|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Najwyzszy w sieci kurs na remis Realu Madryt (7.80) maja. Dla porownania pinnacle tylko 6.88 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Daj spokój, nie moge zagrać typu, którego jeszcze nie zagrałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
nie odjęło kasy po zagranym zakładzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2011
Posty: 15 |
przestańcie pisać głupie posty...większość tych postów jest niepotrzebna i robicie tylko burdel. Piszcie tylko konkretne posty!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486 |
Ja bym się chętnie poświęcił i wpłacił te 50 funciaków ale,,, czy tam można wpłacać przez moneybookers bo są tylko wpłaty visa via skrill, mastecard via skrill i trzecia jakaś karta, a kartą tego nie zrobię. Druga sprawa. Zarejestrowałem się, zrezygnowałem z 10 funtowej promocji i teraz chyba wg regulaminu 100% promocji powinienem dostać jakiś kod promocji na email ale nic mi nie przyszło od nich. Wy dostaliście coś emailem nie licząć info o tych 10 funtach? Dokładnie tak, potrzeba śmiałka. kytóry przetestuje system wpłat i oczywiście WYPŁAT. Ja gram za 1 euro i przechodzi mam na koncie teraz 12, ale z powodu limitu 5 euro, cięzko bedzie przetrasportować to gdzie indziej. Zawsze może sie uzbierać wiecej w dobet i z powodu tego limitu, jednokrotna permutacja nie pomoże. Musi być akurat w tym przypadku system wypłat. Widzę ze maja Skrilla, Netelera wiec moze jednak sa WYPŁATY. Jak ktoś się zdecyduje ( w koncu to jest to 50 euro) to niech cos podpowie. Według mnie nie będzie masówki prze ten limit, wię może przełkną wypłaty dla Polaków , che, che.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2011
Posty: 15 |
pisalem do nich mail, za pomoca formularza na stronie - w ogole nie odpisuja (3dni temu). czy ktos ma do nich mail? albo moze komus odpisali?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
hehe, chyba sie zawineli, bo stronka nie dziala. Ktos ma podobnie?
Internal Application Error
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
hehe, chyba sie zawineli, bo stronka nie dziala. Ktos ma podobnie?
Internal Application Error działa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
Przecież ten buk to scam z regulaminem skopiowanym z bwina.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
i co znalazł się jakiś śmiałek? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
i co znalazł się jakiś śmiałek?  wplacilem 50 gbp, bo ugralem tam piec dych a jeszcze 4 zaklady otwarte mam  Tak wogole to powinno byc wiecej, ale napisali mi po ostatnim trafionym meczu (remis villareal - barcelona  ) "Winnings limited by Signup Bonus10"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
No z ND nie dało się więcej ugrać niż 50, wszystkie zakłady ponad raczej przepadają, sam od 2t mam limited na dwóch wygranych ale depo jeszcze nie wpłacałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2011
Posty: 25 |
Wysłałem pytanie jak wypłacic bonus, dpowiedzieli po tygodniu:
"We will answer for your question if you send proof of ID"
Nie znam angielskiego, co to znaczy? mam wpłacic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2009
Posty: 343 |
odpowiedza na pytanie jesli wyslesz zdjecie dowodu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Customer Service: [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
To co do nich napisales jak nie znasz angielskiego?  Odpisali Ci w wolnym tlumaczeniu - zebys wyslal im skan dowodu i wtedy beda z toba gadac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Pewnie BONUS - WITHDRAWAL  Swoja droga cwane Mexyki, zalozyli buka i zdobeda ladna baze + pewnie niektorzy frajerzy wysla ID
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
poki co sie nie dowiemy co i jak, bo umoczylem pierwszy zaklad...
"Dear user,
We are really sorry to communicate that you lost the right to keep your account eligible to win the bonus of the signup promotion.
As stated on the conditions you agreed on subscribing the promotion, only the first deposit count toward meeting the rollover conditions for this promotion. The rollover must be completed with the first deposit and further deposits are not valid for this promotion.
We really hope you will be able to take advantage of our promotions in our near future!
Keep betting & keep winning!
Kind regards,
Dobet - Your online sport betting website Department of Marketing & Promotions"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870 |
ktoś coś od nich wypłacił? czy mieliście wjazd latynosów w sombrero? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
ktoś coś od nich wypłacił? czy mieliście wjazd latynosów w sombrero?  ja wyplacalem. na samym poczatku. wyplata dosyc szybka z tego co pamietam na moneybookers, ale wczesniej musialem na stronie zrobic "upload" prawka. hehe, wjazdu na chate poki co nie ma 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|