Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 20 1 2 3 4 5 6 19 20
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,696
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,696
Likes: 10
Jop za tą akcje powinien dostać klucze do miasta od prezydenta Poznania

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Odpuściłbym ten mecz jakby to były jeszcze z 3 kolejki do końca, ale ostatnie 90 minut od mistrza dla Śląska i taki mecz przyjaźni laugh

Jak Wisła nie popuści wałów to nie wierze przyjaźń laugh

Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
Originally Posted by pacyfista
witam ,widze ze nikt wczoraj nie trafil kompletu

spotkan extraklasy ,swoja droga trafiajac calosc to kurs klekajcie
narody ,nie wiem moze ktos to obliczyl jakie ako.

Obserwowalem wczoraj z wysokosci trybun mecz Slaska,musze napisac

ze po tym zespole widac jak slaba jest nasza liga ,gdzie to wlasnie
w ich nogach jest tytul mistrzowski .Bardzo dobry mecz Kazimierczaka wyroznial sie nie tylko ze strzelil gole ale ustawienie na boisku ,gra w destrukcji ja jestem pod wrazeniem
Celeban dobry mecz ,Mila{ oprocz asyst swoja droga zabojcze sa jego dosrodkowania} to zawodnik ospaly,ciezko poruszajacy sie po boisku ,wiecej zawodnikow nie wymienie bo nikt nie zrobil juz nic zeby o nim napisac .
Zobaczymy co zrobi Slask w Krakowie
ps.wysmienita atmosfera na stadionie ,ciekawa oprawa doping
na poziomie bez dziecinady w stylu jebac .....itp
AKO 3789 cos koło tego smile sprawdzałem sobie.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by Sensei65
Jop za tą akcje powinien dostać klucze do miasta od prezydenta Poznania


Został honorowym członkiem tongue

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by Sensei65
Jop za tą akcje powinien dostać klucze do miasta od prezydenta Poznania


Został honorowym członkiem tongue

A nie ma czasem ulicy imienia Mariusza Jopa w Poznaniu ?

Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Wystarczy ze Małecki będzie grał i mamy albo karnego albo samobuja tongue

Przecież ten wariat zrobi wszystko żeby Śląsk miał mistrza.
Kibol wink

Najwazniejsze że L na 4 miejscu laugh

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040

Dołączył: May 2005
Posty: 29,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,389
Originally Posted by dziura
ta, szkoda tylko, że powtórki prawidłowe... co innego sam karny

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by pacyfista
Kfjatek o jakich piszesz ukladach

qrwa bo rece opadaja

przyjazn maja kibice a co to obchodzi Probierza ,Ileva
czy innych.

Legia jakby o nic nie grala wczoraj to tez byloby pierdolenie

ze Janas zalatwil bo tam pracowal jak slysze takie bzdury

to smiech mnie ogarnia
Fakt. Probierz jest jedyną nadzieją, że mecz będzie sportowy.

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Ze Śląskiem będziemy grać jak zwykle o zwycięstwo - deklaruje Cezary Wilk

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/567177,wilk-ze-slaskiem-zagramy-na-sto-procent,id,t.html

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
mecz odbedzie sie w 30 rocznice pamietnego meczu slask-wisla z 1982 roku wtedy tez wisla grala o nic a slask o mistrza dokladnie 9 maja 1982 roku slask przegral z wisla kupiony za 400 tys mecz wislacy zagrali bowiem zmotywowani jeszcze wiekszymi pieneidzmy obiecanymi przez ludwika sobolewskiego prezesa widzewa tytul powedrowal do lodzi
grin w niedziele 2 czesc pilkarskiego pokera cool

Dołączył: May 2005
Posty: 29,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,389
Originally Posted by jarko 33
mecz odbedzie sie w 30 rocznice pamietnego meczu slask-wisla z 1982 roku wtedy tez wisla grala o nic a slask o mistrza dokladnie 9 maja 1982 roku slask przegral z wisla kupiony za 400 tys mecz wislacy zagrali bowiem zmotywowani jeszcze wiekszymi pieneidzmy obiecanymi przez ludwika sobolewskiego prezesa widzewa tytul powedrowal do lodzi
grin w niedziele 2 czesc pilkarskiego pokera cool
problem w tym, że Wisły nie ma kto zmotywować kasa bo w konkurencie Ślaska bida aż piszczy

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Probierz:

"Nie jest to związane z meczem ze Śląskiem Wrocław, jak niektórzy komentują, bo chcemy z nim zagrać na 100% i wygrać. To będzie dla nas godne pożegnanie się z krakowską publicznością. Patrzymy na siebie. Chcemy zająć siódme, a nawet szóste miejsce, jeśli by się udało przeskoczyć Polonię Warszawa. Dlatego zagramy dla siebie. To jest najważniejsze."

Zapowiada się ciekawie grin

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by pacyfista
Kfjatek o jakich piszesz ukladach

qrwa bo rece opadaja

przyjazn maja kibice a co to obchodzi Probierza ,Ileva
czy innych.

Legia jakby o nic nie grala wczoraj to tez byloby pierdolenie

ze Janas zalatwil bo tam pracowal jak slysze takie bzdury

to smiech mnie ogarnia
Fakt. Probierz jest jedyną nadzieją, że mecz będzie sportowy.


Tak,tak... smiech mnie ogarnia :
Pasieka,Ulatowski ... 2:1 dla Arki... sezon później Ulatowski Pasieka 2:1 dla Cracovii,otwarcie stadionu...
i ktos sie zapedził podziekowaniami za to ze ktos komus pomogl w utrzymaniu Arki poprzednio laugh

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Originally Posted by chim123

Jak masz jakieś ciągoty pedalskie to WYPIERDALAJ na inne forum.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by pacyfista
Kfjatek o jakich piszesz ukladach

qrwa bo rece opadaja

przyjazn maja kibice a co to obchodzi Probierza ,Ileva
czy innych.

Legia jakby o nic nie grala wczoraj to tez byloby pierdolenie

ze Janas zalatwil bo tam pracowal jak slysze takie bzdury

to smiech mnie ogarnia
Fakt. Probierz jest jedyną nadzieją, że mecz będzie sportowy.


Tak,tak... smiech mnie ogarnia :
Pasieka,Ulatowski ... 2:1 dla Arki... sezon później Ulatowski Pasieka 2:1 dla Cracovii,otwarcie stadionu...
i ktos sie zapedził podziekowaniami za to ze ktos komus pomogl w utrzymaniu Arki poprzednio laugh


Oczywiscie te podziekwoania na oficjalnej konferencji po meczu,nie moje widzi misie

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Wisła zagrała z Górnikiem tragicznie bo myślami byli już na wakacjach a ma się spiąć na mecz przyjaźni ze Śląskiem. A do zapowiedzi piłkarzy i trenera odnosić się nie trzeba bo co ma powiedzieć, odpuścimy mecz? Gdzie tu logika?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,696
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,696
Likes: 10
Trener miał na uwadze spadki kursów dlatego powiedział że będą walczyć smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
pojechal po bandzie Wojciechowski smile
http://www.sport.pl/sport-warszawa/1,124558,11660192,T_Mobile_Ekstraklasa__Wszyscy_pilkarze_Polonii_do.html

Strona 4 z 20 1 2 3 4 5 6 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, 11kera11, alfa, Lukasz111, Green Arrow, forty, Sensei, bukma, rymoholik, Akhu, $-man), 818 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,047
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1