|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
rozkreca sie w polowie sezonu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
no ja na razie obejrzalem do 4-ego odcinka i jestem zawiedziony... rozkreca sie to lepiej w tym ostatnim sezonie pozniej czy nie bardzo tylko prosze bez spoilerów... Moim zdaniem im dalej tym gorzej  Początek jeszcze był niezły, ale potem się popsuło. Przewidywalny i momentami głupi sezon. Ostatnie pięć minut 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
no ja na razie obejrzalem do 4-ego odcinka i jestem zawiedziony... rozkreca sie to lepiej w tym ostatnim sezonie pozniej czy nie bardzo tylko prosze bez spoilerów... Moim zdaniem im dalej tym gorzej  Początek jeszcze był niezły, ale potem się popsuło. Przewidywalny i momentami głupi sezon. Ostatnie pięć minut  dla mnie zakonczenie ostatniego odcinka przewisywalne, jakos mnie nie powalil na kolana ten sezon
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Jak dla mnie rowniez spoko, ogladalem jakis czas temu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
A ja ze swojej strony polecam Tropa de Elite. Są dwie części. Ciekawy film o brazylijskiej policji i korupcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562 |
Z racji tego, że jestem "na bieżąco" z większością popularnych seriali - niektóre "na bieżąco" gdyż oglądane gdy tylko pojawi się następny odcinek , reszta "na bieżąco" ponieważ po paru odcinkach sobie odpuściłem :],zacząłem oglądać serial "Homeland" no i powiem podoba mi się , naprawde dobry. Na chwile obecną obejrzałem tylko 2 odcinki ale zapowiada się interesująco. W skrócie główny bohater zostaje uwolniony z rąk terrorystów po 8 latach niewoli do domu wraca w glorii bohatera. Agentka CIA z sekcji do walki z terroryzmem ma co do jego szczęśliwego uwolnienia swoje przekonania ... więcej nie będe pisał ażeby nie psuć zabawy.Dodam jeszcze , że głównego bohatera gra Damian Lewis z serialu "Life" ten serial skończył się po 2 sezonach w sumie nie wiem czemu bo obejrzałem wszystkie odcinki i wrażenia miałem pozytywne ( w sumie co kogo obchodzą moje wrażenia, za mała oglądalność i tyle ). Mam nadzieje ,że "Homeland" się rozkręci na dobre i nie zdejmą go po 1 sezonie . Z tego co wyczytałem na filmwebie jest kontynuacja ( czyli 2 sezon ) pierwszy sezon ma 12 odcinków , każdy z nich to około 50 minut. P.s. podobno Ryśka z "Klanu" mają uśmiercić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
Z racji tego, że jestem "na bieżąco" z większością popularnych seriali - niektóre "na bieżąco" gdyż oglądane gdy tylko pojawi się następny odcinek , reszta "na bieżąco" ponieważ po paru odcinkach sobie odpuściłem :],zacząłem oglądać serial "Homeland" no i powiem podoba mi się , naprawde dobry. Na chwile obecną obejrzałem tylko 2 odcinki ale zapowiada się interesująco. W skrócie główny bohater zostaje uwolniony z rąk terrorystów po 8 latach niewoli do domu wraca w glorii bohatera. Agentka CIA z sekcji do walki z terroryzmem ma co do jego szczęśliwego uwolnienia swoje przekonania ... więcej nie będe pisał ażeby nie psuć zabawy.Dodam jeszcze , że głównego bohatera gra Damian Lewis z serialu "Life" ten serial skończył się po 2 sezonach w sumie nie wiem czemu bo obejrzałem wszystkie odcinki i wrażenia miałem pozytywne ( w sumie co kogo obchodzą moje wrażenia, za mała oglądalność i tyle ). Mam nadzieje ,że "Homeland" się rozkręci na dobre i nie zdejmą go po 1 sezonie . Z tego co wyczytałem na filmwebie jest kontynuacja ( czyli 2 sezon ) pierwszy sezon ma 12 odcinków , każdy z nich to około 50 minut. P.s. podobno Ryśka z "Klanu" mają uśmiercić  o kur sprawdzilem i faktycznie http://www.se.pl/rysiek-z-klanu-nie-zyje,109474/ nastapi to w lutym nie no to juz przesada, moja najlepsza postac w serialu tak samo bylo z Hania Mostowiak od jej smierci przestalem