|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090 |
zaczyna się o 19:00:
Leoben v Allerheiligen - regional league Mitte Austria - u gospodarzy bojkot treningu, zagrają praktycznie samymi młodzieżowcami - kilka buków wycofało już ten zakład. Złapcie jak macie gdzie - Betsson, Sportingbet itp.
DNB 2 teraz w Betsson za 1,82, bądź x2 za 1,42.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
hehe klub kokosa zostal powiekszony o wszystkich pilkarzy  lubie jozka, widac, ze to zwykly prosty czlowiek, jak sie wqrwi to musi odreagowac i juz  w nast. sezonie wszyscy mu beda dziekowac, ze druzyna pod wzgledem motoryki bije inne na leb 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Filozof z Lublina przemówił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
To normalne że piłkarze i trener muszą mówić że zagrają na 100 %, nikt nie powie że odpuszczamy mecz i grajcie w bukmacherach a zarobicie bo Tusk wam obiecanej Irlandii nie zrobił także na nas zarobicie.Mówią a myślą inaczej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
"Ronaldo po meczu był wściekły na Martineza, obrażał go oraz pokazał mu "gest Kozakiewicza". Po meczu wyszło na jaw co rozwścieczyło Portugalczyka. Reprezentant Hiszpanii miał w trakcie spotkania do niego podejść i powiedzieć "Nie świętuj zbyt mocno, ja jestem mistrzem świata, a Ty nie klaunie"."
hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
pojechal po bandzie Wojciechowski  http://www.sport.pl/sport-warszawa/1,124558,11660192,T_Mobile_Ekstraklasa__Wszyscy_pilkarze_Polonii_do.html Wojciechowski chyba po sezonie zaora ten klub 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Właśnie. Może lepsze jest Podbeskidzie od Śląska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
"Ronaldo po meczu był wściekły na Martineza, obrażał go oraz pokazał mu "gest Kozakiewicza". Po meczu wyszło na jaw co rozwścieczyło Portugalczyka. Reprezentant Hiszpanii miał w trakcie spotkania do niego podejść i powiedzieć "Nie świętuj zbyt mocno, ja jestem mistrzem świata, a Ty nie klaunie"."
hehe  ten to ma kompleksy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
" „Co się dzieje z Legią po stracie gola? W głowach zawodników zachodzą duże zmiany, piłkarze przestają realizować założenia taktyczne” - tak Skorża wyjaśnia, dlaczego Legia nie umie odwrócić losów meczu, w którym rywal pierwszy zdobywa bramkę. "
w glowach zachodza duze zmiany, macius ja cie plisss
zmiany to ty robisz, do dupy
sciagac novo i blanco, zeby sobie wchodzili na ogony za kucharczykow i innych asow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388 |
betsafe na Śląsk z 2.1 na 1.65  ludzie nerki posprzedawali żeby to zagrać czy jak, że tak spadło?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
betsafe na Śląsk z 2.1 na 1.65  ludzie nerki posprzedawali żeby to zagrać czy jak, że tak spadło? Jeśli Śląsk wygra w krakowie łatwo i przyjemnie to nie będę miał żadnych złudzeń ze dalej mecze są ustawiane Bo na zdrowy rozum to 1x z pocałowaniem w rękę ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Bitnap
trener najlepszy zawod na swiecie
nie dosc ze taki Skorza zarabia krocie za msc to zero odpowiedzialnosci za wynik
Jak ja cos spierdole ,poprawiam za darmo on nie ,przytula po 70 kola msc i smieje sie w twarz na konferencjach pierdoli ze zespol dobrze gral tylko ze rywal mial szczescie
zrobi mine niewiniatka i kasa leci do sakwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
betsafe na Śląsk z 2.1 na 1.65  ludzie nerki posprzedawali żeby to zagrać czy jak, że tak spadło? Jeśli Śląsk wygra w krakowie łatwo i przyjemnie to nie będę miał żadnych złudzeń ze dalej mecze są ustawiane Bo na zdrowy rozum to 1x z pocałowaniem w rękę ... takiej teorii to jeszcze nie slyszalem  ja tam nie wierze ze tam bedzie ustaffka wsrod pilkarzy Slask ma karty w rekach ale nie ma zawodnikow chce straszyc Elsnerem czy Cetnarskim qrwa przeciez ich szybkosciowo na glowe bije masazysta Jagielonni trzymajacy w rekach torby lekarskie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388 |
już spokojnie można greenować bety z rana, a nawet ciągle grać surbeta 2.15 i 2.05 na chwilę obecną
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Bentleigh Greens - Melbourne Knights po O1,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
Jak masz jakieś ciągoty pedalskie to WYPIERDALAJ na inne forum. Żal wam wszystkim dupe sciska ze Mistrzem Polski Bedzie Śląsk Wrocław i taka jest prawda !!! a to ze wygraja w Krakowie jest wiecej niz pewne , pewniejsze niz spadek Cracovi z Ekstraklasy  Hej Ślask !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Jaki mistrz - taka ekstraklasa. A czy Wisla sie sprzeda to okaze sie w niedziele
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
musi bo sportowo Slask nie ma prawa wygrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
musi bo sportowo Slask nie ma prawa wygrac Tak. Oczywiście.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|