Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 19 1 2 6 7 8 9 10 18 19
Akhu #5323274 22/04/2012 23:01
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Tez bym chcial zeby typ byl trafiony, ale niestety dla nas my decydujemy, dlatego zapytalem tutaj.

Akhu #5323283 22/04/2012 23:08
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Regulamin Tobet.

Poniżej/Powyżej
Uwzględniane są wszystkie biegi, w których weźmie udział ujęty w zakładzie zawodnik. Punkty bonusowe i jokera nie są uwzględniane. Zawodnik musi wystartować co najmniej w 3 biegach, aby zakład został uznany za ważny.


Bet jest trafny, zagrales Under 13 . czyli nie bedzie powyzej 14 pkt. I nie bylo! Linie mogli wystawic na 13,5, to by bet juz trafny nie był. Ale to juz inne zdarzenie.

A na zaklad, opcji remisu, nie bylo , czyli bet pozytywny.

Akhu #5323284 22/04/2012 23:08
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Zwrot jest za ten typ.
Tydzien temu tak mialem z Karlssonem gralem over 11 zrobił 11 i dostalem zwrot

Akhu #5323288 22/04/2012 23:11
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Oczywiście zwrot i jeśli chcecie możecie podać zastępczy.

Akhu #5323294 22/04/2012 23:13
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Dzieki Green i Akhu piwo

Napo #5323578 23/04/2012 00:48
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Originally Posted by Napoleon
Regulamin Tobet.

Poniżej/Powyżej
Uwzględniane są wszystkie biegi, w których weźmie udział ujęty w zakładzie zawodnik. Punkty bonusowe i jokera nie są uwzględniane. Zawodnik musi wystartować co najmniej w 3 biegach, aby zakład został uznany za ważny.


Bet jest trafny, zagrales Under 13 . czyli nie bedzie powyzej 14 pkt. I nie bylo! Linie mogli wystawic na 13,5, to by bet juz trafny nie był. Ale to juz inne zdarzenie.

A na zaklad, opcji remisu, nie bylo , czyli bet pozytywny.

czy w naszym konkursie do typów na under/over nie są uwzgledniane punkty bonusowe i joker?

btw.
iti, fatalnie podałeś te 2 ostatnie typy frown

Akhu #5323629 23/04/2012 00:59
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Nie są uwzględniane.

Akhu #5331733 29/04/2012 23:29
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
mozna zagrac zaklad na zwyciestwo i jednoczenie dodatki handicap na ta druzyne? nie widze nic o tym w regulaminie, ale nie chcialbym potem niespodzianki

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by BartasPT
mozna zagrac zaklad na zwyciestwo i jednoczenie dodatki handicap na ta druzyne? nie widze nic o tym w regulaminie, ale nie chcialbym potem niespodzianki

Trochę późno, ale odpowiadam. Można smile

Akhu #5332531 30/04/2012 19:40
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=5323828&gonew=1#UNREAD

tutaj zaszla pomylka, co prawda na moja korzysc, no ale trudno wink

powinno byc

mkr -30
BartasPT -60
kameleon -270
bajbus -270


Akhu #5332534 30/04/2012 19:48
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Niestety czegoś Wam w typach na zawodników zabrakło.

Akhu #5332536 30/04/2012 19:51
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
czego dokladnie? smile czyli wszystko jest ok?

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Originally Posted by BartasPT
czego dokladnie? smile czyli wszystko jest ok?


a sam sobie odpowiem laugh

zabraklo nazwy turnieju nauka

no nic, walczymy dalej o polfinaly

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by BartasPT
Originally Posted by BartasPT
czego dokladnie? smile czyli wszystko jest ok?


a sam sobie odpowiem laugh

zabraklo nazwy turnieju nauka

no nic, walczymy dalej o polfinaly

O to to

Akhu #5341360 07/05/2012 01:00
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
ze wstępnych obliczeń, z 9 pkt nie łapię sie do kolejnej rozgrywki, zabawa była niezła, trochę wkurzające są tutaj absencje niektórych graczy, na przyszłośc proponuje rozegrać wstępną rundę aby odsiać zawodowych V.O.. powodzenia i do zobaczenia w następnej edycji

Akhu #5341372 07/05/2012 01:09
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
w niebieskiej chyba baraz o 2 miejsca dla 3 osob, chociaz moglem cos zle policzyc wink

Akhu #5341417 07/05/2012 01:38
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
AKhu baraz jedziemy w 5

chodzi o niebieska grupe


Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by BartasPT
w niebieskiej chyba baraz o 2 miejsca dla 3 osob, chociaz moglem cos zle policzyc wink

A no niestety zaistniała taka sytuacja, która mi rozwali cały terminarza tej i kolejnych edycji konkursu, no ale nic nie poradzę tongue
Pojedziecie baraż o miejsca 5-7. Pierwsza dwójka awansuje do barażu głównego.

W kolejnych edycjach do regulaminu trafi punkt, któy będzie mówił o takiej sytuacji. Jeśli między 3 zawodnikami będzie taka sytuacja jak teraz to wyższe miejsca w klasyfikacji zajmą Ci, którzy mają wyższą średnią biegopunktową ze wszystkich rozegranych edycji konkursu.
Teraz nie chcę tego zastosować, bo nie ma tego w regulaminie i byłoby to niesprawiedliwe.

A co do tego barażu o baraż, to będzie rozgrywany na zasadach barażu jak w regulaminie, czyli nie można zagrać takiego samego zdarzenia jak przeciwnik.

Akhu #5341424 07/05/2012 01:41
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
dobrze byloby to szybko zalatwic zeby nie blokowac kolejnego etapu naszym barazem wink

Akhu #5341430 07/05/2012 01:43
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
mozemy to jutro rozegrac na angielskiej smile

Strona 8 z 19 1 2 6 7 8 9 10 18 19

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,221 gości, oraz 15 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1