Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 17 1 2 3 4 5 6 16 17
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by skunkss
Oni sobie sami ściągną jak coś pojawi się na koncie lub już ściągnęli jeśli coś było:)

no na koncie są środki ale nie zauważyłem na razie braków... dzięki za odpowiedź.

pozdro

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Ma ktos jakis kontakt do usera Bombel ?
Jakis czas temu rozmawialismy o korkach ktorymi byl zainteresowany ale kontakt sie urwal i nie wiem co dalej tongue Na forum nie udzielal sie od 15 marca, jakby ktos mogl mu podsunac ten temat to bede wdzieczny smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Do ludzi z Krakowa:
Potrzebuję znajomego lekarza, który za odpowiednią opłatą wypisze mi zaświadczenie, które potrzebuję bez zbędnego pierdolenia. Chciałem to załatwić uczciwie, ale wszyscy lekarze twierdzą (medycyna pracy, medycyna sportowa) że nie mają uprawnień do wypisania zaświadczenia o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu sędziego tenisowego. A w mailu od kolegium sędziów dostałem informację, że może to wypisać każdy. Byłem u 5 różnych lekarzy i każdy twierdzi, że nie ma uprawnień, no qrwa laugh

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by ArtekPotito
Do ludzi z Krakowa:
Potrzebuję znajomego lekarza, który za odpowiednią opłatą wypisze mi zaświadczenie, które potrzebuję bez zbędnego pierdolenia. Chciałem to załatwić uczciwie, ale wszyscy lekarze twierdzą (medycyna pracy, medycyna sportowa) że nie mają uprawnień do wypisania zaświadczenia o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu sędziego tenisowego. A w mailu od kolegium sędziów dostałem informację, że może to wypisać każdy. Byłem u 5 różnych lekarzy i każdy twierdzi, że nie ma uprawnień, no qrwa laugh

@Artek: proponuje zmienić lekarza rodzinnego(chyba wypełniasz jeden wniosek), który rezyduje w okolicach Twojego akademika. Z zaświadczeniem nie powinno być żadnego problemu...

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
o tym to ja mogę pomyśleć później, teraz potrzebuję tego zaświadczenia do piątku...

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by ArtekPotito
o tym to ja mogę pomyśleć później, teraz potrzebuję tego zaświadczenia do piątku...
przecież załatwisz to w jeden dzień, włącznie z rejestracją do nowego lekarza rodzinnego i zaświadczeniem tongue

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Moze ktos sie zna na takich rzeczach. Otoz mam sluchawki, chcialem sprawdzic czy sa dobrze zrobione kabelki (tzn. byly kiedys lutowane w srodku).

No i odpalilem NV MIXER (czyli cos od karty dzwiekowej), byly tam takich pare suwakow od lewego, prawego glosnika, subwoofera itd itp.

Sluchawki sa 2.1 wiec wszystko oprocz lewego/prawego wylaczylem.

Zjechalem na maxa w dol tylko LEWYM suwakiem- slysze glos w prawej sluchawce ale slysze tez w lewej(nieco ciszej ale slychac).
Zjezdzajac w dol tylko PRAWYM- slysze glos w lewej ale slysze tez w prawej (nieco ciszej ale slychac).
Zjezdzajac w dol lewym i prawym wiadomo - nie slychac nic.
Pytanie brzmi czy to normalne ? Chodzi o to, ze sa to sluchawki do grania pod xboxa i zalezy na tym aby bylo wszystko tak jak nalezy.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by john
Originally Posted by skunkss
Oni sobie sami ściągną jak coś pojawi się na koncie lub już ściągnęli jeśli coś było:)

no na koncie są środki ale nie zauważyłem na razie braków... dzięki za odpowiedź.

pozdro
Poniżej pewnej kwoty nie mogą sami ściągać. Najlepiej skontaktuj się z nadawcą pisma i umów się na sposób zapłaty.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by micha$
Originally Posted by john
Originally Posted by skunkss
Oni sobie sami ściągną jak coś pojawi się na koncie lub już ściągnęli jeśli coś było:)

no na koncie są środki ale nie zauważyłem na razie braków... dzięki za odpowiedź.

