Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 26 1 2 22 23 24 25 26
radeke #5510132 26/08/2012 01:17
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
mascie rozgrzewające + kawa i dam rade. tylko nei wiem jak czasowo bedzie tongue Jest szansa ze to sie nie odbije na mojje formie? czy nie mam sie cos oszukiwac? Ten osttani mecz trwał rowno 2h a razem grania bylo z 3,5 dzisiaj. Najgorsze jest to ze przegralem ten mec zo 3 miejsce 11:9 w mega tb w trzecim secie. Odrabialem straty z 5:9, doszedlem na 9:9 i typkowi pilka sie po tasmie przetoczyla na moją strone na 10:9 :/ co za dzien :/

Bonus: Unibet
Conrad #5510142 26/08/2012 01:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Radeke w jakiej miejscowosci ciśniesz?


lupus #5510155 26/08/2012 01:35
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
lry

radeke #5510222 26/08/2012 02:09
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by radeke
lry

[Linked Image]

Smigasz z endo? laugh
Wbijaj do nas do grupy, mamy na bieganie, jazde na rowerze, kolarstwo, grupa zbiorcza na wszystkie treningi.
Lama to samo grin


Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Originally Posted by Vendetta
mascie rozgrzewające + kawa i dam rade. tylko nei wiem jak czasowo bedzie tongue Jest szansa ze to sie nie odbije na mojje formie? czy nie mam sie cos oszukiwac? Ten osttani mecz trwał rowno 2h a razem grania bylo z 3,5 dzisiaj. Najgorsze jest to ze przegralem ten mec zo 3 miejsce 11:9 w mega tb w trzecim secie. Odrabialem straty z 5:9, doszedlem na 9:9 i typkowi pilka sie po tasmie przetoczyla na moją strone na 10:9 :/ co za dzien :/

Na pewno bedzie mialo negatywny skutek

lupus #5510231 26/08/2012 02:15
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Originally Posted by lupus
Originally Posted by radeke
lry

[Linked Image]

Smigasz z endo? laugh
Wbijaj do nas do grupy, mamy na bieganie, jazde na rowerze, kolarstwo, grupa zbiorcza na wszystkie treningi.
Lama to samo grin


już chyba pisałem, że mam przedpotopowy tel., który nie obsługuje endo, bo tak to dawno bym już wbił, a umowę mam aż do czerwca przyszłego roku blush


ps1. gugulit wink
ps2. Lupus Twój kot biega z Tobą ? wink

radeke #5510241 26/08/2012 02:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by radeke
już chyba pisałem, że mam przedpotopowy tel., który nie obsługuje endo, bo tak to dawno bym już wbił, a umowę mam aż do czerwca przyszłego roku blush


ps1. gugulit wink
ps2. Lupus Twój kot biega z Tobą ? wink

Googlowalem.

Liberty Property Trust
Liberal Religious Youth

Aż doszedłem do:
[Linked Image]

Kot nie biega.
Niestety przegapilem w miescinie bieg parami. Tydzien temu byl. Zasady proste.
3km i trzeba biec w parach.

Może za rok.

[Linked Image]

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by michael89
Originally Posted by Vendetta
mascie rozgrzewające + kawa i dam rade. tylko nei wiem jak czasowo bedzie tongue Jest szansa ze to sie nie odbije na mojje formie? czy nie mam sie cos oszukiwac? Ten osttani mecz trwał rowno 2h a razem grania bylo z 3,5 dzisiaj. Najgorsze jest to ze przegralem ten mec zo 3 miejsce 11:9 w mega tb w trzecim secie. Odrabialem straty z 5:9, doszedlem na 9:9 i typkowi pilka sie po tasmie przetoczyla na moją strone na 10:9 :/ co za dzien :/

Na pewno bedzie mialo negatywny skutek
zgadzam sie.
jako ze to forum typerskie, typuje ze Vendetta ukonczy w 1:42 wink

Conrad #5510357 26/08/2012 03:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jak Coronach zadba o dobre nawodnienie zawodnika, a Bzyku z Lama o doping powinno byc dobrze wink

