Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 29 1 2 7 8 9 10 11 28 29
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
pilka to co innego niz bieganie? smile ja biegam regularnie 4 miesiac i na samym starcie bylem dobrze przygotowany kondycyjnie , wytrzymalosciowo i szybkosciowo dzieli regularnej grze w pilke i tenisa smile

Bonus: Unibet
Platini #5558806 24/09/2012 21:47
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
no w moim przypadku co innego, 2 godzinki mogę poganiać za piłką, oddycham rękawami ale cały czas się nie biega i można ten oddech złapać,
przy jednostajnym bieganiu jest tak jak dzisiaj wink

Platini #5558813 24/09/2012 21:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Przyjdzie pazdziernik, zimno, bedziesz biegal szybciej wink

lupus #5558821 24/09/2012 21:59
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
pilka to takei interwaly i to jest takze dobry trening uzupelniajacy dla biegacza smile ale rzeczywiscie , zalezy jak kto gra smile
Dla mnie bieg jednostajny po płaskim jest przyjemny.
To k2 tak mi dalo w kosc ze podczas biegu myslalem sobie " w co ja sie wpeirdolilem" laugh serio laugh nie wiem czy dugi raz wezme w czyms takim udzial.

https://picasaweb.google.com/113547013643781308544/IIBiegGorskiNaK2

galeria z biegu smile

xqwzts #5559254 25/09/2012 03:10
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by xqwzts
no w moim przypadku co innego, 2 godzinki mogę poganiać za piłką, oddycham rękawami ale cały czas się nie biega i można ten oddech złapać,
przy jednostajnym bieganiu jest tak jak dzisiaj wink
dzisiaj tylko 4 stopnie były rano, ciepło nie było grin i muszę przyznać że zgrzałem się strasznie, a do grubszych nie należę (chociaż nie wiem czy jest tu jakaś zależność)
troszkę później kasłałem ale mam nadzieje że biegi w taką pogodę nie odbiją się na zdrowiu bo nie zamierzam przestawać wink

co do szybszego biegania, to nie będę i tak na razie bo brakuje mi po prostu powietrza w pewnym momencie i muszę odpocząć blush

xqwzts #5559266 25/09/2012 03:20
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
to biegaj na poczatek wolniej ale za to dluzej bez przerwy , staraj sie biegac najmniej 20 min ale bez zatrzymania. Chocby tempo mialoby byc troche szybsze od chodu.Bedziesz stopniowo zwiekszal wytrzymalosc. Bo na razie nie ma co pracowac nad szybkoscia skoro nie dajesz rady przebiec 2km w tempie 6:30/km smile

Platini #5559300 25/09/2012 03:32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
właśnie myślałem że to jest takie MOJE tempo które tak jakby czuje i równo nim biegłem, mówisz żeby biegać wolniej i pobiegnę dalej? tongue

w środę kolejny bieg wink

xqwzts #5559312 25/09/2012 03:41
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ale jak czujesz i rowno biegles i po km spuchles? laugh sorry ze sie smieje , wiem ze zaczynasz smile ale Po 1 km to sie robi rozciaganie i dopiero zaczyna sie biegac smile
Biegaj wolniej ale tak zebys dal rade przebiec bez przerwy 20 min na spokojnym oddechu smile Jesli dojdziesz do tego, ze bedziez mogl przebiec 40 min bez zadyszki zacznij biegac szybciej smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Vendetta
ale jak czujesz i rowno biegles i po km spuchles? laugh sorry ze sie smieje , wiem ze zaczynasz smile ale Po 1 km to sie robi rozciaganie i dopiero zaczyna sie biegac smile
Biegaj wolniej ale tak zebys dal rade przebiec bez przerwy 20 min na spokojnym oddechu smile Jesli dojdziesz do tego, ze bedziez mogl przebiec 40 min bez zadyszki zacznij biegac szybciej smile
nie szkodzi można się śmiać, sam się z tego śmieję laugh

opiszę to może tak:
tak jak każdy ma swoje tempo chodu np. do pracy/sklepu, tak ja czuje takie swoje tempo biegu, po prostu biegnę jak Forrest Gump laugh jak poczułem że tracę 'moc' starałem się na siłę biec już jednostajnym tempem i biec jak najdłużej (akurat się złożyło że dobiegłem do 1km) tongue
przez to swoje tempo mam też obawy czy będę w stanie biec wolniej, będę się na tym bardzo musiał skupiać żeby nie przyspieszać, nie czuję też żeby wolniejsze tempo pomogło ale to zobaczy się w środę i zdam relację wink

xqwzts #5559352 25/09/2012 04:06
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
musi pomoc smile tu chodzi o puls smile ale nie bedziesz porzeciez go mierzyl bo to bez sensu smile Kontroluj puls za pomocą oddechu tongue Jak zauwazysz ze oddech przyspiesza to zwalniaj smile To jest powiązane smile A nie tak jak Ty piszesz, ze nie sadzisz ze wolneijszy bieg wplynie na wytrzymalosc smile Musi wplynac !!!
Biegnij w takim tempie by oddch pozwalal Ci na swobodną rozmowe smile Jak nie masz do kogo gadac to gadaj do siebie wink

