Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
ja tam zadnym optymista nie jestem, ale z kiepskimi zespolami zazwyczaj nasze ekipy wygrywaja, pomijajac pare ostrych "wpadek"

lech zagral jak zagral, dupy gra nie urywala, ale strzelili gola i taktyka byla taka a nie inna, natomiast roznica w wyszkoleniu technicznym i tzw "kulturze gry" byla zauwazalna golym okiem

gdyby zaliczka z piewszego meczu byla mniejsza, z pewnoscia kazachy by tak nie poszalaly, 3 bramki przewagi to jednak sporo i leszek troszke poluzowal, w moim przekonaniu za bardzo

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by bitnap
heh tez mysle, ze to ruletka, choc jakbym musial ... to stawiam na wygrana slaska, o ile nie jada tam z gory po remis smile

laugh wierzysz naprawdę w sukces tej drużyny .... sorry Panowie ale może jestem pesmistą ale nie daje większych szans naszym klubom w el. pucharowych ... cud bedzie jak ktoś się dostanie do grupowych rozgrywek .
Ruch i Śląsk zapewne pierwsi zakończą przygodę z pucharami ... Legia nast. w kolejce do golenia no i Lech.

NIe ma się co oszukiwać nasze zespoły prezentują tragiczny poziom gry ! w dodatku zero ambicji i zaangażowania . O czym mowa jak nasi siadają fizycznie po 35minutach gry , nie potrafią wymienić 3-4 podań ... nie mówię już o 2-3 solidnych zaczepnych akcjach z rzędu ....

Jak Lech się męczył z Kazachami !!! u siebie 60 minut dramatycznych męczarni ,odrobinę szczęscia dla Kazachów i Lech musiał by odrabiać straty bramkowe .
Na wyjeździe szczęśliwy początek i szybka Bramka na otwarcie meczu i co ..... autobus w 16 sporadycznie kontra .... POLSKA LIGA laugh

Oj Raiders Raiders, pożyjemy zobaczymy.

Przypomnę tylko że to samo mówiono o Wiśle w eliminacjach ligi mistrzów (jak się okazało odpadli z ćwierćfinalistą), Legii, Lechu. Moja rada jest taka, nie spuszczajcie się przed meczem jaka to polska piłka nie jest tylko oceniaj po meczach. Wtedy każdy z nas na pewno będzie mądrzejszy. Gdyby wszystko było tak przewidywalne, uwierz mi że zamiast reklam adidasa w tv widziałbyś reklamy beta, bwina, betfair i innych firm bo byłby to najlepiej zarabiający rynek.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Domel
Oj Raiders Raiders, pożyjemy zobaczymy.

Przypomnę tylko że to samo mówiono o Wiśle w eliminacjach ligi mistrzów (jak się okazało odpadli z ćwierćfinalistą), Legii, Lechu. Moja rada jest taka, nie spuszczajcie się przed meczem jaka to polska piłka nie jest tylko oceniaj po meczach. Wtedy każdy z nas na pewno będzie mądrzejszy. Gdyby wszystko było tak przewidywalne, uwierz mi że zamiast reklam adidasa w tv widziałbyś reklamy beta, bwina, betfair i innych firm bo byłby to najlepiej zarabiający rynek.


laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Witam ... na 17.30 JIPPO po BTS !

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
vecchio wariacie piwo



kocury z BC crazy

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by bitnap
vecchio wariacie piwo

kocury z BC crazy

Siema Bitnap piwo

p.s nie moje klimaty ...

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
muzyka powazna? smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by bitnap
muzyka powazna? smile

Si grin

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/inne-ligi/glasgow-rangers-bedzie-grac-w-czwartej-lidze,1,5188609,wiadomosc.html?fb_action_ids=361124887294413%2C439497112761512%2C330639780360217%2C439496976094859&fb_action_types=news.reads&fb_ref=sport%2Ctechnowinki%2Cof

Glasgow Rangers kaput kopara

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by Domel
Oj Raiders Raiders, pożyjemy zobaczymy.

Przypomnę tylko że to samo mówiono o Wiśle w eliminacjach ligi mistrzów (jak się okazało odpadli z ćwierćfinalistą), Legii, Lechu. Moja rada jest taka, nie spuszczajcie się przed meczem jaka to polska piłka nie jest tylko oceniaj po meczach. Wtedy każdy z nas na pewno będzie mądrzejszy. Gdyby wszystko było tak przewidywalne, uwierz mi że zamiast reklam adidasa w tv widziałbyś reklamy beta, bwina, betfair i innych firm bo byłby to najlepiej zarabiający rynek.


laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

Wiem, wiem, dla Ciebie wszystko jest śmieszne a później będzie zdziwienie.

W żaden merytoryczny sposób nie potrafisz wyraźić swoich myśli tylko przez negowanie zdania innych?

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
myslalem o bazylach, ale raz, ze przegapilem rano @1.8 a teraz kursy juz komedia

dwa, mocno oslabieni dzis

shaqiri i xhaka juz w bundeslidze, 3 ziomali na olimpiade pojechalo, w tym frei i ten nowy faraon

pierwsza kolejka wiec popatrze z boku, moze na live sie cos ustrzeli

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
szkockie kluby strzelily sobie w stope

bez old firm derby to tej ligi juz nie bedzie ogladal nikt, poza rodowitymi szkotami + pare wyjatkow(poziom i tak byl dramatyczny)

zaraz beda skomlec, ze tv i sponsorzy proponuja coraz mniejsze siano laugh

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Witam ekipe piwo
Na dzisiaj oczywistą oczywistoscia pozinien byc over w meczu Ilves - Narpes ale po kursie 1.25 nalezy sie przyjrzeć z boku wink
Poza tym to co zwrocilo moja uwage to over w meczu Bolungarvik - IR Reykjavik. Mysle tez nad zwyciestwem Limerick albo over w tym meczu hmm Jakies rady? wink

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Ilves 1-0 hmm czyli bez niespodzianek jak narazie

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Jippo GOOOOLLLL ! PK dawać teraz po mój BTS !

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by bitnap
szkockie kluby strzelily sobie w stope

bez old firm derby to tej ligi juz nie bedzie ogladal nikt, poza rodowitymi szkotami + pare wyjatkow(poziom i tak byl dramatyczny)

zaraz beda skomlec, ze tv i sponsorzy proponuja coraz mniejsze siano laugh

dokładnie , będą płakać bez derbów Glasgow ta liga nie istnieje ...

Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Originally Posted by vecchio cucs
Jippo GOOOOLLLL ! PK dawać teraz po mój BTS !

mało mało go go go PK boks

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by fiszo
Originally Posted by vecchio cucs
Jippo GOOOOLLLL ! PK dawać teraz po mój BTS !

mało mało go go go PK boks

boks

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Limerick czy over hmm

Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Originally Posted by **Łuki**
Limerick czy over hmm

to i to smile

Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1