Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 20 1 2 3 4 5 6 7 19 20
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090
zaczyna się o 19:00:

Leoben v Allerheiligen - regional league Mitte Austria - u gospodarzy bojkot treningu, zagrają praktycznie samymi młodzieżowcami - kilka buków wycofało już ten zakład. Złapcie jak macie gdzie - Betsson, Sportingbet itp.

DNB 2 teraz w Betsson za 1,82, bądź x2 za 1,42.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
hehe klub kokosa zostal powiekszony o wszystkich pilkarzy laugh

lubie jozka, widac, ze to zwykly prosty czlowiek, jak sie wqrwi to musi odreagowac i juz laugh

w nast. sezonie wszyscy mu beda dziekowac, ze druzyna pod wzgledem motoryki bije inne na leb crazy

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Filozof z Lublina przemówił grin

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
To normalne że piłkarze i trener muszą mówić że zagrają na 100 %, nikt nie powie że odpuszczamy mecz i grajcie w bukmacherach a zarobicie bo Tusk wam obiecanej Irlandii nie zrobił także na nas zarobicie.Mówią a myślą inaczej.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
"Ronaldo po meczu był wściekły na Martineza, obrażał go oraz pokazał mu "gest Kozakiewicza". Po meczu wyszło na jaw co rozwścieczyło Portugalczyka. Reprezentant Hiszpanii miał w trakcie spotkania do niego podejść i powiedzieć "Nie świętuj zbyt mocno, ja jestem mistrzem świata, a Ty nie klaunie"."

hehe

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by jarko 33
pojechal po bandzie Wojciechowski smile
http://www.sport.pl/sport-warszawa/1,124558,11660192,T_Mobile_Ekstraklasa__Wszyscy_pilkarze_Polonii_do.html

Wojciechowski chyba po sezonie zaora ten klub laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Właśnie. Może lepsze jest Podbeskidzie od Śląska wink

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by bitnap
"Ronaldo po meczu był wściekły na Martineza, obrażał go oraz pokazał mu "gest Kozakiewicza". Po meczu wyszło na jaw co rozwścieczyło Portugalczyka. Reprezentant Hiszpanii miał w trakcie spotkania do niego podejść i powiedzieć "Nie świętuj zbyt mocno, ja jestem mistrzem świata, a Ty nie klaunie"."

hehe

grin ten to ma kompleksy laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
" „Co się dzieje z Legią po stracie gola? W głowach zawodników zachodzą duże zmiany, piłkarze przestają realizować założenia taktyczne” - tak Skorża wyjaśnia, dlaczego Legia nie umie odwrócić losów meczu, w którym rywal pierwszy zdobywa bramkę. "

w glowach zachodza duze zmiany, macius ja cie plisss

zmiany to ty robisz, do dupy

sciagac novo i blanco, zeby sobie wchodzili na ogony za kucharczykow i innych asow

Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
betsafe na Śląsk z 2.1 na 1.65 laugh ludzie nerki posprzedawali żeby to zagrać czy jak, że tak spadło?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by alfa
betsafe na Śląsk z 2.1 na 1.65 laugh ludzie nerki posprzedawali żeby to zagrać czy jak, że tak spadło?
Jeśli Śląsk wygra w krakowie łatwo i przyjemnie to nie będę miał żadnych złudzeń ze dalej mecze są ustawiane
Bo na zdrowy rozum to 1x z pocałowaniem w rękę ...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Bitnap

trener najlepszy zawod na swiecie

nie dosc ze taki Skorza zarabia krocie za msc to zero odpowiedzialnosci za wynik

Jak ja cos spierdole ,poprawiam za darmo on nie ,przytula po 70 kola msc i smieje sie w twarz na konferencjach pierdoli ze zespol dobrze gral tylko ze rywal mial szczescie

zrobi mine niewiniatka i kasa leci do sakwy

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by alfa
betsafe na Śląsk z 2.1 na 1.65 laugh ludzie nerki posprzedawali żeby to zagrać czy jak, że tak spadło?
Jeśli Śląsk wygra w krakowie łatwo i przyjemnie to nie będę miał żadnych złudzeń ze dalej mecze są ustawiane
Bo na zdrowy rozum to 1x z pocałowaniem w rękę ...

takiej teorii to jeszcze nie slyszalem laugh
ja tam nie wierze ze tam bedzie ustaffka wsrod pilkarzy

Slask ma karty w rekach ale nie ma zawodnikow
chce straszyc Elsnerem czy Cetnarskim qrwa przeciez ich
szybkosciowo na glowe bije masazysta Jagielonni trzymajacy

w rekach torby lekarskie

Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
już spokojnie można greenować bety z rana, a nawet ciągle grać surbeta 2.15 i 2.05 na chwilę obecną

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Bentleigh Greens - Melbourne Knights po O1,5 boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Originally Posted by ivo
Originally Posted by chim123

Jak masz jakieś ciągoty pedalskie to WYPIERDALAJ na inne forum.

Żal wam wszystkim dupe sciska ze Mistrzem Polski Bedzie Śląsk Wrocław i taka jest prawda !!! a to ze wygraja w Krakowie jest wiecej niz pewne , pewniejsze niz spadek Cracovi z Ekstraklasy piwo Hej Ślask !!!!

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Jaki mistrz - taka ekstraklasa. A czy Wisla sie sprzeda to okaze sie w niedziele

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Originally Posted by Stasiu
Jaki mistrz - taka ekstraklasa. A czy Wisla sie sprzeda to okaze sie w niedziele

Wisła sie nie musi sprzedawac smile
Probierz juz robi zmiany przed meczem
http://www.sportowefakty.pl/pilka-n...unieci-od-pierwszej-druzyny-wisly-krakow

smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
musi bo sportowo Slask nie ma prawa wygrac

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by Stasiu
musi bo sportowo Slask nie ma prawa wygrac


Tak. Oczywiście.

Strona 5 z 20 1 2 3 4 5 6 7 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, burbon, JelineK, kamel), 1,443 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1