ogladac M jak milosc  masakra [*]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Mam nadzieje ,że "Homeland" się rozkręci na dobre i nie zdejmą go po 1 sezonie . Z tego co wyczytałem na filmwebie jest kontynuacja ( czyli 2 sezon ) pierwszy sezon ma 12 odcinków , każdy z nich to około 50 minut. Ja trochę żałuję, że jednak będzie drugi sezon , oby nie ciągnęli serialu w nieskończoność, mogliśmy dostać fajną historię rozpisaną na 12 odcinków. Z racji tego, że wiadomo było że będzie kontynuacja , zakończenie pierwszego i tak nie było najgorsze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Mam nadzieje ,że "Homeland" się rozkręci na dobre i nie zdejmą go po 1 sezonie . Z tego co wyczytałem na filmwebie jest kontynuacja ( czyli 2 sezon ) pierwszy sezon ma 12 odcinków , każdy z nich to około 50 minut. Ja trochę żałuję, że jednak będzie drugi sezon , oby nie ciągnęli serialu w nieskończoność, mogliśmy dostać fajną historię rozpisaną na 12 odcinków. Z racji tego, że wiadomo było że będzie kontynuacja , zakończenie pierwszego i tak nie było najgorsze. Są jeszcze inne tego typu seriale? Wywiad, Araby, intrygi..? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
wwwujek - Sleeper Cell pozycja obowiązkowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
wwwujek - Sleeper Cell pozycja obowiązkowa Właśnie czytam.. O to chodzi!  Coś jeszcze z takiego klimatu..? Flashforward mi brakuje, to mi się bardzo podobało..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Mam nadzieje ,że "Homeland" się rozkręci na dobre i nie zdejmą go po 1 sezonie . Z tego co wyczytałem na filmwebie jest kontynuacja ( czyli 2 sezon ) pierwszy sezon ma 12 odcinków , każdy z nich to około 50 minut. Ja trochę żałuję, że jednak będzie drugi sezon , oby nie ciągnęli serialu w nieskończoność, mogliśmy dostać fajną historię rozpisaną na 12 odcinków. Z racji tego, że wiadomo było że będzie kontynuacja , zakończenie pierwszego i tak nie było najgorsze. zgadzam sie serial naprawde super no i gdyby nie zgoda na drugi sezon to pewnie w 12 odcinku byloby inaczej  ale polecam naprawde dobry serial
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Mam nadzieje ,że "Homeland" się rozkręci na dobre i nie zdejmą go po 1 sezonie . Z tego co wyczytałem na filmwebie jest kontynuacja ( czyli 2 sezon ) pierwszy sezon ma 12 odcinków , każdy z nich to około 50 minut. Ja trochę żałuję, że jednak będzie drugi sezon , oby nie ciągnęli serialu w nieskończoność, mogliśmy dostać fajną historię rozpisaną na 12 odcinków. Z racji tego, że wiadomo było że będzie kontynuacja , zakończenie pierwszego i tak nie było najgorsze. zgadzam sie serial naprawde super no i gdyby nie zgoda na drugi sezon to pewnie w 12 odcinku byloby inaczej  ale polecam naprawde dobry serial ja tam zawiedziony jestem po znakomitym początku serialu końcówka kompletnie skopana zobaczymy co wymyślą w drugim sezonie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
jak ktoś lubi ostre filmy to ten polecam http://www.filmweb.pl/film/Mord+w+kawa%C5%82kach-2004-211514  chyba bardziej odkręcony od nieodwracalne
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130 |
Coś świątecznego poza hitami w stylu "Kevin..."? :-) Może być typowo familijny :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
"zły mikołaj" z tego co pamietam byl dobry
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Coś świątecznego poza hitami w stylu "Kevin..."? :-) Może być typowo familijny :-) To wspaniałe życie z James Stewartem - dla Amerykanów jest tym czym dla nas Kevin  poza tym klasyka: Znachor, Trylogia Sienkiewicza, Trylogia Chęcińskiego,
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Coś świątecznego poza hitami w stylu "Kevin..."? :-) Może być typowo familijny :-) Family Man - z N.Cage
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|