|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
mascie rozgrzewające + kawa i dam rade. tylko nei wiem jak czasowo bedzie  Jest szansa ze to sie nie odbije na mojje formie? czy nie mam sie cos oszukiwac? Ten osttani mecz trwał rowno 2h a razem grania bylo z 3,5 dzisiaj. Najgorsze jest to ze przegralem ten mec zo 3 miejsce 11:9 w mega tb w trzecim secie. Odrabialem straty z 5:9, doszedlem na 9:9 i typkowi pilka sie po tasmie przetoczyla na moją strone na 10:9 :/ co za dzien :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Radeke w jakiej miejscowosci ciśniesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
[ Linked Image] Smigasz z endo?  Wbijaj do nas do grupy, mamy na bieganie, jazde na rowerze, kolarstwo, grupa zbiorcza na wszystkie treningi. Lama to samo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
mascie rozgrzewające + kawa i dam rade. tylko nei wiem jak czasowo bedzie  Jest szansa ze to sie nie odbije na mojje formie? czy nie mam sie cos oszukiwac? Ten osttani mecz trwał rowno 2h a razem grania bylo z 3,5 dzisiaj. Najgorsze jest to ze przegralem ten mec zo 3 miejsce 11:9 w mega tb w trzecim secie. Odrabialem straty z 5:9, doszedlem na 9:9 i typkowi pilka sie po tasmie przetoczyla na moją strone na 10:9 :/ co za dzien :/ Na pewno bedzie mialo negatywny skutek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
[ Linked Image] Smigasz z endo?  Wbijaj do nas do grupy, mamy na bieganie, jazde na rowerze, kolarstwo, grupa zbiorcza na wszystkie treningi. Lama to samo  już chyba pisałem, że mam przedpotopowy tel., który nie obsługuje endo, bo tak to dawno bym już wbił, a umowę mam aż do czerwca przyszłego roku ps1. gugulit  ps2. Lupus Twój kot biega z Tobą ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
już chyba pisałem, że mam przedpotopowy tel., który nie obsługuje endo, bo tak to dawno bym już wbił, a umowę mam aż do czerwca przyszłego roku ps1. gugulit  ps2. Lupus Twój kot biega z Tobą ?  Googlowalem. Liberty Property Trust Liberal Religious Youth Aż doszedłem do: [ Linked Image] Kot nie biega. Niestety przegapilem w miescinie bieg parami. Tydzien temu byl. Zasady proste. 3km i trzeba biec w parach. Może za rok. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
mascie rozgrzewające + kawa i dam rade. tylko nei wiem jak czasowo bedzie  Jest szansa ze to sie nie odbije na mojje formie? czy nie mam sie cos oszukiwac? Ten osttani mecz trwał rowno 2h a razem grania bylo z 3,5 dzisiaj. Najgorsze jest to ze przegralem ten mec zo 3 miejsce 11:9 w mega tb w trzecim secie. Odrabialem straty z 5:9, doszedlem na 9:9 i typkowi pilka sie po tasmie przetoczyla na moją strone na 10:9 :/ co za dzien :/ Na pewno bedzie mialo negatywny skutek zgadzam sie. jako ze to forum typerskie, typuje ze Vendetta ukonczy w 1:42 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jak Coronach zadba o dobre nawodnienie zawodnika, a Bzyku z Lama o doping powinno byc dobrze  Gdyby jednak nie to 1.09 ma maraton w Świnoujsciu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
w tej czesci na Wolinie? to chyba bedzie 21 okrazen na 2km petli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
wycyztalem zeby duzo makaronu jesc i zjadlem cała paczke swiderow z biedrony  oczywiscie durum  zaraz ide spac ale mimo zmeczenie nie wiem czy zasne  nerwy są, i wkurwienie na siebei samego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
bez profilu trasy ciezko oceniac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538 |
Vandetta
przede wszystkim umiejetnie rozloz sily. bedzie masa ludzi, ktorzy beda biegli roznym tempem. nie staraj sie dorownywac tym szybkim jesli jest to poza twoim "comfort zone". sprobuj pomyslec o tym pod innym katem. ci ktorzy wyskoczyli tak szybko na starcie, prawdopodobnie bede pozniej oddychac rekawami, i jaka bedzie dla ciebie satysfakcja ze bedziesz ich wyprzedzal.
jak bedziesz kompletnie znudzony biegiem, sprobuj zbawic sie w taka gre. upatrz sobie jakiegos zawodnika przed soba, ktory jest kilkaset metrow dalej i biegnac dalej swoim tempem sprobuj ten dystans niwelowac. potem nastepny i nastepny.
ja biegam na puls, takze mniej wiecej znam mozliowosci swojego organizmu i wiem, przy jakim pulsie ile moge pobiec i kiedy zaczac podkrecac tempo. ty jesli nie biegales na puls, musisz znalezc swoj pace, w ktorym bedzie szybko ci sie bieglo, jednoczesnie wiedzac, ze bedziesz mial troche pary na koncowe kilometry.
niczym sie nie przejmuj, bo podczas biegu adrenalina jest taka, ze bedziesz w stanie dac z siebie wiecej niz podczas treningow.
jeszcze raz, najwazniejsza rzecz. nie spal sie na starcie, bo wtedy caly wyscig bedzie walczyl ze zmeczniem a kilometry beda sie ciagnely jak flaki z olejem. to pewnie jest kwestia psychiki, ale jak umiejetnie zaczniesz ten bieg, to uwierz mi, ze pozniej to zaowocuje.
postaraj sie wypic duzo plynow przed startem, zeby nie musial zatrzymywac sie przy pierwszych 'water stations', bo te sa zawsze oblegane przez tych mniej doswiadczonych biegaczy, ale to pewnie wiesz.
powodzenia i daj pozniej szczegolowy opis jak ci poszlo.
pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
nie dziekuje zeby nie zapeszyc ! ogolnie dzisiaj samopoczucie przecietne. Mam zakwasy na lydkach i tylnich miesniach. Mtysle, ze jednak nerwy beda takie ze o bólu szybko zapomne  Jak ktos bedzie chcial to mozecie sledzic na endo mój bieg  o 10 wyjezd o 12 start  Vamos Rafa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Całe foruummm głośnooo kiiiibicujeee, booo ooo Vendii dziśśś startujeee trzymamy kciuki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
meine telleffonne nie obsługuje endocośtam. a czy obywatel V przebiegł w ogóle kiedykolwiek 20km? wydaje mi się, że widziałem tu jedynie 10km treningi. zakwasy, debiut, trema = 111 minut. powodzenia  ja dziś się roweruję 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
bylo i 30  ale co do debiutu i tremy zgadzam sie, z tenisem wczoraj tez przesadzilem i mam o to do siebie pretensje od wczoraj od razu po rozegraniu osttaniej pilki w tym meczu o 3 miejsce  Dobra, dopijam kawke i lece  mysle ze 1h40min w zasiegu jesli nic mi sie nei stanie na trasie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
To kupuj Garminka za 8 stowek  W 1:44 machnał ostatnio.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|