwazam filmu za arcydzielo tylko daje mu solidne 8,5/10 szkoda tych drobnych niedoróbek bo byłoby Arcydzielo w swoim gatunku smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
SPOILER

co do zakonczenia to chodzi chyba o to, ze tu go wlasciwie nie bylo tongue zakonczenie to zakonczenie, w tym przypadku byl po prostu koniec filmu. Bo niby wiemy ze jeden pojdzie siedziec, drugi wygral kase i oplaci kredyt, ale bedzie dalej nauczycielem? Tommy tak po prostu pozwoli sie wsadzic do wiezienia? co z ojcem, wroci do domu i kolejne 1000 dni trzezwosci?

Liczylem ze sie chociaz podziela kasa, jeden wyjdzie na prosta a drugi pomoze wdowie po kumplu z wojska a tu.. napisy koncowe laugh

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Jakie filmy wyprodukowane w tym roku polecacie do sciagniecia na swieta?

gatunki;
komedie/akcje/sensacje

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by Experto
Jakie filmy wyprodukowane w tym roku polecacie do sciagniecia na swieta?

gatunki;
komedie/akcje/sensacje

Rampart, Tinker Tailor Soldier Spy, Devil's Double, Killer Elite, Kill the Irishman,Uwikłanie, Catch 44, Limitless, Elephant White, Unknown, J.Edgar, Sherlock Holmes A Game of Shadows - z tych dwóch są tylko wersje kinowe

Szkoda, że zamykasz się tak czasowo, bo mógłbym polecić kilka starszych tytułów

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Tinker Tailor Soldier Spy - nie mieści się w podanych gatunkach: komedie, akcje, sensacje.
W opisie filmu widnieje: "dwugodzinny orgazm" (Filmweb) ale chyba orgazm flegmatyka. Sporo osób na sali spało, część wyszła.
Niemniej jednak to jeden z lepszych filmów szpiegowskich jakie widziałem...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Sala Samobójców - zdecydowanie polecam, ciekawy temat, fajnie zagrane, troszkę naciągane, ale jednak jak na polskie kino to wysokie standardy. Mozna sie poprzyczepiać, ale na pewno warto zobaczyć imo.
Długo zwlekałem z obejrzeniem, ale sie nie zawiodłem, do tego swietnie dobrana muzyka.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
A ja polecam Ballade o Januszku laugh
mała próbka

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
6. sezon Dextera musze przyznac, ze jeden z lepszych. a koncówka...tylko czekac na 7. sezon

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
no ja na razie obejrzalem do 4-ego odcinka i jestem zawiedziony... rozkreca sie to lepiej w tym ostatnim sezonie pozniej czy nie bardzo tylko prosze bez spoilerów...

Strona 8 z 23 1 2 6 7 8 9 10 22 23

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, Lukasz111, betowiec, forty, kamel, latajaca_holenderka), 954 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,184
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1