|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Oni sobie sami ściągną jak coś pojawi się na koncie lub już ściągnęli jeśli coś było:) no na koncie są środki ale nie zauważyłem na razie braków... dzięki za odpowiedź. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Ma ktos jakis kontakt do usera Bombel ? Jakis czas temu rozmawialismy o korkach ktorymi byl zainteresowany ale kontakt sie urwal i nie wiem co dalej  Na forum nie udzielal sie od 15 marca, jakby ktos mogl mu podsunac ten temat to bede wdzieczny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Do ludzi z Krakowa: Potrzebuję znajomego lekarza, który za odpowiednią opłatą wypisze mi zaświadczenie, które potrzebuję bez zbędnego pierdolenia. Chciałem to załatwić uczciwie, ale wszyscy lekarze twierdzą (medycyna pracy, medycyna sportowa) że nie mają uprawnień do wypisania zaświadczenia o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu sędziego tenisowego. A w mailu od kolegium sędziów dostałem informację, że może to wypisać każdy. Byłem u 5 różnych lekarzy i każdy twierdzi, że nie ma uprawnień, no qrwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Do ludzi z Krakowa: Potrzebuję znajomego lekarza, który za odpowiednią opłatą wypisze mi zaświadczenie, które potrzebuję bez zbędnego pierdolenia. Chciałem to załatwić uczciwie, ale wszyscy lekarze twierdzą (medycyna pracy, medycyna sportowa) że nie mają uprawnień do wypisania zaświadczenia o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu sędziego tenisowego. A w mailu od kolegium sędziów dostałem informację, że może to wypisać każdy. Byłem u 5 różnych lekarzy i każdy twierdzi, że nie ma uprawnień, no qrwa  @Artek: proponuje zmienić lekarza rodzinnego(chyba wypełniasz jeden wniosek), który rezyduje w okolicach Twojego akademika. Z zaświadczeniem nie powinno być żadnego problemu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
o tym to ja mogę pomyśleć później, teraz potrzebuję tego zaświadczenia do piątku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
o tym to ja mogę pomyśleć później, teraz potrzebuję tego zaświadczenia do piątku... przecież załatwisz to w jeden dzień, włącznie z rejestracją do nowego lekarza rodzinnego i zaświadczeniem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Moze ktos sie zna na takich rzeczach. Otoz mam sluchawki, chcialem sprawdzic czy sa dobrze zrobione kabelki (tzn. byly kiedys lutowane w srodku).
No i odpalilem NV MIXER (czyli cos od karty dzwiekowej), byly tam takich pare suwakow od lewego, prawego glosnika, subwoofera itd itp.
Sluchawki sa 2.1 wiec wszystko oprocz lewego/prawego wylaczylem.
Zjechalem na maxa w dol tylko LEWYM suwakiem- slysze glos w prawej sluchawce ale slysze tez w lewej(nieco ciszej ale slychac). Zjezdzajac w dol tylko PRAWYM- slysze glos w lewej ale slysze tez w prawej (nieco ciszej ale slychac). Zjezdzajac w dol lewym i prawym wiadomo - nie slychac nic. Pytanie brzmi czy to normalne ? Chodzi o to, ze sa to sluchawki do grania pod xboxa i zalezy na tym aby bylo wszystko tak jak nalezy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Oni sobie sami ściągną jak coś pojawi się na koncie lub już ściągnęli jeśli coś było:) no na koncie są środki ale nie zauważyłem na razie braków... dzięki za odpowiedź. pozdro Poniżej pewnej kwoty nie mogą sami ściągać. Najlepiej skontaktuj się z nadawcą pisma i umów się na sposób zapłaty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Oni sobie sami ściągną jak coś pojawi się na koncie lub już ściągnęli jeśli coś było:) no na koncie są środki ale nie zauważyłem na razie braków... dzięki za odpowiedź. pozdro Poniżej pewnej kwoty nie mogą sami ściągać. Najlepiej skontaktuj się z nadawcą pisma i umów się na sposób zapłaty. dobra tak zrobie, będzienajlepiej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Panowie jakie polecacie konto bankowe. Tak by można przez internet przelewać kasę np do Tobetu czy bet 365. Oczywiście najlepiej by nie pobierali dużych opłat za prowadzenie konta i za przelewy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
mbank, nie wiem czy nie ma teraz jakis nagrod za polecenie wiec jakbys chcial otwierac to daj znac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Panowie jest wielka prośba  dziś o 23.35 na Tv 4 idzie film pt. uraz w reżyserii Daria Argento. Czy miałby ktoś możliwość nagrać mi ten film i później przegrać na nośnik ? odwdzięcze się stukrotnie  bardzo mi na tym zależy :-) jest jakaś szansa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Witam,
leciał ktoś może z Poznania do Pragi autem? Potrzebuję porady odnośnie wyboru trasy. Czy jest sens walić na Niemcy i stamtąd autostradami (+100km w jedną stronę), czy śmiało można lecieć na Zieloną Górę-Zgorzelec-Liberec-Praga?
PS. będę jechał osobówką, w środę z samego rana
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
witam
czy ja jako firma moge wziąść na staż 2 osoby z urzedu pracy w dwóch róznych miesiacach w tym samym roku ?? powiedzmy ze jednego chce w maju a drugiego w czerwcu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Panowie gdzie takie coś mogę załatwić ??
1)Scan Pełnomocnictwa(Upoważnienia) wypisane ręcznie,niebieskim kolorem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991 |
Witam, trafiło mi sie do Londynu, chcialem cos postawic, najblizej mam ladbrokesa, z tym ze nie moge sie polapac jak stawiac tam. W naszym totomixie np. jest pelna tablica z kazdą dyscyplina sportu, z numerkami zdarzen, opcjami zwyciestwo-remis-porazka, under/over, itp itd. W ladbrokesie natomiast są karty ze zdarzenienia, niewiele tego, tylko duze ligi, tylko pilka nozna i podzial kart na 1X2, under/over. Czy mozna postawic taki "polski" kupon z roznymi zdarzeniami, jak np. kilka zdarzen 1x2, kilka under/over itp.? Z gory dzieki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160 |
Witam, trafiło mi sie do Londynu, chcialem cos postawic, najblizej mam ladbrokesa, z tym ze nie moge sie polapac jak stawiac tam. W naszym totomixie np. jest pelna tablica z kazdą dyscyplina sportu, z numerkami zdarzen, opcjami zwyciestwo-remis-porazka, under/over, itp itd. W ladbrokesie natomiast są karty ze zdarzenienia, niewiele tego, tylko duze ligi, tylko pilka nozna i podzial kart na 1X2, under/over. Czy mozna postawic taki "polski" kupon z roznymi zdarzeniami, jak np. kilka zdarzen 1x2, kilka under/over itp.? Z gory dzieki za pomoc Można. Musisz tylko podejść do gościa, który obsługuje punkt i poprosić o ofertę jaka cie interesuje. On ci to powinien bez problemu wydrukowac. Ja tak bynajmniej mialem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940 |
Witam, czy jest coś takiego jak 'czytnik blogów'? Mam kilkanaście które śledzę i żeby ułatwić sobie życie zamiast wchodzić co chwilę i sprawdzać czy coś się pojawiło przydałby się jakiś program który informuje o nowych wpisach... Istnieje w ogóle coś takiego?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|