|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
"The Walking Dead" trzyma poziom w drugim sezonie czy serial w dół poszedł? pierwsze 7 odcinkow totalna beznadzieja, natomiast pozniej mieli przerwe ponad 2 miesiace i od 8go odcinka do 13go ruszyli ostro z akcja i dzieki temu uratowali sezon i dostali kolejny ktory rusza 14tego pazdziernika. PS. odnosnie najnowszego batmana ktorego obejrzalem w kinie to najslabszy z serii, az dziwne czemu krytycy tak pochlebnie sie o nim wypowiadali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702 |
Jesli ktos odpuscil sobie "Damages" po przecietnym 3 sezonie, niech oleje slaby i nic nie wnoszacy don fabuly 4, ale odpali 5 - finalowy. Ten sezon, to kwintesencja serialu ... szczegolnie siodmy odcinek i jego finalowa scena. Piekna Rose (Ellen), i jej ciagla mina "zbitego psa" nabiera wreszcie sensu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Mad Dogs bardzo przeciętny serial wg mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Nowy sezon "Czas Honoru" ,juz za dwie minuty !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Czego za żadne skarby nie oglądać ? Trzy przykłady
- The Day of the Triffids
Dwuczęściowy film telewizyjny zrealizowany przez BBC. Kolejna wizja postapokaliptycznego Londynu i Anglii, gdzie grupa ocalałych z zagłady musi bronić się przed roślinami ludojadami. Po prostu głupota i niedorzeczność. Absolutnie szkoda czasu, bo łącznie trwa to prawie 3h. Efekty specjalne marne, widać, że tworzone na potrzeby tv, gdzie budżet był szczuplutki.
- Jekyll (2008)
Steven Moffat, zanim wziął się za realizację Sherlocka Holmesa, przenosząc go z czasów XIX wieku do wpsółczesnego Londynu, stworzył Jekylla. Ten sześcioodcinkowy serial bardzo luźno związany jest z nowelą Roberta Louisa Stevensona "Dr Jekyll i pan Hyde", co tylko działa na jego niekorzyść. Poziom absurdu, głupoty, niekonsekwnecji, złego smaku, braku logiki, bo nie wiadomo o co tak naprawdę chodzi w tym serialu, został przekroczony. To jest naprawdę strata czasu nie tylko na obejrzenie tego czegoś, ale i na opisywanie, dlatego na tym poprzestanę.
- "Tysiąc słów" (2012)
"Komedia" z Eddiem Murphym. Ten film dowód na to, że Murphy z wiekiem staje się coraz mniej śmieszny, a bardziej żenujący. To nie przypadek, że ostatnie filmy z jego udziałem, poza Shreckiem, to praktycznie same klapy finansowe. Murphy się skończył i chyba jedyny sposób na ożywienie jego kariery to coś na wzór Niezniszczalnych ze Stallonem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386 |
I co powiecie o zakończeniu półmetkowego odcinka Breaking Bad? Dla mnie mistrzostwo świata, szkoda że teraz trzeba czekać rok na ostatnie 8 odcinków...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
I co powiecie o zakończeniu półmetkowego odcinka Breaking Bad? Dla mnie mistrzostwo świata, szkoda że teraz trzeba czekać rok na ostatnie 8 odcinków... Mistrzostwem świata była scena pokazująca jak się kręci biznes a w tle piosenka "Crystal blue persuasion", a końcówka no właśnie co teraz zrobie biedny Hank  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
"Six Bullets" (2012) - chyba najlepszy film z udzialem Van Damme od wielu lat, przynajmniej dla mnie http://www.putlocker.com/embed/CDEAF44E39D45296
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Głowa Byka (2011)
Jeśli ktoś nie widział, to szczerze polecam. Kapitalny film, chociaż belgijski, co skłania do pewnej rezerwy, bo tam mieszkają ludzie jedzący frytki z majonezem (straszne obżydlistwo).
Emisja 13.09, Ale Kino o 20.10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
obrzydlistwo do tego stopnia, że aż wywołuje błędy ortograficzne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Swego czasu bylo to dla mnie rowniez dziwne,aczkolwiek okazalo sie wyjatkowo smaczne.Tym bardziej ze nie jest to typowy polski majonez,a cos pomiedzy,stworzone specjalnie na potrzeby frytek - nazwa robocza "frite saus". Prawdziwym dziwactwem jest uwielbienie (na frytkach,miesie) dla pinda satesaus czyli pikantnego sosu orzechowego (  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Polecacie serial Deadwood? Ponoć świetna produkcja a niebawem kończy mi się obecny serial i trzeba będzie coś nowego zapodać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Czego za żadne skarby nie oglądać ? Trzy przykłady
- The Day of the Triffids
Dwuczęściowy film telewizyjny zrealizowany przez BBC. Kolejna wizja postapokaliptycznego Londynu i Anglii, gdzie grupa ocalałych z zagłady musi bronić się przed roślinami ludojadami. Po prostu głupota i niedorzeczność. Absolutnie szkoda czasu, bo łącznie trwa to prawie 3h. Efekty specjalne marne, widać, że tworzone na potrzeby tv, gdzie budżet był szczuplutki. Nie było to najlepsze, ale dało się obejrzeć. Też bym wolał obcego zjadającego czy zapładniającego ludzi. Może inaczej, widziałem gorsze rzeczy od tego Day of the Triffids... Z seriali BBC bardzo dobry jest Survivors (ale remake, są 2 sezony). Polecam też Identity (także BBC).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Identity widziałem, mogę się zrewanżować wspomnianym niegdyś tytułami - Inside Men, Hidden, Exile, o Mad Dogs już nie wspomnę
ponoć Moses Jones też dało się obejrzeć
Deadwood widziałem 1. sezon tylko, a są trzy - taka sobie produkcja, ani nie bardzo zła, ani nie bardzo dobra - "coś jak Tottenham".
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Wallander w wersji UK, a także cykle "Above Suspicion" oraz "Messiah" (ten drugi ciut starszy, bo pierwszy odcinek pojawił w 2000 albo 2001 roku) też dają radę.
Z takich jeszcze starszych brytyjskich można bądź trzeba - jak kto woli - obejrzeć "Cracker" z Robbie Coltranem i "Prime Suspect" z Hellen Mirren. Chociaż Prime Suspect to taka pochwała feminizmu a odcinek średnio liczy ok. 3h.
Wiele dobrego słyszałem o "Hustle" i "Spooks", a także "Waking the Dead", ale żadnego nie miałem okazji obejrzeć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
o Lutherze czy Whitechapel nie mówię, bo to chyba każdy widział, podobnie jak brytyjskie klasyki Morderstwa w Midsomer, Inspector Morse i Taggart
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Panowie poszukuje jakiegos ciekawego filmu erotycznego do obejrzenia razem z dziewucha  Mozecie cos polecic ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Panowie poszukuje jakiegos ciekawego filmu erotycznego do obejrzenia razem z dziewucha  Mozecie cos polecic ? http://www.filmweb.pl/search/film?genreIds=7najlepiej zaufać gustom szerszej widowni, tej z filmwebu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|