Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
szuwi1 #5164685 22/01/2012 20:32
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Najwyzszy w sieci kurs na remis Realu Madryt (7.80) maja. Dla porownania pinnacle tylko 6.88 smile

Bonus: Unibet
szuwi1 #5166321 23/01/2012 06:18
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Daj spokój, nie moge zagrać typu, którego jeszcze nie zagrałem laugh

szuwi1 #5166324 23/01/2012 06:20
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
nie odjęło kasy po zagranym zakładzie laugh

szuwi1 #5166929 23/01/2012 19:40
Dołączył: Sep 2011
Posty: 15
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 15
przestańcie pisać głupie posty...większość tych postów jest niepotrzebna i robicie tylko burdel. Piszcie tylko konkretne posty!

terkin #5166997 23/01/2012 20:13
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
Originally Posted by terkin
Ja bym się chętnie poświęcił i wpłacił te 50 funciaków ale,,, czy tam można wpłacać przez moneybookers bo są tylko wpłaty visa via skrill, mastecard via skrill i trzecia jakaś karta, a kartą tego nie zrobię.
Druga sprawa. Zarejestrowałem się, zrezygnowałem z 10 funtowej promocji i teraz chyba wg regulaminu 100% promocji powinienem dostać jakiś kod promocji na email ale nic mi nie przyszło od nich. Wy dostaliście coś emailem nie licząć info o tych 10 funtach?

Dokładnie tak, potrzeba śmiałka. kytóry przetestuje system wpłat i oczywiście WYPŁAT. Ja gram za 1 euro i przechodzi mam na koncie teraz 12, ale z powodu limitu 5 euro, cięzko bedzie przetrasportować to gdzie indziej. Zawsze może sie uzbierać wiecej w dobet i z powodu tego limitu, jednokrotna permutacja nie pomoże. Musi być akurat w tym przypadku system wypłat. Widzę ze maja Skrilla, Netelera wiec moze jednak sa WYPŁATY. Jak ktoś się zdecyduje ( w koncu to jest to 50 euro) to niech cos podpowie. Według mnie nie będzie masówki prze ten limit, wię może przełkną wypłaty dla Polaków , che, che.

szuwi1 #5170199 25/01/2012 02:57
Dołączył: Sep 2011
Posty: 15
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 15
pisalem do nich mail, za pomoca formularza na stronie - w ogole nie odpisuja (3dni temu). czy ktos ma do nich mail? albo moze komus odpisali?

szuwi1 #5181724 30/01/2012 16:49
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
hehe, chyba sie zawineli, bo stronka nie dziala. Ktos ma podobnie?

Internal Application Error

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Originally Posted by mini-cab_driver
hehe, chyba sie zawineli, bo stronka nie dziala. Ktos ma podobnie?

Internal Application Error

działa

szuwi1 #5181741 30/01/2012 17:27
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
Przecież ten buk to scam z regulaminem skopiowanym z bwina.

szuwi1 #5181776 30/01/2012 18:35
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
i co znalazł się jakiś śmiałek? grin

royalflush #5182125 31/01/2012 00:07
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Originally Posted by royalflush
i co znalazł się jakiś śmiałek? grin


wplacilem 50 gbp, bo ugralem tam piec dych a jeszcze 4 zaklady otwarte mam smile

Tak wogole to powinno byc wiecej, ale napisali mi po ostatnim trafionym meczu (remis villareal - barcelona smile ) "Winnings limited by Signup Bonus10"

szuwi1 #5182159 31/01/2012 00:17
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
No z ND nie dało się więcej ugrać niż 50, wszystkie zakłady ponad raczej przepadają, sam od 2t mam limited na dwóch wygranych ale depo jeszcze nie wpłacałem.

szuwi1 #5182189 31/01/2012 00:28
Dołączył: Aug 2011
Posty: 25
F
newbie
newbie
F Offline
Dołączył: Aug 2011
Posty: 25
Wysłałem pytanie jak wypłacic bonus, dpowiedzieli po tygodniu:

"We will answer for your question if you send proof of ID"

Nie znam angielskiego, co to znaczy? mam wpłacic?

szuwi1 #5182209 31/01/2012 00:35
Dołączył: Jul 2009
Posty: 343
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 343
odpowiedza na pytanie jesli wyslesz zdjecie dowodu

connor #5182212 31/01/2012 00:36
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Customer Service:

[Linked Image]

szuwi1 #5182214 31/01/2012 00:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
To co do nich napisales jak nie znasz angielskiego? wink
Odpisali Ci w wolnym tlumaczeniu - zebys wyslal im skan dowodu i wtedy beda z toba gadac smile

szuwi1 #5182218 31/01/2012 00:39
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Pewnie BONUS - WITHDRAWAL laugh

Swoja droga cwane Mexyki, zalozyli buka i zdobeda ladna baze + pewnie niektorzy frajerzy wysla ID

szuwi1 #5182689 31/01/2012 04:20
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
poki co sie nie dowiemy co i jak, bo umoczylem pierwszy zaklad...

"Dear user,



We are really sorry to communicate that you lost the right to keep your account eligible to win the bonus of the signup promotion.



As stated on the conditions you agreed on subscribing the promotion, only the first deposit count toward meeting the rollover conditions for this promotion. The rollover must be completed with the first deposit and further deposits are not valid for this promotion.



We really hope you will be able to take advantage of our promotions in our near future!



Keep betting & keep winning!



Kind regards,



Dobet - Your online sport betting website
Department of Marketing & Promotions"

szuwi1 #5337932 05/05/2012 00:13
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
ktoś coś od nich wypłacił? czy mieliście wjazd latynosów w sombrero? smile

szery #5342238 07/05/2012 19:09
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Originally Posted by szery
ktoś coś od nich wypłacił? czy mieliście wjazd latynosów w sombrero? smile


ja wyplacalem. na samym poczatku. wyplata dosyc szybka z tego co pamietam na moneybookers, ale wczesniej musialem na stronie zrobic "upload" prawka. hehe, wjazdu na chate poki co nie ma smile

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, rymoholik, betowiec, forty, aker, Akhu, alfa, 11kera11, Sensei, bukma, burbon), 2,654 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,006
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1