|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Tez bym chcial zeby typ byl trafiony, ale niestety dla nas my decydujemy, dlatego zapytalem tutaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Regulamin Tobet.
Poniżej/Powyżej Uwzględniane są wszystkie biegi, w których weźmie udział ujęty w zakładzie zawodnik. Punkty bonusowe i jokera nie są uwzględniane. Zawodnik musi wystartować co najmniej w 3 biegach, aby zakład został uznany za ważny.
Bet jest trafny, zagrales Under 13 . czyli nie bedzie powyzej 14 pkt. I nie bylo! Linie mogli wystawic na 13,5, to by bet juz trafny nie był. Ale to juz inne zdarzenie.
A na zaklad, opcji remisu, nie bylo , czyli bet pozytywny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Zwrot jest za ten typ. Tydzien temu tak mialem z Karlssonem gralem over 11 zrobił 11 i dostalem zwrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Oczywiście zwrot i jeśli chcecie możecie podać zastępczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Dzieki Green i Akhu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
PLAYOFF WINNER 2011 
|
|
PLAYOFF WINNER 2011 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465 |
Regulamin Tobet.
Poniżej/Powyżej Uwzględniane są wszystkie biegi, w których weźmie udział ujęty w zakładzie zawodnik. Punkty bonusowe i jokera nie są uwzględniane. Zawodnik musi wystartować co najmniej w 3 biegach, aby zakład został uznany za ważny.
Bet jest trafny, zagrales Under 13 . czyli nie bedzie powyzej 14 pkt. I nie bylo! Linie mogli wystawic na 13,5, to by bet juz trafny nie był. Ale to juz inne zdarzenie.
A na zaklad, opcji remisu, nie bylo , czyli bet pozytywny. czy w naszym konkursie do typów na under/over nie są uwzgledniane punkty bonusowe i joker? btw. iti, fatalnie podałeś te 2 ostatnie typy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
mozna zagrac zaklad na zwyciestwo i jednoczenie dodatki handicap na ta druzyne? nie widze nic o tym w regulaminie, ale nie chcialbym potem niespodzianki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
mozna zagrac zaklad na zwyciestwo i jednoczenie dodatki handicap na ta druzyne? nie widze nic o tym w regulaminie, ale nie chcialbym potem niespodzianki Trochę późno, ale odpowiadam. Można 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Niestety czegoś Wam w typach na zawodników zabrakło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
czego dokladnie?  czyli wszystko jest ok?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
czego dokladnie?  czyli wszystko jest ok? a sam sobie odpowiem  zabraklo nazwy turnieju  no nic, walczymy dalej o polfinaly
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
czego dokladnie?  czyli wszystko jest ok? a sam sobie odpowiem  zabraklo nazwy turnieju  no nic, walczymy dalej o polfinaly O to to
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
PLAYOFF WINNER 2011 
|
|
PLAYOFF WINNER 2011 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465 |
ze wstępnych obliczeń, z 9 pkt nie łapię sie do kolejnej rozgrywki, zabawa była niezła, trochę wkurzające są tutaj absencje niektórych graczy, na przyszłośc proponuje rozegrać wstępną rundę aby odsiać zawodowych V.O.. powodzenia i do zobaczenia w następnej edycji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
w niebieskiej chyba baraz o 2 miejsca dla 3 osob, chociaz moglem cos zle policzyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
AKhu baraz jedziemy w 5
chodzi o niebieska grupe
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
w niebieskiej chyba baraz o 2 miejsca dla 3 osob, chociaz moglem cos zle policzyc  A no niestety zaistniała taka sytuacja, która mi rozwali cały terminarza tej i kolejnych edycji konkursu, no ale nic nie poradzę  Pojedziecie baraż o miejsca 5-7. Pierwsza dwójka awansuje do barażu głównego. W kolejnych edycjach do regulaminu trafi punkt, któy będzie mówił o takiej sytuacji. Jeśli między 3 zawodnikami będzie taka sytuacja jak teraz to wyższe miejsca w klasyfikacji zajmą Ci, którzy mają wyższą średnią biegopunktową ze wszystkich rozegranych edycji konkursu. Teraz nie chcę tego zastosować, bo nie ma tego w regulaminie i byłoby to niesprawiedliwe. A co do tego barażu o baraż, to będzie rozgrywany na zasadach barażu jak w regulaminie, czyli nie można zagrać takiego samego zdarzenia jak przeciwnik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
dobrze byloby to szybko zalatwic zeby nie blokowac kolejnego etapu naszym barazem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
mozemy to jutro rozegrac na angielskiej 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|