pozdro
Poniżej pewnej kwoty nie mogą sami ściągać. Najlepiej skontaktuj się z nadawcą pisma i umów się na sposób zapłaty.

dobra tak zrobie, będzienajlepiej...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Panowie jakie polecacie konto bankowe. Tak by można przez internet przelewać kasę np do Tobetu czy bet 365. Oczywiście najlepiej by nie pobierali dużych opłat za prowadzenie konta i za przelewy.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
mbank, nie wiem czy nie ma teraz jakis nagrod za polecenie wiec jakbys chcial otwierac to daj znac tongue

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Panowie jest wielka prośba smile dziś o 23.35 na Tv 4 idzie film pt. uraz w reżyserii Daria Argento. Czy miałby ktoś możliwość nagrać mi ten film i później przegrać na nośnik ? odwdzięcze się stukrotnie smile bardzo mi na tym zależy :-) jest jakaś szansa ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Witam,

leciał ktoś może z Poznania do Pragi autem? Potrzebuję porady odnośnie wyboru trasy. Czy jest sens walić na Niemcy i stamtąd autostradami (+100km w jedną stronę), czy śmiało można lecieć na Zieloną Górę-Zgorzelec-Liberec-Praga?

PS. będę jechał osobówką, w środę z samego rana

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
witam

czy ja jako firma moge wziąść na staż 2 osoby z urzedu pracy w dwóch róznych miesiacach w tym samym roku ?? powiedzmy ze jednego chce w maju a drugiego w czerwcu

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Panowie gdzie takie coś mogę załatwić ??

1)Scan Pełnomocnictwa(Upoważnienia) wypisane ręcznie,niebieskim kolorem

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Czy jest dzis MMA w TV ?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by ComeWithMe
Czy jest dzis MMA w TV ?
Polsat Sport 20:00

Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Witam, trafiło mi sie do Londynu, chcialem cos postawic, najblizej mam ladbrokesa, z tym ze nie moge sie polapac jak stawiac tam. W naszym totomixie np. jest pelna tablica z kazdą dyscyplina sportu, z numerkami zdarzen, opcjami zwyciestwo-remis-porazka, under/over, itp itd. W ladbrokesie natomiast są karty ze zdarzenienia, niewiele tego, tylko duze ligi, tylko pilka nozna i podzial kart na 1X2, under/over. Czy mozna postawic taki "polski" kupon z roznymi zdarzeniami, jak np. kilka zdarzen 1x2, kilka under/over itp.? Z gory dzieki za pomoc

Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
Originally Posted by necrolust
Witam, trafiło mi sie do Londynu, chcialem cos postawic, najblizej mam ladbrokesa, z tym ze nie moge sie polapac jak stawiac tam. W naszym totomixie np. jest pelna tablica z kazdą dyscyplina sportu, z numerkami zdarzen, opcjami zwyciestwo-remis-porazka, under/over, itp itd. W ladbrokesie natomiast są karty ze zdarzenienia, niewiele tego, tylko duze ligi, tylko pilka nozna i podzial kart na 1X2, under/over. Czy mozna postawic taki "polski" kupon z roznymi zdarzeniami, jak np. kilka zdarzen 1x2, kilka under/over itp.? Z gory dzieki za pomoc
Można. Musisz tylko podejść do gościa, który obsługuje punkt i poprosić o ofertę jaka cie interesuje. On ci to powinien bez problemu wydrukowac. Ja tak bynajmniej mialem

Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Witam, czy jest coś takiego jak 'czytnik blogów'? Mam kilkanaście które śledzę i żeby ułatwić sobie życie zamiast wchodzić co chwilę i sprawdzać czy coś się pojawiło przydałby się jakiś program który informuje o nowych wpisach... Istnieje w ogóle coś takiego?

Strona 4 z 17 1 2 3 4 5 6 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, forty, $-man, Sensei, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, bukma), 2,572 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1