|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ja tam zadnym optymista nie jestem, ale z kiepskimi zespolami zazwyczaj nasze ekipy wygrywaja, pomijajac pare ostrych "wpadek"
lech zagral jak zagral, dupy gra nie urywala, ale strzelili gola i taktyka byla taka a nie inna, natomiast roznica w wyszkoleniu technicznym i tzw "kulturze gry" byla zauwazalna golym okiem
gdyby zaliczka z piewszego meczu byla mniejsza, z pewnoscia kazachy by tak nie poszalaly, 3 bramki przewagi to jednak sporo i leszek troszke poluzowal, w moim przekonaniu za bardzo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
heh tez mysle, ze to ruletka, choc jakbym musial ... to stawiam na wygrana slaska, o ile nie jada tam z gory po remis   wierzysz naprawdę w sukces tej drużyny .... sorry Panowie ale może jestem pesmistą ale nie daje większych szans naszym klubom w el. pucharowych ... cud bedzie jak ktoś się dostanie do grupowych rozgrywek . Ruch i Śląsk zapewne pierwsi zakończą przygodę z pucharami ... Legia nast. w kolejce do golenia no i Lech. NIe ma się co oszukiwać nasze zespoły prezentują tragiczny poziom gry ! w dodatku zero ambicji i zaangażowania . O czym mowa jak nasi siadają fizycznie po 35minutach gry , nie potrafią wymienić 3-4 podań ... nie mówię już o 2-3 solidnych zaczepnych akcjach z rzędu .... Jak Lech się męczył z Kazachami !!! u siebie 60 minut dramatycznych męczarni ,odrobinę szczęscia dla Kazachów i Lech musiał by odrabiać straty bramkowe . Na wyjeździe szczęśliwy początek i szybka Bramka na otwarcie meczu i co ..... autobus w 16 sporadycznie kontra .... POLSKA LIGA  Oj Raiders Raiders, pożyjemy zobaczymy. Przypomnę tylko że to samo mówiono o Wiśle w eliminacjach ligi mistrzów (jak się okazało odpadli z ćwierćfinalistą), Legii, Lechu. Moja rada jest taka, nie spuszczajcie się przed meczem jaka to polska piłka nie jest tylko oceniaj po meczach. Wtedy każdy z nas na pewno będzie mądrzejszy. Gdyby wszystko było tak przewidywalne, uwierz mi że zamiast reklam adidasa w tv widziałbyś reklamy beta, bwina, betfair i innych firm bo byłby to najlepiej zarabiający rynek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Witam ... na 17.30 JIPPO po BTS !
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
vecchio wariacie  kocury z BC  Siema Bitnap  p.s nie moje klimaty ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
muzyka powazna? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
muzyka powazna?  Si 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/inne-ligi/glasgow-rangers-bedzie-grac-w-czwartej-lidze,1,5188609,wiadomosc.html?fb_action_ids=361124887294413%2C439497112761512%2C330639780360217%2C439496976094859&fb_action_types=news.reads&fb_ref=sport%2Ctechnowinki%2Cof Glasgow Rangers kaput 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Wiem, wiem, dla Ciebie wszystko jest śmieszne a później będzie zdziwienie. W żaden merytoryczny sposób nie potrafisz wyraźić swoich myśli tylko przez negowanie zdania innych?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
myslalem o bazylach, ale raz, ze przegapilem rano @1.8 a teraz kursy juz komedia
dwa, mocno oslabieni dzis
shaqiri i xhaka juz w bundeslidze, 3 ziomali na olimpiade pojechalo, w tym frei i ten nowy faraon
pierwsza kolejka wiec popatrze z boku, moze na live sie cos ustrzeli
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
szkockie kluby strzelily sobie w stope bez old firm derby to tej ligi juz nie bedzie ogladal nikt, poza rodowitymi szkotami + pare wyjatkow(poziom i tak byl dramatyczny) zaraz beda skomlec, ze tv i sponsorzy proponuja coraz mniejsze siano 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Witam ekipe Na dzisiaj oczywistą oczywistoscia pozinien byc over w meczu Ilves - Narpes ale po kursie 1.25 nalezy sie przyjrzeć z boku Poza tym to co zwrocilo moja uwage to over w meczu Bolungarvik - IR Reykjavik. Mysle tez nad zwyciestwem Limerick albo over w tym meczu  Jakies rady? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Ilves 1-0 hmm czyli bez niespodzianek jak narazie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Jippo GOOOOLLLL ! PK dawać teraz po mój BTS !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
szkockie kluby strzelily sobie w stope bez old firm derby to tej ligi juz nie bedzie ogladal nikt, poza rodowitymi szkotami + pare wyjatkow(poziom i tak byl dramatyczny) zaraz beda skomlec, ze tv i sponsorzy proponuja coraz mniejsze siano  dokładnie , będą płakać bez derbów Glasgow ta liga nie istnieje ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948 |
Jippo GOOOOLLLL ! PK dawać teraz po mój BTS ! mało mało go go go PK 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Jippo GOOOOLLLL ! PK dawać teraz po mój BTS ! mało mało go go go PK  
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Limerick czy over 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948 |
Limerick czy over  to i to 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|