Platini #5559376 25/09/2012 04:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
cenna rada smile

zobaczymy jak wyjdzie w środę rano, poinformuję, dzięki smile

Platini #5559377 25/09/2012 04:31
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
wybiegaj do sklepu oddalonego o kilometr 10 minut przed jego zamknięciem. Gwarantuje Ci, że zejdziesz do 6:30. Wystarczy być dobrze nastawionym psychicznie wink

anfa_ #5559388 25/09/2012 04:45
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by anfa_
wybiegaj do sklepu oddalonego o kilometr 10 minut przed jego zamknięciem. Gwarantuje Ci, że zejdziesz do 6:30. Wystarczy być dobrze nastawionym psychicznie wink
jest problem, bo biegam rano grin
nastawienie psychiczne jest w porządku, gdyby nie to, przestałbym biec już po 500m laugh nie żartuję, były takie myśli że to nie dla mnie ale nie poddam się i daję z siebie wszystko wink

Platini #5560356 25/09/2012 22:45
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
xqwzts, wspieram Cię moralnie.
5 miesięcy temu męczyłem się 500metrówką, teraz regularnie robię sobie 10 km w 60 minut. powolutku, powolutku -> przyjdą efekty!

Llama #5560887 26/09/2012 03:11
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
uzywa ktos bielizny termoaktywnej?
Koles ma do sprzedania taki komplet - http://moto.allegro.pl/spaio-bielizna-termoaktywna-meska-xl-moto-new-2012-i2641420029.html

tylko ze to jest niby na motor ale nie wiem czy to sie czyms rozni od serii fitness. Material niby ten sam...
http://allegro.pl/odziez-termoaktywna-termiczna-spaio-thermo-r-xl-i2660377598.html

zastanawiam sie cyz kupic bo kolezka mi to "odda" za 100 zl wiec sie oplaca smile Mial juz ktos z tym do czynienia?

Platini #5560950 26/09/2012 03:47
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
@Vendetta

Bielizny termoaktywnej używałem w zasadzie pierwszy raz na początku bieżącego roku jakoś na przełomie stycznia i lutego gdy miałem pierwszą "zajawkę" na bieganie... muszę przyznać, że mrozy uwcześnie panujące w Lądku Zdroju nie odstraszyły mnie od biegania m.in. dzięki temu że pod dresem miałem taką właśnie bieliznę. Wg mnie jest to dobre rozwiązanie na niskie temperatury, nie krępuje ruchów i nie pozwala na zbyt szybkie wyziębienie organizmu. Za swoją zapłaciłem ok 80 PLN (no name) ale stówka to moim zdaniem nie jest zbyt wygórowana cena aby spróbować i przekonać się na własnej skórze o wadach/zaletach tego typu stroju wink

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by Vendetta
Powodzenia McKracken!!! smile jaki czas docelowy? smile 3:30?
2:10-2:15 wink
a na serio to 3:30 to jeszcze nie moja polka. celuje w <4h ale ze to moj debiut to wystarczy, ze ukoncze w powiedzmy 4:15 i tez bede szczesliwy a odkuje sie nastepnym razem wink

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by Vendetta
uzywa ktos bielizny termoaktywnej?
Koles ma do sprzedania taki komplet - http://moto.allegro.pl/spaio-bielizna-termoaktywna-meska-xl-moto-new-2012-i2641420029.html

tylko ze to jest niby na motor ale nie wiem czy to sie czyms rozni od serii fitness. Material niby ten sam...
http://allegro.pl/odziez-termoaktywna-termiczna-spaio-thermo-r-xl-i2660377598.html

zastanawiam sie cyz kupic bo kolezka mi to "odda" za 100 zl wiec sie oplaca smile Mial juz ktos z tym do czynienia?
wg mnie to jest ten sam produkt w obydwu linkach.
pytanie tylko po co Ci to skoro po k2 juz masz konczyc z bieganiem? wink
korzystalem z podobnych gaci w lutym jak trenowalem bedac w PL przy -19*C, przydalo sie, ale wazniejsze byly rekawiczki niz kalesony

Platini #5561075 26/09/2012 14:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Endomondo mi dziś nie łapało sygnału GPS przez złą pogodę (i mgłę?) frown

ale patrzyłem na zegarek i policzyłem długość trasy na oko,
1,7km w 10 minut, tym razem oprócz braku tchu zaczęły boleć mięśnie nóg smirk ale jest duży progres smile

Vendetta, biegłem tak jak radziłeś i chyba pomogło smile

Platini #5561089 26/09/2012 14:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Biegłeś po bułki? grin

Strona 9 z 29 1 2 7 8 9 10 11 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, aker, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, forty), 1,837 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,369
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1