Gdyby jednak nie to 1.09 ma maraton w Świnoujsciu wink

Conrad #5510361 26/08/2012 03:41
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
w tej czesci na Wolinie? to chyba bedzie 21 okrazen na 2km petli wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
wycyztalem zeby duzo makaronu jesc i zjadlem cała paczke swiderow z biedrony tongue oczywiscie durum laugh zaraz ide spac ale mimo zmeczenie nie wiem czy zasne tongue nerwy są, i wkurwienie na siebei samego

Conrad #5510369 26/08/2012 03:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Conrad #5510370 26/08/2012 03:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Conrad #5510380 26/08/2012 04:03
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
bez profilu trasy ciezko oceniac wink

Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
Vandetta

przede wszystkim umiejetnie rozloz sily. bedzie masa ludzi, ktorzy beda biegli roznym tempem. nie staraj sie dorownywac tym szybkim jesli jest to poza twoim "comfort zone". sprobuj pomyslec o tym pod innym katem. ci ktorzy wyskoczyli tak szybko na starcie, prawdopodobnie bede pozniej oddychac rekawami, i jaka bedzie dla ciebie satysfakcja ze bedziesz ich wyprzedzal.

jak bedziesz kompletnie znudzony biegiem, sprobuj zbawic sie w taka gre. upatrz sobie jakiegos zawodnika przed soba, ktory jest kilkaset metrow dalej i biegnac dalej swoim tempem sprobuj ten dystans niwelowac. potem nastepny i nastepny.

ja biegam na puls, takze mniej wiecej znam mozliowosci swojego organizmu i wiem, przy jakim pulsie ile moge pobiec i kiedy zaczac podkrecac tempo. ty jesli nie biegales na puls, musisz znalezc swoj pace, w ktorym bedzie szybko ci sie bieglo, jednoczesnie wiedzac, ze bedziesz mial troche pary na koncowe kilometry.

niczym sie nie przejmuj, bo podczas biegu adrenalina jest taka, ze bedziesz w stanie dac z siebie wiecej niz podczas treningow.

jeszcze raz, najwazniejsza rzecz. nie spal sie na starcie, bo wtedy caly wyscig bedzie walczyl ze zmeczniem a kilometry beda sie ciagnely jak flaki z olejem. to pewnie jest kwestia psychiki, ale jak umiejetnie zaczniesz ten bieg, to uwierz mi, ze pozniej to zaowocuje.

postaraj sie wypic duzo plynow przed startem, zeby nie musial zatrzymywac sie przy pierwszych 'water stations', bo te sa zawsze oblegane przez tych mniej doswiadczonych biegaczy, ale to pewnie wiesz.

powodzenia i daj pozniej szczegolowy opis jak ci poszlo.

pozdr.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
nie dziekuje zeby nie zapeszyc ! ogolnie dzisiaj samopoczucie przecietne. Mam zakwasy na lydkach i tylnich miesniach. Mtysle, ze jednak nerwy beda takie ze o bólu szybko zapomne smile Jak ktos bedzie chcial to mozecie sledzic na endo mój bieg smile o 10 wyjezd o 12 start smile Vamos Rafa laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Całe foruummm głośnooo kiiiibicujeee, booo ooo Vendii dziśśś startujeee

trzymamy kciuki piwo

Conrad #5510442 26/08/2012 14:17
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
meine telleffonne nie obsługuje endocośtam.
a czy obywatel V przebiegł w ogóle kiedykolwiek 20km? wydaje mi się, że widziałem tu jedynie 10km treningi. zakwasy, debiut, trema = 111 minut.

powodzenia piwo

ja dziś się roweruję grin

Llama #5510446 26/08/2012 14:30
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
bylo i 30 smile ale co do debiutu i tremy zgadzam sie, z tenisem wczoraj tez przesadzilem i mam o to do siebie pretensje od wczoraj od razu po rozegraniu osttaniej pilki w tym meczu o 3 miejsce tongue Dobra, dopijam kawke i lece tongue mysle ze 1h40min w zasiegu jesli nic mi sie nei stanie na trasie tongue

Conrad #5510447 26/08/2012 14:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
To kupuj Garminka za 8 stowek wink

W 1:44 machnał ostatnio.


Strona 24 z 26 1 2 22 23 24 25 26

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, rafal08, aker, latajaca_holenderka), 2,806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,220
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1