|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,683 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,683 Likes: 10 |
Jop za tą akcje powinien dostać klucze do miasta od prezydenta Poznania
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Odpuściłbym ten mecz jakby to były jeszcze z 3 kolejki do końca, ale ostatnie 90 minut od mistrza dla Śląska i taki mecz przyjaźni Jak Wisła nie popuści wałów to nie wierze przyjaźń 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706 |
witam ,widze ze nikt wczoraj nie trafil kompletu
spotkan extraklasy ,swoja droga trafiajac calosc to kurs klekajcie narody ,nie wiem moze ktos to obliczyl jakie ako.
Obserwowalem wczoraj z wysokosci trybun mecz Slaska,musze napisac
ze po tym zespole widac jak slaba jest nasza liga ,gdzie to wlasnie w ich nogach jest tytul mistrzowski .Bardzo dobry mecz Kazimierczaka wyroznial sie nie tylko ze strzelil gole ale ustawienie na boisku ,gra w destrukcji ja jestem pod wrazeniem Celeban dobry mecz ,Mila{ oprocz asyst swoja droga zabojcze sa jego dosrodkowania} to zawodnik ospaly,ciezko poruszajacy sie po boisku ,wiecej zawodnikow nie wymienie bo nikt nie zrobil juz nic zeby o nim napisac . Zobaczymy co zrobi Slask w Krakowie ps.wysmienita atmosfera na stadionie ,ciekawa oprawa doping na poziomie bez dziecinady w stylu jebac .....itp AKO 3789 cos koło tego  sprawdzałem sobie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Jop za tą akcje powinien dostać klucze do miasta od prezydenta Poznania Został honorowym członkiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Jop za tą akcje powinien dostać klucze do miasta od prezydenta Poznania Został honorowym członkiem  A nie ma czasem ulicy imienia Mariusza Jopa w Poznaniu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Wystarczy ze Małecki będzie grał i mamy albo karnego albo samobuja  Przecież ten wariat zrobi wszystko żeby Śląsk miał mistrza. Kibol  Najwazniejsze że L na 4 miejscu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388 |
ta, szkoda tylko, że powtórki prawidłowe... co innego sam karny
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Kfjatek o jakich piszesz ukladach
qrwa bo rece opadaja
przyjazn maja kibice a co to obchodzi Probierza ,Ileva czy innych.
Legia jakby o nic nie grala wczoraj to tez byloby pierdolenie
ze Janas zalatwil bo tam pracowal jak slysze takie bzdury
to smiech mnie ogarnia Fakt. Probierz jest jedyną nadzieją, że mecz będzie sportowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Ze Śląskiem będziemy grać jak zwykle o zwycięstwo - deklaruje Cezary Wilk
http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/567177,wilk-ze-slaskiem-zagramy-na-sto-procent,id,t.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
mecz odbedzie sie w 30 rocznice pamietnego meczu slask-wisla z 1982 roku wtedy tez wisla grala o nic a slask o mistrza dokladnie 9 maja 1982 roku slask przegral z wisla kupiony za 400 tys mecz wislacy zagrali bowiem zmotywowani jeszcze wiekszymi pieneidzmy obiecanymi przez ludwika sobolewskiego prezesa widzewa tytul powedrowal do lodzi  w niedziele 2 czesc pilkarskiego pokera 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388 |
mecz odbedzie sie w 30 rocznice pamietnego meczu slask-wisla z 1982 roku wtedy tez wisla grala o nic a slask o mistrza dokladnie 9 maja 1982 roku slask przegral z wisla kupiony za 400 tys mecz wislacy zagrali bowiem zmotywowani jeszcze wiekszymi pieneidzmy obiecanymi przez ludwika sobolewskiego prezesa widzewa tytul powedrowal do lodzi  w niedziele 2 czesc pilkarskiego pokera  problem w tym, że Wisły nie ma kto zmotywować  bo w konkurencie Ślaska bida aż piszczy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Probierz: "Nie jest to związane z meczem ze Śląskiem Wrocław, jak niektórzy komentują, bo chcemy z nim zagrać na 100% i wygrać. To będzie dla nas godne pożegnanie się z krakowską publicznością. Patrzymy na siebie. Chcemy zająć siódme, a nawet szóste miejsce, jeśli by się udało przeskoczyć Polonię Warszawa. Dlatego zagramy dla siebie. To jest najważniejsze." Zapowiada się ciekawie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Kfjatek o jakich piszesz ukladach
qrwa bo rece opadaja
przyjazn maja kibice a co to obchodzi Probierza ,Ileva czy innych.
Legia jakby o nic nie grala wczoraj to tez byloby pierdolenie
ze Janas zalatwil bo tam pracowal jak slysze takie bzdury
to smiech mnie ogarnia Fakt. Probierz jest jedyną nadzieją, że mecz będzie sportowy. Tak,tak... smiech mnie ogarnia : Pasieka,Ulatowski ... 2:1 dla Arki... sezon później Ulatowski Pasieka 2:1 dla Cracovii,otwarcie stadionu... i ktos sie zapedził podziekowaniami za to ze ktos komus pomogl w utrzymaniu Arki poprzednio 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
Jak masz jakieś ciągoty pedalskie to WYPIERDALAJ na inne forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Kfjatek o jakich piszesz ukladach
qrwa bo rece opadaja
przyjazn maja kibice a co to obchodzi Probierza ,Ileva czy innych.
Legia jakby o nic nie grala wczoraj to tez byloby pierdolenie
ze Janas zalatwil bo tam pracowal jak slysze takie bzdury
to smiech mnie ogarnia Fakt. Probierz jest jedyną nadzieją, że mecz będzie sportowy. Tak,tak... smiech mnie ogarnia : Pasieka,Ulatowski ... 2:1 dla Arki... sezon później Ulatowski Pasieka 2:1 dla Cracovii,otwarcie stadionu... i ktos sie zapedził podziekowaniami za to ze ktos komus pomogl w utrzymaniu Arki poprzednio  Oczywiscie te podziekwoania na oficjalnej konferencji po meczu,nie moje widzi misie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Wisła zagrała z Górnikiem tragicznie bo myślami byli już na wakacjach a ma się spiąć na mecz przyjaźni ze Śląskiem. A do zapowiedzi piłkarzy i trenera odnosić się nie trzeba bo co ma powiedzieć, odpuścimy mecz? Gdzie tu logika?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,683 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,683 Likes: 10 |
Trener miał na uwadze spadki kursów dlatego powiedział że będą walczyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
pojechal po bandzie Wojciechowski  http://www.sport.pl/sport-warszawa/1,124558,11660192,T_Mobile_Ekstraklasa__Wszyscy_pilkarze_Polonii_do.html
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|