Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 47 1 2 20 21 22 23 24 46 47
lupus #5402883 14/06/2012 21:46
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975

Smutne ale prawdziwe, byłem na Portugalii to z własnego doświadczenia wiem że taka prawda teraz jest.I tak samo nie mam zamiaru więcej się wybierać na repre, jedyny wyjątek to byłby teraz z Czechami ale to osobiste bardziej sprawy.

Ja byłem świadkiem jak ludzie na siebie krzyczeli jak ktoś próbował doping zaczynać to z trybun było słychać " ej siadaj bo nic nie widzę " laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Re: Zlot Kretowiny 2012 6-8 Lipiec [Re: fenomen]
boginek
journeyman

Meldunek: 14/03/2005
Postów: 61 Originally Posted By: fenomen
Mogę powiedzieć że dla uczestników szykuję nie lada niespodzianke


Czyli planujesz zamowic kurwy? na każdym dobnrym zlocie PZPNu i nie tylko są, więc oby i na tym nie zabrakło.


jak tam twoje kurwy prymitywie ? papa, zanim zaczniesz tu pisać , rozpedz się i walnij łbem w ścianę , wujek dobra rada , ci radzi laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Co na to Ci ktorzy pisza tutaj o mega-hiper-giga imprezie i fantastycznej atmosfesze ?? o ogluszajacym dopingu i zdartych do nieprzytomnosci gardlach ???

confused

Rozumiem jedynie tych dla ktorych to byl pierwszy mecz pilki noznej w zyciu na zywo - zawsze troche glosniej niz w TV

Piostar #5402899 14/06/2012 21:54
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398

Piostar #5402900 14/06/2012 21:56
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
identyczne odczucia jak Bodziach miałem na Polska-Niemcy w Gdańsku,chcę się wybrać do Czarnogóry,powinno być fajnie,no i meczu z Anglią to sobie nie odpuszczę,bo kibole sobie go raczej nie odpuszczą,tym bardziej za rok ten wyjazdowy wink

Piostar #5402908 14/06/2012 22:01
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Teraz znowu przeginanie w drugą stronę, owszem atmosfera jest jak napisałem wcześniej, mocno tenisowa, ale też było sporo przyśpiewek, nawet "ruska kurwa" czy "raz sierpem..." szło, chociaż oczywiście w takim towarzystwie uznaniem się nie cieszyło, ale już piosenki z wsparciem dla Polaków były nieraz intonowane, chociaż wkurzało, że tak szybko ludzie przerywali.

Nie można tego porównać do atmosfery klubowej, ale też dajmy ludziom bawić się jak chcą, a już czepianie się o alkohol to szczyty hipokryzji. Jak my się w Źródełku ładujemy przed meczem, to jesteśmy zajebiści, a Janusze to mają pić tylko wodę i coca-colę ?

Atmosfera jest inna, gorsza, ale też można się świetnie bawić. Na Czechy też się wybieram.

Wino #5402909 14/06/2012 22:03
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683

na stosie spalić tych co to wysłali blush

lupus #5402947 14/06/2012 22:17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 73
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 73

ale tandetna manipulacja laugh

Przypomnijcie sobie jak legionisci dopingowali swoich w meczu z korona gdy we frajerski sposob legia oddala mistrza, wygladalo gorzej niz zjazd piknikow.

Piostar #5402956 14/06/2012 22:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
proponuje olewac smile

szkoda klawiatury

Piostar #5402961 14/06/2012 22:23
Dołączył: Mar 2005
Posty: 73
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 73
Oczywiscie na argumenty brak odpowiedzi, doping byl zenujacy poniewaz pikniki przyszly pewnie na mecz takie same ktore chodza na reprezentacje.

Piostar #5402979 14/06/2012 22:31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
masz tu swoj argument trolu laugh


Piostar #5402999 14/06/2012 22:36
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
- Nie czuję, że dokonaliśmy czegoś wielkiego, bo jeszcze nie wygraliśmy z Czechami. Ale już przeszliśmy do historii, jako jedyna polska reprezentacja, która po dwóch meczach na mistrzostwach Europy czy świata nie miała porażki – tak Franciszek Smuda skomentował obecną grupową sytuację Biało-Czerwonych na Euro 2012.

Jak on może takie pierdoły gadać? Za kogo on się ma? Nie zna wyników polskiej reprezentacji na MŚ?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
to nie temat o piłce nożnej

Mierzejewski:
"Nie pomagali nam tak bardzo jakby mogli. Było dużo momentów ciszy. Wiadomo, że przegrywaliśmy, ale trzeba pamiętać, że naszych fanów było pięciokrotnie więcej. Tymczasem często słyszałem śpiewy Rosjan, na które nasi odpowiadali tylko gwizdami. Szkoda, że momentami atmosfera na trybunach przypominała teatr. Dopiero bramka wyrównująca sprawiła, że zarówno my, jak i kibice podnieśliśmy się. Wierzę, że w pojedynku z Czechami będzie głośno przez 90 minut. Bardzo tego potrzebujemy."

Piostar #5403023 14/06/2012 22:45
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
jak można w ogóle dyskutować i brać na poważnie gościa który gdzieś się wpisał że na allegro sprzedają bilety na Euro po cenie nominalnej i wkleił linka na dowód swych mądrości laugh

Originally Posted by boginek


Originally Posted by boginek
Originally Posted by MagiK
jasne...
"DO CENY BILETÓW NALEŻY DOLICZYĆ KOSZT DOSTAWY, BILETY DOSTARCZAM OSOBIŚCIE"

I co to niby znaczy, ze ktos sprzedaje po nominalnej ale dojazd autobusem sobie liczy za 1000zl.? to legalne?


jemu to tylko tak można odpowiadać

Originally Posted by Cyborg
Może jedzie czołgiem, czołg dużo pali wink


przecież on mózgu nie ma,a jak ma to chyba w pięcie ...

Piostar #5403027 14/06/2012 22:46
Dołączył: Mar 2005
Posty: 73
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 73
Mowisz o tym "frajerzy gdzie jest mistrzostwo"? nie ma to jak byc z klubem na dobre i na zle.

Piostar #5403031 14/06/2012 22:46
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
eeeee Mierzejewski na pewno klamie, nie zna sie i byl to Jego pierwszy mecz i narzeka wink

Piostar #5403058 14/06/2012 22:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 73
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 73
To coś wspaniałego grać przy takiej publiczności. Dla takich chwil warto żyć - stwierdził najlepszy snajper Borussii Dortmund w sezonie 2011/2012

Pewnie mu sie cos przeslyszalo laugh

Piostar #5403079 14/06/2012 22:58
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
mowil o ruskich

craax #5403221 14/06/2012 23:48
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
laugh laugh laugh

craax #5403256 15/06/2012 00:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 73
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 73
Originally Posted by craax
mowil o ruskich

laugh

Strona 22 z 47 1 2 20 21 22 23 24 46 47

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, $-man), 2,798 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1